Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nadżerka
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy chorowałaś kiedyś na nadżerkę ?
Tak
66%
 66%  [ 10 ]
Nie
33%
 33%  [ 5 ]
Nie wiem co to za choroba
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 15

Autor Wiadomość
jopeczek86

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Nie 12-10-2008, 16:59    Temat postu: Nadżerka Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam pytanie czy miałyście kiedyś nadżerkę i czy spotkałyście sie z taką chorobą?Ja już miałam dwa razy i nie byłam u ginekologa kilka miesięcy i znowu mam wrażenie że mogła sie nawrócić czy wiecie coś na ten temat że ona jest nawracalna? Miała któraś z tym takie problemy?Zaczynam sie martwić Smutna

Uwagi  Temat przesunęłam do działu tematycznie bardziej odpowiedniego
dotka.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Nie 12-10-2008, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja miałam wymrażaną nadżerkę w tamtym roku na wiosnę. Na razie mam spokój, ale słyszałam, że nawroty się zdarzają. Nie znam przyczyn. A Ty miałaś zaleczoną farmakologicznie czy zabieg?

Podpis "Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same" - Phil Bosmans
Powrót do góry

jopeczek86

PostWysłany: Nie 12-10-2008, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedyś miałam wypalankę i nie wspominam tego zbyt dobrze ( pewnie temu że była robiona na kasę chorych) potem miałam albo nawrót albo tamta wcześniejsza była źle wypalona i juz prywatnie miałam zakładane przez panią gin. takie dwie globulki dopochwowe i potem miałam spokój ale minęło od tego czasu 10 miesięcy i cos czuje że znowu cos jest nie tak.Nie wiem co robie źle i czemu to wraca.
Powrót do góry

Katii
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Nie 12-10-2008, 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jopeczek najlepiej się wybrać do lekarza. Może Ci zaproponować wypalanie kwasami, albo zamrażanie. Tylko wspomnij o tym , że nadżerka "powraca". Ja też mam nadżerkę i zdecydowałam się na zabieg kwasami. Ale z tego co wiem , nadżerka może nawracać.
Powrót do góry

jopeczek86

PostWysłany: Nie 12-10-2008, 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zaczynam sie trochę martwic bo jak wróciła po raz trzeci to juz doła złapie Smutna potem jak leczyłam sie prywatnie pani ginekolog mówiła że nie robi sie wypalanek kobietą które jeszcze nie maja dzieci.
Zaczyna mnie to martwic i ma nadzieje ze nie ma to żadnych powiązań z zajściem w ciąże chyba już zaczynam świrować.

Dołączone po 3 minutach 30 sekundach:

A może ktoś wie jakie są przyczyny tej choroby?? Płacze lub Bardzo smutna
Powrót do góry

madzia

Zodiak: Skorpion
Pochwał: 2

PostWysłany: Nie 12-10-2008, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z tego co wiem to ona po prostu się pojawia.
Ja tez mam nadżerkę, jak na razie próbuję leczyć ją farmakologicznie i mam nadzieje, że na tym się zakończy.

Podpis 06.03.2003 r. Zakochany
[*]
polnoc 31.12.2013/01.01.2014 - 'tak'
Powrót do góry

jopeczek86

PostWysłany: Pon 13-10-2008, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A myślicie że ma ona coś wspólnego z zajściem w ciąże??
udam sie w tym tyg do lekarza zobaczymy czy wszystko w porządku.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Pon 13-10-2008, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie miałam, Moja koleżanka ma- leczyła farmakologicznie, ale przestała bo jej się nie chciało iść do gina. Właśnie mi się to przypomnało. Muszę ją pogonić!

Jopeczek w jakim sensie coś wspólnego? Z tego co wiem lepiej nadżerkę najpierw wyleczyć, dopiero potem zajść w ciążę. Ale nie wiem czy o to Ci chodziło.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

jopeczek86

PostWysłany: Wto 14-10-2008, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiem że lepiej najpierw wyleczyć.
Ale np. jakby ktoś miał nadżerke i starał sie o dziecko ( czy było by utrudnione zajście w ciąże) .
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 16-10-2008, 8:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Podobno tak. Czytałam, że to może być problem w zajściu w ciąże, bo warunki są mało sprzyjające.

Podpis "Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same" - Phil Bosmans
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Czw 16-10-2008, 8:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nigdy nie miałam,ale moja siostra miała,lekarz jej powiedział,ze leczenie dopiero jak zajdzie w ciąże tzn,po porodzie.Przewraca oczami Nie wiem dlaczego.
Powrót do góry

jopeczek86

PostWysłany: Sro 29-10-2008, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczynki byłam u ginekologa i okazało sie ze jestem zdrowa i nie mam nadżerki. kamień mi spadł z serca
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sro 29-10-2008, 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jopeczek to świetnie!

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

alanml

Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 30-10-2008, 8:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Miałam kiedyś nadżerkę, malutką i sama sobie zniknęła. Nie wiem czy to możliwe ale tak moja gin mi powiedziała.
Powrót do góry

Pulek

Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sro 12-11-2008, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A czym sie ona objawia? Jake sa symptomy?
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Skocz do: