Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Najmilsza chwila dnia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Katii
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Wto 23-09-2008, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A u mnie to wygląda tak:
-rano , kiedy siedzę na forum z kawą
-popołudnie , kiedy dzieci wracają ze szkoły i opowiadają jak wyglądał ich dzień
-wieczór , kiedy moje pociechy idą spać, bo wtedy jest mocne przytulanie do mamy
-wieczór, gdy już dzieci śpią i mam "wolne"
-każda sobota i niedziela, gdy się budzę a mój P.jest w domku Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

kleik

PostWysłany: Czw 25-09-2008, 1:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Najprzyjemniejszą porą dnia jest moment gdy wracam ze szkoły do domu i mogę sobie usiąśc przed internetem z goracą zielona herbatą Uśmiechnięta

Podpis sweet like sugar>Podejrzliwa
Powrót do góry

Różowa Pantera

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pią 31-10-2008, 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja uwielbiam poranek, gdy o 6 mój maluch skacze mi po głowie z kupą w pieluszce i woła głośno "mama, mama", a jeszcze bardziej lubię wieczór, jak już zaśnie Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

jopeczek86

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 05-11-2008, 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Myślę że każda z nas która pracuje uwielbia porę kiedy wraca do domu Uśmiechnięta
Powrót do góry

smile

PostWysłany: Czw 15-01-2009, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Naj, naj... Bo zależy jak podejść do tematu, bo lubię i swoją pracę (w sensie to, co robię), i lubię moją rodzinkę i lubię siebie.
Więc teoretycznie cały czas mogłabym być szczęśliwa ale wiadomo, że bywa różnie, więc tak naj, naj, to będą weekendy - całe od rana do późnych nocy.

Podpis Tu i teraz.
Powrót do góry

MaleństwO
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 15-01-2009, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dla mnie ulubiona pora dnia to wtedy kiedy kładę się koło mojego połówka, czyli wieczór.
Każdy moment kiedy mogę tutaj zaglądnąć.
I popołudnie jak czytam jakąś książkę, wtedy totalnie odpływam.

Podpis KIEDYŚ BĘDĘ OKROPNIE SZCZĘŚLIWA!!! Pełna marzeń i niezapomnianych wrażeń!!!

luty i wrzesień 2013!!!
styczeń 2016!!! taktak
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 15-01-2009, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oatatnio każda chwila spędzona na spaniu Złośliwa
No i poranki, kiedy sie budzę, głaszczę brzuch i mówię dzień dobry jego lokatorowi Bardzo szczęśliwa

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

irishangel

Zodiak: Koziorożec
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 15-01-2009, 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Każda chwila jest bezcenna moim zdaniem. Uśmiechnięta
Powrót do góry

sisi

Zodiak: Byk
Pochwał: 3
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 21-01-2009, 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dla mnie najmilsza chwila dnia-to noc. Złośliwa Kiedy mogę sobie pospać. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Sylwcia

Zodiak: Koziorożec

PostWysłany: Sob 31-01-2009, 0:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sisi napisała:
Dla mnie najmilsza chwila dnia-to noc. Złośliwa Kiedy mogę sobie pospać. Uśmiechnięta

Podpisuję się pod sisi Uśmiechnięta
Powrót do góry

Wisienkaa987

Zodiak: Panna

PostWysłany: Sob 31-01-2009, 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dla mnie najmilszą chwilą w ciągu dnia (niestety nie jest to cocdziennie) jak razem z M. robimy kolacje i jak mi poamaga robić kanapki, kroić pomidorki... Bardzo szczęśliwaBardzo szczęśliwaBardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Ehefrau

PostWysłany: Nie 01-02-2009, 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja uwielbiam spokój i ciszę, więc najszczęśliwsza jestem, kiedy mogę spokojnie usiąść do komputera lub książki i choć na chwilę zapomnieć o codziennych troskach i obowiązkach.

Podpis "Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło." Oscar Wilde
Powrót do góry

Ania8228

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Nie 01-02-2009, 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sylwcia napisała:
Podpisuję się pod sisi Uśmiechnięta
Ja też Śmiejąca się, bo najfajniej jest jak już leżę w łóżeczku, słucham muzyki i nikt nic ode mnie nie chce. Śmiejąca się

Podpis Cuda się zdarzają Super!
Powrót do góry

mandy03

PostWysłany: Nie 01-02-2009, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zdecydowanie najbardziej lubię wieczór, kiedy mamy z M. czas tylko dla siebie . Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

dianka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 04-02-2009, 0:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wieczory kiedy mogę położyć się z ksiązką pod kocem

Podpis "W cenie twojego biletu na życiowe pielgrzymowanie są już zawarte Twoje Marzenia, również te spełnione Marzenia, są tam już Cuda." K.M - Niebo na Ziemi
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 5 z 12

Skocz do: