Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Najlepsze wakacje

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Wto 29-03-2016, 17:37    Temat postu: Najlepsze wakacje Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pamiętacie swoje najlepsze wakacje? Gdzie wyjechałyście? Czemu one były najlepsze?

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

zakladka

PostWysłany: Sro 06-07-2016, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Póki co, to wyjazd w liceum na kolonie - al echyba bardziej ze względu na przezywaną pierwszą miłość, niż samo miesce... Puszcza oko A Takie najnaj, to chyba przede mną. Własnie przeglądamy katalog interhome - Bali nam się marzy.
Powrót do góry

malakobietka

PostWysłany: Sro 13-07-2016, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Co roku mam fajne wakacje, ale moje najlepsze mam nadzieję, ze jeszcze przede mną (zawsze jest miło o czymś marzyć). Kocham podróżować i nawet wyjazd na weekend to dobra okazja do oderwania się od rzeczywistości. Tak jak wcale spełnieniem marzeń nie muszą być wakacje w egzotycznym miejscu, bo nie samo miejsce jest tu najistotniejsze, tylko dla mnie ludzie z ktorymi jadę, których spotykam, to co przezywam będąc w tym miejscu, trochę filozoficznie to może "brzmi", ale tak mam.
zakladka z tego biura korzystałam, ale nie wiedzialam, ze mają aż tak dalekie miejscówki.

Podpis Duma jest zawsze idiotycznym gestem, jeśli przyjąć punkt widzenia człowieka praktycznego.
Powrót do góry

zakladka

PostWysłany: Sro 13-07-2016, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

malakobietka napisała:
Co roku mam fajne wakacje, ale moje najlepsze mam nadzieję, ze jeszcze przede mną (zawsze jest miło o czymś marzyć). Kocham podróżować i nawet wyjazd na weekend to dobra okazja do oderwania się od rzeczywistości. Tak jak wcale spełnieniem marzeń nie muszą być wakacje w egzotycznym miejscu, bo nie samo miejsce jest tu najistotniejsze, tylko dla mnie ludzie z ktorymi jadę, których spotykam, to co przezywam będąc w tym miejscu, trochę filozoficznie to może "brzmi", ale tak mam.
zakladka z tego biura korzystałam, ale nie wiedzialam, ze mają aż tak dalekie miejscówki.

No własnie Bali nie mają, ale już trochę straciłam zapał, bo dosłownie jak siedziałam z katalogiem zadzwoniła koleżanka w zachwycie nad Kretą i tamtejszym jedzeniem. Za to Bali "shejtowała", że bardzo brudne się stało przez turystów. Smutna
Powrót do góry

malakobietka

PostWysłany: Sro 13-07-2016, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A wydawałoby się, ze raj na ziemi Puszcza oko no własnie to jest to, człowiek się naogląda zdjęć w internecie, a potem sobie wyobraża Bóg wie co Puszcza oko Dlatego wolę sama odkrywać piękne miejsca, czasem się dzieje to przez przypadek. A Kreta super, polecam tam oliwki Puszcza oko

Podpis Duma jest zawsze idiotycznym gestem, jeśli przyjąć punkt widzenia człowieka praktycznego.
Powrót do góry

IdKa

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 13-07-2016, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi się bardzo podobało we Florencji i na Sardynii. Uśmiechnięta Było pięknie!
Powrót do góry

moniaszka

PostWysłany: Nie 07-08-2016, 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Park Kulturinsel, zdecydowanie. Mam dwójkę dzieci i trudno mi było znaleźć takie miejsce, w którym nie będą się nudzić przez kilka dni. A tam? Zawsze coś. Zawsze jakaś zabawa, gra, przebieranka, eksploracja. A ja mogłam zażyć świętego spokoju. Polecam.
Powrót do góry

zoskazoska

PostWysłany: Nie 14-08-2016, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

moniaszka napisała:
Park Kulturinsel, zdecydowanie. Mam dwójkę dzieci i trudno mi było znaleźć takie miejsce, w którym nie będą się nudzić przez kilka dni. A tam? Zawsze coś. Zawsze jakaś zabawa, gra, przebieranka, eksploracja. A ja mogłam zażyć świętego spokoju. Polecam.

O proszę, nie wiedziałam że trafię tu na kogoś, kto tam był Uśmiechnięta
Zgadzam się w całej rozciągłości. Kulturinsel to cudowny park rozrywki dla dzieci do wieku mniej więcej gimnazjum Uśmiechnięta na dodatek nie rujnuje kieszeni dzięki promocjom.
Powrót do góry

Merry77

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 23-11-2016, 10:19    Temat postu: Najlepsze wakacje Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moje najlepsze wakacje odbyły się w naszym pięknym kraju Uśmiechnięta Pojechaliśmy z chłopakiem (teraz obecnym mężem Uśmiechnięta) kamperem w trasę i tak zwiedziliśmy z pół Polski Puszcza oko W ogóle każdemu polecam taką formę wypoczynku. Na rynku jest tak wiele wypożyczalni kamperów, że każdy z nas coś znajdzie dla siebie. Myśmy postawili na kamper z /REKLAMA/ i nie żałujemy Uśmiechnięta
Powrót do góry

dudzia44

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Czw 23-02-2017, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moje najlepsze wakacje były kompletnie spontaniczne ! Uśmiechnięta tzn. ja tak myślałam bo mój, jeszcze wtedy Chłopak troszeczkę rzeczy zaplanował. Wybraliśmy się na last minute do Chorwacji z jakiejś taniej oferty z suncenter. Powiem szczerze, że nie wiedziałam, że będzie tam tak ładnie. Hotel wypasiony, widoki to samo ! Jednego dnia wybraliśmy się na nurkowanie a potem na jazdę skuterem wodnym. (Przełamałam swoje lęki i byłam mega dumna! Bardzo szczęśliwa ) Wieczorem wybraliśmy się na kolację na jakieś lokalne jedzenie. Potem długi spacer, gadka szmatka nad brzegiem morza aż w końcu wyjął pierścionek i mi się oświadczył !!!! Uśmiechnięta To były najpiękniejsze wakacje mojego życia Uśmiechnięta a termin ślubu się zbliża Uśmiechnięta
Powrót do góry

maja18
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Czw 23-02-2017, 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi to się mega podobało jak byliśmy z mężem w górach, może dlatego że obydwoje byliśmy tam pierwszy raz.
Powrót do góry

audrey80

PostWysłany: Pon 13-03-2017, 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moje najlepsze wakacje były na Mazurach w Mrągowie i w jego okolicach a to dlatego że po raz pierwszy z własnej kieszeni mogłam zaprosić Mamę i spędziło się świetny czas Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: