Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Najpiekniejsze wspomnienie z dziecinstwa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kate29

PostWysłany: Wto 17-11-2015, 14:40    Temat postu: Najpiekniejsze wspomnienie z dziecinstwa Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Macie takie? Zakladajac ten temat myslalam nad swoim takim wspomnieniem. Nie mam chyba jednego najpiekniejszego, ale pare takich najmilszych tak Uśmiechnięta.

Pamietam jak dziadek zabieral mnie na hot dogi i kupowal mi tylko sama parowke z bulka bo innego nie lubilam Śmiejąca się .

Po zabawie na sniegu, ojciec zrobil mi cieple mleko z miodem. Moze tak to pamietam bo zrobil to raz Złośliwa.

Musze przypomniec sobie jeszcze co najmilej wspominam Uśmiechnięta.[/img]
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 17-11-2015, 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jedno na pewno, jak bylysmy na wsi u babci i dziadka to zawsze dziadek chodzil do sklepu po chałkę.
A ja byłam wredna i kablowałam do babci ze dziadek pali papierosy Złośliwa.

Ja tez jak sobie przypomne jakies wspomnienia to napisze Uśmiechnięta.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

kiciaricia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sob 20-02-2016, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Najpiękniejsze wspomnienie z dzieciństwa to wigilia 1997r. Brat mojej mamy kupił przed świętami kamerę i cała wigilia była sfilmowana. Mówiłam wierszyki których nauczyłam się w przedszkolu, śpiewaliśmy kolędy, potem była dzika radość z wyciągania prezentów spod choinki. Moja babcia tego dnia miała dyżur w pogotowiu, więc po wigili pojechaliśmy do niej. No do tej pory łezka się w oku kręci na to wspomnienie Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: