Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Najmilsza chwila dnia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 15-05-2007, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Najmilsze chwile w dniu kiedy nie musze obcowac z falszywymi ludzmi, kiedy polowek mnie przytula i kiedy moge pogadac z moja Ulcia Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 15-05-2007, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
Najmilsze chwile w dniu kiedy nie musze obcowac z falszywymi ludzmi, kiedy polowek mnie przytula i kiedy moge pogadac z moja Ulcia Puszcza oko

Zuzka aż się wzruszyłam. Rumieni się Takie chwile zaliczają się i u mnie do tych najmilszych. Cool

Moja najmilsze chwile dnia to przede wszystkim super miłe i szczere rozmowy z (niektórymi) koleżankami z Forum.
A tak poza tym to jak "siedze i nic nie robię" jest cool. Nieprzyzwoity
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Pochwał: 5

PostWysłany: Wto 15-05-2007, 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dla mnie najmilsza chwilą dnia jest jak wysiadam z przeklętego autobusu i córcia czeka na mnie na przystanku, albo jak mam drugą zmiane i koncze o 23 i wszystkie babki z firmy idziemy na piwko. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Dory <*)))><

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sob 14-07-2007, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chciałabym żeby tak jak Edzi ktoś przynosił bobasa do łózka na przywitanie, ale ja poranki z maluchem rozpoczynam sama więc nie ma szans, ale uwielbiam jak o 9:00 pójdzie sobie na drzemkę i jak mam chwilkę na śniadanko albo jak po kąpieli tuli się do mnie zmęczony po całym dniu, oczka mu sie zamykają i idzie spać...a ja poleniuchować na kanapie (po 3 minutach zasypiam Uśmiechnięta )

Ostatnio zmieniony przez Dory <*)))>< dnia Sob 14-07-2007, 21:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

janka
Gość

PostWysłany: Sob 14-07-2007, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uśmiechnięta Moja najmilsza chwila ,to obudzic się w ramionach mojego W i stwierdzic ,że nic mnie w nocy nie bolało i wyspałam się . Uśmiechnięta Uśmiechnięta Uśmiechnięta Uśmiechnięta
Powrót do góry

joanna1984

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Nie 15-07-2007, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Najmilsza pora dnia to ta kiedy mam chwilke wytchnienia, po dniu w pracy, w wysprzątanym domku, z jakaś dobrą przekąską. Ważniejsze są jednak te chwile spędzone z synkiem. Stałej pory nie mam bo pracuje na 3 zmiany
Powrót do góry

Gwiazdeczka

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 16-07-2007, 7:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Najmilsza chwila dnia to tak kiedy przytulam się do swojego połówka Śmiejąca się albo kiedy popadam w słodkie lenistwo Puszcza oko

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

anetta01

PostWysłany: Pon 16-07-2007, 7:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Najmilsza chwila zakończenia dnia to gorąca kąpiel i lektura przed snem.
Powrót do góry

Kasiula30

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pon 16-07-2007, 8:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dla mnie najmilszą chwilą dnia jest 15.30 (jak kończę pracę) i popołudnia uwielbiam kiedy siedzę ze swoją drugą połóweczką Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 16-07-2007, 9:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agata napisała:
Jeśli to dzień wolny to lubię poleżeć sobie w łóżku i nic nie robić.

Jeśli to dzień roboczy to uwielbiam godzinę 15 jak wychodzę z pracy na autobus do domu.

Jeśli jestem z B to uwielbiam nasze wieczorne rozmowy w łóżku.

Od kiedy mieszkam z B to uwielbiam jak wraca z pracy do domu Uśmiechnięta

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

hania

PostWysłany: Pon 16-07-2007, 9:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak wracam do domu a moje dziecko biegnie rozpędzone żeby wpaść w moje ramiona Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

gabi32

Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pon 16-07-2007, 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Najmilsza chwila to odpoczynek . Chwila z T. - to rozmowy i usmiech . A sama dla siebie to chwila gdy moge spkojnie poczytac . Uśmiechnięta

Podpis ''
Nie rozmawia się z tym, kto nie rozumie znaczenia słów.''
Powrót do góry

hania

PostWysłany: Pon 16-07-2007, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gabi a to też, książka jest zawsze dobra dla siebie:)
Teraz czytam "Ratując ryby od utonięcia", kiedy tylko wygospodaruję dla siebie minutkę.
Powrót do góry

gabi32

Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pon 16-07-2007, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

hania napisała:
gabi a to też, książka jest zawsze dobra dla siebie:)
Teraz czytam "Ratując ryby od utonięcia", kiedy tylko wygospodaruję dla siebie minutkę.

I z tym zawsze sie zgodze chwila z ksiazka to super sprawa .

Podpis ''
Nie rozmawia się z tym, kto nie rozumie znaczenia słów.''
Powrót do góry

hania

PostWysłany: Pon 16-07-2007, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak miło się poczuć zrozumianym Puszcza oko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Następny
Strona 2 z 12

Skocz do: