Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Najmilsza chwila dnia
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 03-05-2007, 20:35    Temat postu: Najmilsza chwila dnia Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jakie są Wasze ulubiony pory dnia? Uśmiechnięta

- Ja najbardziej lubię poranek, kiedy M. przynosi mi Maksia do łóżka, a ten obejmuje mnie za szyje i daje buziaka (czyt. obślinia mnie całą Cool )
- później przedpołudnie, kiedy wszystko mam już ogarnięte, robię sobie kawkę i zasiadam przed internetem Uśmiechnięta
- lubię też moment kiedy kładę się spać Uśmiechnięta

A jak jest u Was?

Podpis Złośliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

agatka1984

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Czw 03-05-2007, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lubię kawkę, szczególnie w szkole na laborkach, bo jest to dla mnie chwila totalnej przyjemności- zero myślenia, ten cudowny smak i czasem plotki z dziewczynami.
Lubię wieczór, jak się kładę do łóżka i Paweł mnie przygarnia do siebie i wtula twarz w moje włosy.
Lubię obiad (bo w ogóle lubię obiady) przed telewizorem (przeważnie Moda na sukces)- bo to jest dla mnie wrażenie smakowe plus psychiczny luz.

Podpis Lepiej mądrze stać niż głupio biegać.
Jacek Gmoch
Powrót do góry

dotka
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 14

PostWysłany: Czw 03-05-2007, 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Poranek lubię, ale pod warunkiem że to dzień wolny od pracy Złośliwa

Najbardziej ze wszystkiego lubię piątkowe popołudnie przed sobotnim wolnym dniem....
Powrót do góry

agaat

Zodiak: Ryby
Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 03-05-2007, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edzia ale mi dałaś do myslenia tym pytaniem. Ja chyba normalnie nie mam takiej chwili. Zszokowana Zszokowana To chyba najlepszy znak, że nadszedł czas najwyższy coś zmienić w moim życiu. Puszcza oko Złośliwa
Powrót do góry

madzia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 03-05-2007, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To zależy.
Jeśli jestem z D. to każda chwila spędzona z Nim, blisko Niego jest dla mnie cudowna.
Obojętnie czy jest to poranek czy wieczór.
Jeśli natomiast biorąc pod uwagę taką sytuację jak jest teraz to najbardziej lubię wieczory, wtedy cieszę się, że minął dzień i że znów jestem o jeden dzień bliżej aby się z Nim zobaczyć Zakochany .

Podpis 06.03.2003 r. Zakochany
[*]
polnoc 31.12.2013/01.01.2014 - 'tak'
Powrót do góry

Kasia

Zodiak chiński: Koza
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Czw 03-05-2007, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

madzia napisała:
To zależy.
Jeśli jestem z D. to każda chwila spędzona z Nim, blisko Niego jest dla mnie cudowna.
Obojętnie czy jest to poranek czy wieczór.
Jeśli natomiast biorąc pod uwagę taką sytuację jak jest teraz to najbardziej lubię wieczory, wtedy cieszę się, że minął dzień i że znów jestem o jeden dzień bliżej aby się z Nim zobaczyć Zakochany .

Ale fajnie napisane Bardzo uśmiechnięta

Podpis Jeszcze 12 dni Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 03-05-2007, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeśli to dzień wolny to lubię poleżeć sobie w łóżku i nic nie robić.

Jeśli to dzień roboczy to uwielbiam godzinę 15 jak wychodzę z pracy na autobus do domu.

Jeśli jestem z B to uwielbiam nasze wieczorne rozmowy w łóżku.

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

Kasia

Zodiak chiński: Koza
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Czw 03-05-2007, 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moje najmilsze chwile:
- rano, jak Ala przychodzi do mnie i mnie budzi buziakiem i przytulankami Uśmiechnięta
- kawka Cool
- po południu, jak Ala śpi, K. przeważnie razem z nią, w domu cisza, a ja na necie Puszcza oko

Inne miłe chwile zależą od dnia i od okoliczności. Np., jak przyjeżdża moja siostra i możemy sobie poklachać do późna Uśmiechnięta

Podpis Jeszcze 12 dni Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Iza_z_aachen

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Pią 04-05-2007, 6:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja ulubiona chwila dnia .....
to sa dni ktore jestesmy razem caly dzien z moim mezem.
Lubie gdy w niedziele moj maz wstaje ,robi sniadanie i przynosi do lozeczka...

Podpis 28.11.1998-Od tego dnia jestesmy razem
17.06.2004-W tym dniu wzielismy slub cywilny
19.07.2008-Odliczamy dni do slubu koscielnego
Powrót do góry

Rosalinda

Zodiak: Wodnik
Pochwał: 6

PostWysłany: Pią 04-05-2007, 9:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja uwielbiam wczesne przedpoludnie kiedy moj M pracuje a ja moge pobyc sama w domu i porobic sobie takie zwyczajne babskie rzeczy -posprzatac po swojemu, napic sie herbatki, wlaczyc sobie ladna muzyczke lub film. (no chyba ze ja tez akurat pracuje, wtedy jest znacznie mniej przyjemnie Bardzo szczęśliwa )
Lubie tez proby kwartetu oraz nagrania, kiedy czuje ze nie jestem takim znowu leniem i darmozjadem jak mi sie na ogol wydaje Bardzo szczęśliwa
Lubie tez pozne wieczory kiedy po calym dniu moge wreszcie polozyc sie do lozka.

Podpis 14 lipca 2007-początek nowego życia Zakochany
"Kocham Cię"- 27 października 2007 Zakochany
Powrót do góry

laurette

Zodiak: Baran

PostWysłany: Pią 04-05-2007, 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedyś jak byłam singielką i mieszkałam z rodzicami - wieczór - ciemno, cicho, spokojnie. Siadałam do lekcji zawsze późnym wieczorem. Teraz jak mam 5 miesięczną kluseczkę, trudno wybrać ulubioną porę Trzęsie sie ze śmiechu

Podpis banan=papa, ptak=pa, a mama=mama
Powrót do góry

kroplarosy

Zodiak: Baran

PostWysłany: Sro 09-05-2007, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lubię wszesnopopołudniową kawusię, bo wtedy nie ma nic ważniejszego Puszcza oko Najbardziej lubie jednak, gdy rankiem Gumiś patrzy na mnie tymi swiomi wielkimi, zaspanymi oczetami i mówi: "dzień dobry Kochanie..." Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

agaat

PostWysłany: Sob 12-05-2007, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Myślałam nad moją ulubioną porą dnia i doszłam do wniosku, że najbardziej lubię kawę zaraz po przebudzeniu w towarzystwie moich forumowych koleżanek. Puszcza oko
Powrót do góry

madzia

Zodiak: Skorpion

PostWysłany: Sob 12-05-2007, 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cieszę się, że dzięki forum znalazłaś ulubioną porę dnia Puszcza oko Bardzo szczęśliwa.

Podpis 06.03.2003 r. Zakochany
[*]
polnoc 31.12.2013/01.01.2014 - 'tak'
Powrót do góry

agaat

PostWysłany: Sob 12-05-2007, 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Madziu - ja też się cieszę. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 1 z 12

Skocz do: