Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nadżerka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy chorowałaś kiedyś na nadżerkę ?
Tak
66%
 66%  [ 10 ]
Nie
33%
 33%  [ 5 ]
Nie wiem co to za choroba
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 15

Autor Wiadomość
aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 19-12-2008, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zapomniałam o tamponach, w moim przypadku lekarz też zabronił używać przez jakiś czas przynajmniej. Był moment kiedy używałam non stop. Jednak trochę czytając i po tym całym zabiegu uznałam, że podziękuję. Stosuję tylko w konkretnych przypadku i też nie długo. Również mi się wydaje, że tampony mogą mieć jakiś wpływ, może nie na każdego, ale kto wie czy w moim przypadku to nie była przyczyna. Wolę stwarzać naturalne warunki i pozwolić na oczyszczanie tam. Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

koral

PostWysłany: Pią 19-12-2008, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zszokowana . Nie wiedzialam! Dobrze,ze to przeczytalam.
Dziekuje Aurinko.

Podpis wierze,ze sie uda.
Powrót do góry

MaleństwO
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 19-12-2008, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kurcze, ja też non stop używam od prawie dwóch lat tamponów i się właśnie zastanawiałam czy to czasem na to nie wpływa. Teraz jestem pewna, że mają wpływ na infekcji. Też muszę się oduczyć...ale to będzie bardzo trudne...tak się przyzwyczaiłam. Niezdecydowana

Podpis KIEDYŚ BĘDĘ OKROPNIE SZCZĘŚLIWA!!! Pełna marzeń i niezapomnianych wrażeń!!!

luty i wrzesień 2013!!!
styczeń 2016!!! taktak
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 19-12-2008, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To pewnie zależy od podatności. Są kobiety, które używają tamponów i wszystko jest okej. Jednakże często mogą być przyczyną nadżerki, sporo można o tym przeczytać. Wiadomo prawda leży po środku. Ja na razie tamponów nie używam (poza wyjątkowymi sytuacjami) i wszystko jest okej już 2 rok. Uśmiechnięta
Wiadomo, że to wygoda, tylko, że jak sobie pomyślałam iż to wszystko tam w sobie trzymam to brrr. Puszcza oko
Po zabiegu na pewno trzeba zaprzestać stosowania.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Wto 24-02-2009, 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzisiaj koleżanka chciała się zapisać na wymrażanie nadżerki. Prywatnie, bo u nas na "książeczkę" nadżerka jest tylko wypalana. Ale zrezygnowała jak usłyszała cenę- 400 zł. Zszokowana. Jestem w szoku totalnym. U Was też są takie ceny???

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

jopeczek86

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 24-02-2009, 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Byłam u gina dziś robił mi usg i badanie wyszło ok.Nadżerki nie mam dzięki bogu mam stan zapalny jeszcze ale to już teraz wyleczę tabletkami.
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 24-02-2009, 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

monika2222 napisała:
Dzisiaj koleżanka chciała się zapisać na wymrażanie nadżerki. Prywatnie, bo u nas na "książeczkę" nadżerka jest tylko wypalana. Ale zrezygnowała jak usłyszała cenę- 400 zł. Zszokowana. Jestem w szoku totalnym. U Was też są takie ceny???

Monia u nas są jeszcze wyższe Bardzo smutna i też na kasę chorych nie ma wymrażania. Podejrzliwa

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 24-02-2009, 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jopeczek to jak najwięcej zdrówka dla Ciebie, dobrze że to jednak nie nadżerka.
Swoją drogą ceny niezłe.

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Wto 24-02-2009, 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jopeczek super, że nie masz nadżerki, dużo zdrówka i szybko pozbądź się tego stanu zapalnego!

Edzia w Warszawie cenami to się nie zdziwię Smutna. U nas tylko ten jeden gin wymraża. reszta wypala.

06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby

PostWysłany: Sro 25-02-2009, 1:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja mam małą nadżerkę, babka dała mi Abothyl i mam przez 3 tyg się faszerować, a później iść na wizytę. Ciekawe co później.
Moja mama jest za wymrożeniem/wypaleniem, ale nie wiem jak będzie Smutna.
Ale jeśli trzeba będzie to wolę zapłacić jakąś cenę i mieć to z głowy, bo spraw związanych z intymnością, wolę nie odkładać.
Tyle się teraz słyszy o powikłaniach, zapaleniach, chorobach i bezpłodności, że aż mnie dreszcz przechodzi.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 25-02-2009, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Landrynko jak jest mała to bardzo prawdopodobne że zniknie po tabletkach Bardzo uśmiechnięta. Trzymam kciuki, żeby tak się stało!!!

06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Barbi

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sro 25-02-2009, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja rowniez mam nadzerke i zdecyduje sie chyba na wymrazanie. Swoja droga to calkiem czesta przypadlosc Bardzo smutna .
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 25-02-2009, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Landrynko, Barbi, mam nadzieję, że szybko się uporacie z nadżerka.
Ja wymrażałam prywatnie, bo u nas też nie wymrażają bezpłatnie, tylko wypalanie, a na to bym się nie zdecydowała. Zapłaciłam 300 zł, a to było 2 lata temu już.
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby

PostWysłany: Sro 25-02-2009, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzięki Dziewczyny.
Właśnie ja tak samo chyba wymrożę jak nie zniknie po tabletach.
Poczekam wtedy aż będzie wyglądała tak, że można wymrozić i się zdecyduję.
Ale narazie jestem dobrej myśli!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Madzio

Zodiak: Waga

PostWysłany: Sro 25-02-2009, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny jeszcze trzeba wziąść pod uwagę, czy macie dzieci...

Moja ginekolog przy rozmowie stanowczo powiedziała, że nie będzie wypalania, zamrażania itd. Jedynie jaka metodę mi poleci to chemiczna...
Kupuje sie specjalny płyn 1-2 ampułki, Lekarka nasmarowuje wam chore miejsce i po odpowiednim czasie kolejna wizyta i pędzelkowanie.
W przypadku wypalania, moga sie zrobić zgłogi, co może utrudniać własnie zajście w ciążę.

Ja tylko wtrąciłam swoje 2 słowa;)

Podpis "Życie to gra, więc grajmy w nią."
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

Skocz do: