Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Najpienniejsze slowa twojego chlopaka,meza czy partnera

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wszystko o naszych mężczyznach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Pon 29-02-2016, 13:55    Temat postu: Najpienniejsze slowa twojego chlopaka,meza czy partnera Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jakie najpiękniejsze słowa usłyszałyście swoich mężczyzn? Chodzi o cos co wam zapadło w pamięć.

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

StaleNiepoprawna

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Czw 10-03-2016, 9:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na jedbej z naszych pierwszych randek mój, już prawie były mąż, powiedział mi coś takiego: "Właściwie to nie wiem, co do ciebie czuję. Zawsze przy tobie jestem po prostu szczęśliwy. Dla ciebie, chcę być kimś lepszym każdego dnia.". Kurczę, aż mi teraz głupio, że chcę rozwodu...
Powrót do góry

gocha80

PostWysłany: Nie 12-03-2017, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja usłyszałam od mojego byłego kiedyś coś takiego : "Masz w sobie prawdziwą indywidualność. U ludzi naprawdę trudno to znaleźć bo każdy jest niby inny ale podobny". No i oczywiście od mojego obecnego : "Kocham Cię" Uśmiechnięta
Powrót do góry

misiax

PostWysłany: Sro 03-05-2017, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój obecny teraz już mąż powiedział mi: Nieważne co było i co będzie. Najważniejsze że jesteśmy razem, że Cie mam przy sobie:)Popłakałam się
Powrót do góry

twojaczarnulka1

PostWysłany: Sob 27-05-2017, 19:35    Temat postu: Re Najpienniejsze slowa twojego chlopaka,meza czy partnera Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ZieloneOczko napisała:
Jakie najpiękniejsze słowa usłyszałyście swoich mężczyzn? Chodzi o cos co wam zapadło w pamięć.

"Kiedy Cie przytulam jestes jak mala swinka".

No ale coz, nalezy sie wyjasnienie.

Chociaz ktos kto trzymal w rekach mala swinke pewnie zrozumie od razu Uśmiechnięta

Chodzi o jedrnosc ciala, proporcie miesni, nabite zdrowe cialo, a nie rozlazla tlusta swinie.

Dodam, ze osobiscie brzydze sie zwyklymi "ach ech ochami" typu: ty moja sliczna hehehe to jest dobre dla laski ktora zaraz bedzie zdymana bez zobowiazan hehe

.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wszystko o naszych mężczyznach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: