Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nadżerka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy chorowałaś kiedyś na nadżerkę ?
Tak
66%
 66%  [ 10 ]
Nie
33%
 33%  [ 5 ]
Nie wiem co to za choroba
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 15

Autor Wiadomość
sylla

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sro 12-11-2008, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na szczęście nie miałam tego schorzenia.
Nie mam pojęcia jakie są objawy.
Słyszałam tylko ,że się go wypala albo wymraża .
Moja koleżanka miała wypalaną.Zabieg robiła w szpitalu,ale potem stwierdziła ,że mogła iść prywatnie. Nie wiem o co chodziło ,ale chyba miała jakieś zastrzeżenia.
Taki zabieg prywatnie chyba około stówy kosztuje.

Podpis Przeciwności losu uczą mądrości, powodzenie ją odbiera.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

jopeczek86

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 12-11-2008, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak naprawdę nie wiem choć miałam ja dwa razy na pewno upławami ale "kobieta młoda nigdy nie ma sucho w pochwie" to są słowa ginekologa wiec dopóki nie poszłam sie zbadać nie miałam o tym pojęcia ze jestem chora a jeśli są jakieś ja ich nie zauważyłam.
Powrót do góry

Pulek

Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Czw 13-11-2008, 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czyli jedyny sposob to powinnam isc do lekzarza i sie dowiedziec?
Powrót do góry

jopeczek86

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pią 14-11-2008, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Myśle że każda z nas powinna chodzić raz na pół roku na rutynowe badania czy wszystko w porzadku. Idz nic nie zaszkodzi a będziesz pewna.Co nie znaczy że każda choruje na nadżerkę ale bardzo dużo z nas jest chora na to a nawet nie wie.
Powrót do góry

Pulek

Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pią 14-11-2008, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio jak bylam to mnie niestety nie badal choc bardzo chcialam- nast razem poprosze o badanie. Fakt zawsze lepiej byc pewnym
Powrót do góry

koral

PostWysłany: Sro 26-11-2008, 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem w trakcie wypalania nadzerki. Jestem juz po 2 zabiegach, jeszcze 2 przede mna. Nic przyjemnego. Smutna

Podpis wierze,ze sie uda.
Powrót do góry

agaat

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 26-11-2008, 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie ginekolodzy stanowczo odradzili jakiekolwiek zaczepianie nadżerki przed pierwszym dzieckiem. mam juz pare lat ale nigdy tego nie zaczepiałam.
Powrót do góry

Agata

Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 26-11-2008, 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agaat, a dlaczego?

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

agaat

PostWysłany: Sro 26-11-2008, 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam malutką nadżerkę, którą podobno ma wiele kobiet - nie wiem dlaczego ale podobno nie powinno się tego ruszać przed urodzeniem dziecka. Ja tam nie lubie zaczepiać jak to sobie spokojnie jest, więc te rady mi się spodobały. Uśmiechnięta Podobno tak jest najlepiej - w Radzyniu i we Wrocławiu mówili mi to samo i mojej koleżance też, więc zdaję się na lekarzy opinię.
Powrót do góry

MaleństwO
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 26-11-2008, 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja się dzisiaj dowiedziałam o tym że mam nadżerkę a więc z tego co wiem to właśnie lepiej mieć usuwaną laserem Uśmiechnięta

Przeraża mnie to, boję się, ale mam nadzieje ze będzie dobrze. Wiec wiecej wiary Uśmiechnięta

Podpis KIEDYŚ BĘDĘ OKROPNIE SZCZĘŚLIWA!!! Pełna marzeń i niezapomnianych wrażeń!!!

luty i wrzesień 2013!!!
styczeń 2016!!! taktak
Powrót do góry

koral

PostWysłany: Sro 26-11-2008, 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi wykryto malutka nadzerke rok temu, lekarz powiedzial tak jak Agaat ,ze nie trzeba tego usuwac. Teraz okazuje sie,ze mam nadzerke poteznych rozmiarow, ktora koniecznie trzeba usunac.( lekarz powiedzial,ze moze to nawet doprowadzic do nowotworu). Wystraszylam sie, wiec usuwam. Uśmiechnięta

Powrót do góry

agaat

PostWysłany: Sro 26-11-2008, 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A to może chodzi o to, że moja ciągle jest malutka? Podejrzliwa
Powrót do góry

Zuzia Fruzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sro 26-11-2008, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Miałam wypalaną nadżerkę w gabinecie u mojej gin około 1,5 roku temu. Przed zabiegiem kazała mi zaaplikować sobie 2 czopki diclofenacu, dlatego sam zabieg jakiś mega bolesny nie był, zapach palonej skóry za to okropny. Na wizycie kontrolnej, jeszcze mi poprawiła już na "żywca" - bolało, ale trwało to może 30 sekund, więc do wytrzymania.
Od tamtego czasu jest spokój.
Aha, ja żadnych objawów nie miałam: ani upławów ani krwawień Przewraca oczami .

Podpis Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić,
bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny.
(Hemingway)
Powrót do góry

koral

PostWysłany: Sro 26-11-2008, 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mialam uplawy jesli chodzi o objawy. Przewraca oczami

Agaat nie wiem jak to jest,ale moze jednym sie powieksza , innym nie. Uśmiechnięta

Powrót do góry

MaleństwO
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 01-12-2008, 8:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam problem, od nie dłuższego czasu (odkąd biorę tabletki na nadżerkę) Nie dobrze mi i rano często wymotuje Smutna Martwię się bo nie mogę odstawić tabletek Smutna Czy po tabletkach też miałyście podobne problemy? Proszę pomóżcie.......

Podpis KIEDYŚ BĘDĘ OKROPNIE SZCZĘŚLIWA!!! Pełna marzeń i niezapomnianych wrażeń!!!

luty i wrzesień 2013!!!
styczeń 2016!!! taktak
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

Skocz do: