Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nadżerka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy chorowałaś kiedyś na nadżerkę ?
Tak
66%
 66%  [ 10 ]
Nie
33%
 33%  [ 5 ]
Nie wiem co to za choroba
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 15

Autor Wiadomość
jopeczek86

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pią 27-02-2009, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

[quote="Madzio"]Dziewczyny jeszcze trzeba wziąść pod uwagę, czy macie dzieci...
Tak dziewczyny weźcie to pod uwagę. ja mając 17 lat miałam wypalankę i teraz tego żałuje Smutna nie powinno się robić takich zabiegów przed pierwszym dzieckiem.Też sie o tym dowiedziałam ale po czasie u prywatnego ginekologa gdy nadżerka mi powróciła.Wyleczyłam mnie w inny sposób wystawiła receptę na jedno opakowanie tabletek (2 tableteczki w pudełku cena coś ok 100zł) i ona mi założyła jedna a za dwa tygodnie druga.bez bolu bo nie powiem że wypalanka jest całkowicie bezbolesna, nie boli ale jest nieprzyjemne uczucie Niezdecydowana
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

MaleństwO
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 27-02-2009, 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kurcze dziewczyny jak czytam to wszystko to mi się odechciewa wszystkiego. Smutna

Muszę iść na kontrolę bo jeszcze nie poszłam po świętach. Lekarz każe mi ją wypalić, ale ja nie bardzo za tym jestem. No i w ciąży też jeszcze nie byłam i na razie nie jestem. No i nie mam pojęcia czy mi wolno ją usunąć czy nie. Smutna

Podpis KIEDYŚ BĘDĘ OKROPNIE SZCZĘŚLIWA!!! Pełna marzeń i niezapomnianych wrażeń!!!

luty i wrzesień 2013!!!
styczeń 2016!!! taktak
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 27-02-2009, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Maleństwo ja też bym wolała usunąć lekami Smutna.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Barbi

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sob 28-02-2009, 0:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

MaleństwO napisała:
Kurcze dziewczyny jak czytam to wszystko to mi się odechciewa wszystkiego. Smutna

Muszę iść na kontrolę bo jeszcze nie poszłam po świętach. Lekarz każe mi ją wypalić, ale ja nie bardzo za tym jestem. No i w ciąży też jeszcze nie byłam i na razie nie jestem. No i nie mam pojęcia czy mi wolno ją usunąć czy nie. Smutna
Moe zasiegnij opinii drugiego lekarza i zawsze mozna jednak ja wymrozic.Ta metoda jest polecana dla kobiet,ktore nie rodzily.
Powrót do góry

niki79

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Czw 19-03-2009, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja również miałam nadżerkę. Lekarz długo zwlekał z jej usunięciem, bo młoda kobieta, może jeszcze mieć dzieci, nadżerka mała itp. Zresztą wciąż namawiał mnie na kolejne dziecko Puszcza oko Wreszcie po moich naleganiach ( moja mama zmarła na raka szyjki macicy, początek od nadżerki, więc nie dałam lekarzowi spokoju) zdecydował się na leczenie. Pędzelkował mi ją specjalnym płynem - nawet nie musiałam go kupować - co drugi dzień. I teraz mam spokój.
Bardzo szczęśliwa

Podpis Najważniejsze są nasze małe skarby...
Powrót do góry

Madzio

Zodiak: Waga

PostWysłany: Pią 25-06-2010, 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

wiki napisała:
Nigdy nie miałam,ale moja siostra miała,lekarz jej powiedział,ze leczenie dopiero jak zajdzie w ciąże tzn,po porodzie.Przewraca oczami Nie wiem dlaczego.

Ja się konsultowałam z druga Panią ginekolog i również usłyszałam- Po porodzie. Mam tzw nadżerkę rzekomą. Problem Anatomiczny. Mimo, że usunęłabym ją teraz, to by na nowo wracała. Tam nabłonek nie nadążył ze wzrostem i dlatego powstała "nadżerka". Kontrolować ją co rok i tyle. Podobnie miała moja mama. Odnawiała się co chwilkę i po każdym porodzie miała wypalankę.

Podpis "Życie to gra, więc grajmy w nią."
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Skocz do: