Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Najlepsza apteka internetowa

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mala_czarna

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sro 23-03-2016, 10:02    Temat postu: Najlepsza apteka internetowa Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Od długiego już czasu można zaobserwować jak wiele jest w naszym kraju aptek. Nie ma co się dziwić bo mamy starzejące się społeczeństwo i żyjemy w kraju hipochondryków. Dobrych aptek jest zatrzęsienie i ciągle powstają nowe. Najbardziej dziwne jest według mnie to, że ceny tych samych produktów w różnych aptekach tak bardzo się różnią. O ile dużo osób nie przywiązuje do tego uwagi to ja postanowiłam poszukać tej najtańszej, ponieważ używam kosmetyków tylko aptecznych, a jak wiadomo do najtańszych one nie należą.
Czy macie jakieś apteki internetowe godne polecenia?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Sro 23-03-2016, 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No niestety zamykam ten temat, bo to może podejść pod reklamę. Puszcza oko Podawanie linków do stron, nazw sklepów internetowych itp. jest niezgodne z regulaminem Puszcza oko.

Nazwę apteki z której ja korzystam napiszę Ci na PW Puszcza oko.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: