Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Najmilsza chwila dnia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
blinka89

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Czw 08-04-2010, 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja uwielbiam kłaść się do łóżka, a szczególnie wtedy gdy J. leży obok.

A chyba najbardziej najbardziej uwielbiam ten moment kiedy J. wraca z trasy do domu Bardzo uśmiechnięta

Podpis Kocham
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

brunecia

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sob 10-04-2010, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

a ja uwielbiam piątkowe wieczorki pod warunkiem że weekend mam wolny od zajęć. Włączam jakiś głupkowaty amerykański film romantyczny, wielgaśny kubek kawy rozpuszczalnej w mleczkiem i nadrabiam prasówkę z całego tygodnia, zaglądam na gg, czasem kuknę na nk i czuję się wolna Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

graszka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Wto 21-06-2011, 7:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uwielbiam wspólne śniadania , bo z obiadami i kolacją jest różnie ( czasem nie jemy razem ,wina pracy ) , dlatego staramy się sniadania jeśc razem . Fajny moment dnia też jest , gdy po całym dniu jak jestem padnięta kładę się do łóżka .

Podpis Najpiękniejsze chwile przeżywamy wtedy... Gdy dowiadujemy się, że Ktoś nas kocha.
Powrót do góry

Vacanza.

PostWysłany: Wto 21-06-2011, 8:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Najbardziej lubię sobotnie i niedzielne poranki, kiedy budzimy się bez budzika, wylegujemy w łóżeczku do południa, potem robimy wspólnie śniadanko i obmyślamy plan dnia. Złośliwa

Lubię też, kiedy wieczorem mogę się spokojnie wyłożyć w fotelu i czytać do woli. Złośliwa
Powrót do góry

Sylwia89

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 21-06-2011, 8:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja uwielbiam zdawanie raportu po dyżurze w pracy.... Bardzo szczęśliwa

Podpis Ze szczęściem czasami bywa tak jak z okularami, szuka się ich, a one siedzą na nosie. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 21-06-2011, 8:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja najbardziej lubię kłaść się wieczorem do łóżka, przytulać i nie myśleć o problemach dnia codziennego. Uśmiechnięta

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Margoth

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 21-06-2011, 8:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam kilka chwil ulubionych, niestety nie zdarzają się codziennie. Jedną jest budzenie Wiki wtedy zawsze jest śmiesznie, bo ona taka zaspana zawsze ale budzi się z uśmiechem i aż chce sie żyć. Potem kawka z mama i babcią p pracy i nasza tzw. "nasiadówka" no i w końcu ta chwila tuż przed zaśnięciem wtulona w połówka ehhh rozmarzyłam się Złośliwa.

Podpis " Znalazła pewna Pani aparat do bani......"
Żoneczka tygryska od 21.08.2010
01.06.2013 - 9 lat razem.
A w tym roku dostałam piękny prezent od Mikołaja!
Powrót do góry

emylli

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Wto 21-06-2011, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja uwielbiam chwilę tuż przed snem, po udanym pracowitym dniu kiedy opada ze mnie całe to zmęczenie.

Podpis Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie.
Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 21-06-2011, 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ulubione chwile, to te spędzone w gronie przyjaciół, przy dobrej muzyce oraz po dobrym dniu w pracy gdzie czuję że zrobiłam kawał dobrej roboty.
Rodzinne chwilę: gdy odwiedzam moją babcię do której mam bardzo daleko, gdzie mogę porozmawiać na żywo z moją siostrą.

Jak to pewien legendarny Pan śpiewał 'w życiu piękne są tylko chwilę.' Uśmiechnięta

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

may
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Wto 21-06-2011, 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja uwielbiam moment porannej kawy na balkonie.. Uśmiechnięta

Podpis 05.11.2007 - Jesteśmy razem! inlove
01.06.2010 - Zaręczyny! inlove
08.09.2012 - Powiemy "TAK" inlove
Powrót do góry

Maja_82

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Wto 21-06-2011, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja ulubiona chwila to cisza w domu.
Powrót do góry

Agasia

PostWysłany: Wto 21-06-2011, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dla mnie taką miłą chwilą jest to jak przychodzę do domu po pracy padnięta i zasiadam przy laptopie żeby odpocząć (do tej pory włączałam forum żeby poczytać posty a teraz już sama coś piszę Bardzo szczęśliwa ). Lubię też wieczór jak już jestem wykąpana a jeszcze nie chce mi się spać i mam czas żeby poczytać, pogadać z G. albo się zrelaksować. Uśmiechnięta No i oczywiście "powolne" poranki w weekendy!

Pomimo tego ciągłego braku czasu i wielu spraw na głowie są jednak fajne chwile.
Powrót do góry

nieaktywna1

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 21-06-2011, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uwielbiam rozłożyć się we wannie gorącej wody z delikatnym zapachem róż. Ah... Zakochany Lubię też przed pójściem spać mieć obok siebie moje ukochane ciastka! Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Wto 21-06-2011, 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja najlepiej lubię wieczory- kiedy już "do zrobienia" jest tylko kąpiel i położenie się do łóżka Puszcza oko.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Gwiazdeczka

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 21-06-2011, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jedną z takich ulubionych chwil w ciągu dnia to jest moment, kiedy mogę sobie poczytać książkę i wypić przy tym kubek dobrej herbaty. A po za tym moment, kiedy jak już położę się spać, a M. się do mnie przytuli. Uśmiechnięta

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
Strona 10 z 12

Skocz do: