Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Najlepszy posiłek

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Porady i pytania kulinarne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Wto 29-03-2016, 17:32    Temat postu: Najlepszy posiłek Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jaki był wasz najlepszy posiłek w życiu?

Moim był kiedy spróbowałam po raz pierwszy włoskiej lasagne. Niebo w gębie. Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Barbi

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 29-03-2016, 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Barszcz czerwony mojej babci. Niestety nie mam przepisu a pewnie i tak nie smakowalby tak samo. Do tego chleb posmarowany czosnkiem i sola.
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Wto 29-03-2016, 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oj ja tez barszcz czerwony, ale mojej mamy plus uszka Uśmiechnięta.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

korneliap

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Pon 25-04-2016, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A próbowałaś krem z białych warzyw? Kiedyś próbowałam pierwszy raz u znajomej a teraz już sama umiem go zrobić Uśmiechnięta Zawsze podaje go z serem kozim chavroux. Najlepiej się nadaje bo w 100 % zrobiony jest z koziego mleka Uśmiechnięta Pychotka! Musisz kiedyś spróbować, a jakbyś chciała to mogę nawet przesłać ci przepis:)
Powrót do góry

Danuta1

PostWysłany: Pon 24-10-2016, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pyzy ziemniaczane z mięsem mego ojca. Świetne smak dzieciństwa i świątecznych spotkań.
Powrót do góry

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 25-10-2016, 1:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My mamy z mężem taką ulubioną pizzę na która jeździmy już 8 lat i jeszcze nam się nie znudziła Uśmiechnięta.
Powrót do góry

Marqret

PostWysłany: Pon 13-02-2017, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lasagne mojego taty! Palce lizać! <3
Powrót do góry

Adam87

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Czw 16-02-2017, 9:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Barbi napisała:
Barszcz czerwony mojej babci.

Oj tak, coś w tych daniach jest, nieprawdaż? Schabowe mojej babci wspominać będę do końca życia!

Ale najlepsze danie? Czarna ryba w Norwegii. Niestety, nie zrozumiałem angielskiej nazwy, natomiast jej połączenie z dwoma uzupełniającymi się sosami i warzywami było wybitne!
Powrót do góry

zaphyr

PostWysłany: Nie 09-09-2018, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dokladnie, trzeba w zyciu sprobowac rozmaitych smakow. Niestety wiekszosc osob ogranicza sie do tego co poznala za czasow dorastania i tyle. Ja np. mialam kiedys obrzydzenie odnosnie owocow morza .. jakis czas temu sie do nich przekonalam bo moj chlopak przyrzadzil danie i nie powiedzial mi z czego. Sama nie mialam wiekszych podejrzen bo wszystko bylo dobrze zamaskowane i wygladalo jak standardowy posilek. Okazalo sie pozniej, ze to byl ten przepis - https://uwielbiam.pl/przepis/pappardelle-z-krewetkami W sumie to dobrze sie stalo bo bylo to naprawde dobre. Teraz o wiele chetniej bede przychylna ku bardziej egzotycznym potrawom Uśmiechnięta
Powrót do góry

domi78

PostWysłany: Czw 25-10-2018, 8:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam, czy znacie może restaurację Bubbles w Warszawie, ostatnio natknąłem się na ich stronę internetową i zauważyłam, że mają nie tylko ciekawe menu, w którym są również dania z innych krajów, ale i również bogaty wybór w alkoholach między innymi w szampanach oraz winach. Czy polecacie tę restaurację? jadacie na mieście ?
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Porady i pytania kulinarne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: