Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nakladka wibracyjna DurexPlay
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kwiat_sniegu

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pią 03-04-2009, 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gwiazdeczka napisała:
Podobno można jeszcze do tego bateryjki dokupić. Cool

Ano można. My mamy taki krążek własnie z wymiennymi bateriami.
Jest naprawdę świetny, ostatnio J. po ciemku wymieniał baterie i włożył jedną starą i jedną nową i nie działał. Smutno się nam zrobiło :p bo takie to fajne Puszcza oko ale już naprawiłam Bardzo szczęśliwa
Naprawdę wibracje są silne i wspomagają ukrwienie i penisa i pochwy.

Podpis ..You can't feel anything that your heart don't want to feel...
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Anitas

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sob 04-04-2009, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie zrobiła na mnie wrażenia ta zabawka, jakieś urozmaicenie ale żebym sobie teraz nie wyobrażała życia bez tego to nie Puszcza oko
Powrót do góry

z1utka

PostWysłany: Pon 20-04-2009, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam. Myślę że jest to dobry gadżet Uśmiechnięta spróbuj i oceń sama, mnie się nawet podobało Uśmiechnięta

Podpis Logika serca jest niedorzeczna.. Zakochany 02 XI 2007 Zakochany
Powrót do góry

Malwina...

PostWysłany: Wto 03-08-2010, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja kupiłam innej firmy, można wymienić baterie.
Wspólnie użyliśmy tylko raz i do tej pory leży... no może jeszcze ja sama używałam ze dwa razy Puszcza oko ale nie kręci mnie to jakoś wyjątkowo, tak dla urozmaicenia tylko.
Powrót do góry

Namiastka

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sro 04-08-2010, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

a jak w ogole to dziala ? ;P
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

anielska

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sro 04-08-2010, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na prawdę polecam
Powrót do góry

kiciaricia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Wto 23-02-2016, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Myslę, czy nie kupić tego cuda. Na necie czytałam opinie, że wrażenia dla kobiet całkiem sympatyczne. Puszcza oko
Powrót do góry

zakladka

PostWysłany: Sro 06-07-2016, 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

kiciaricia napisała:
Myslę, czy nie kupić tego cuda. Na necie czytałam opinie, że wrażenia dla kobiet całkiem sympatyczne. Puszcza oko

No tak, tlyko chyba lepsze byłoby coś nie jednorazowe. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Magda___Lena

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sro 06-07-2016, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My mamy coś podobnego, ale nie z tej firmy. Jakie wrażenia? Różne, dla mnie jest to fajna odmiana i kojarzy mi się z zamianą zwykłego członka na wibrator, albo raczej jakby było połączeniem zwykłego penisa + wibratora. Przepraszam jeśli za bezpośrednio, ale temat taki, że bez sensu jest owijanie w bawełnę.
Powrót do góry

Isia

PostWysłany: Pią 02-06-2017, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Taka nakładka jest fajna chociaż powiem Wam,że lepiej jest sobie kupić nakładne nie konkretnie od Durexa ale taką z wymiennymi bateriami ( jest wiele sklepów internetowych w sieci w których takie znajdziecie, ewentualnie mozecie się wybrać jeszcze do stacjonarnego chociaz jesli chodzi o mnie to nigdy nie miałam śmiałości aby się do takiego sklepu wybrać.....).

Polecam jeszcze kupić sobie dodatkowo sex elixir. To taki afrodyzjak ( wystarczy kropelka do napoju i od razu ochota Ci się podnosi). Tak więc w zestawieniu z taka właśnie nakładką wibrującą to ogólnei totalny odjazd.....
Powrót do góry

różyczka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pon 12-06-2017, 6:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Isia napisała:
Taka nakładka jest fajna chociaż powiem Wam,że lepiej jest sobie kupić nakładne nie konkretnie od Durexa ale taką z wymiennymi bateriami ( jest wiele sklepów internetowych w sieci w których takie znajdziecie, ewentualnie mozecie się wybrać jeszcze do stacjonarnego chociaz jesli chodzi o mnie to nigdy nie miałam śmiałości aby się do takiego sklepu wybrać.....).

Polecam jeszcze kupić sobie dodatkowo sex elixir. To taki afrodyzjak ( wystarczy kropelka do napoju i od razu ochota Ci się podnosi). Tak więc w zestawieniu z taka właśnie nakładką wibrującą to ogólnei totalny odjazd.....

Możesz coś na jego temat więcej napisać? Pytam sie poniewaz ostatnio lubimy testować sobie różne tego typu gadżety. Jakieś żele intymne rozgrzewające oraz nakładki. Ale afrodyzjaków jeszcze nie testowaliśmy. Trochę bałam się zamawiaćp onieważ jest tego dużo i tak naprawdę to nie wiadomo co jest oryginalne i skuteczne a co nie.
Powrót do góry

Isia

PostWysłany: Pon 12-06-2017, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sex elixir nazywany jest również hiszpańską muchą. Kupuję naczęściej w buteleczce 15 ml. Jak chcesz to mogę zrobić zdjęcie składu i wysłać Ci na maila czy tutaj na forum wstawić zdjęcie?

NIe daje efektów ubocznych. Ochota na seks oraz sama przyjemność podczas trwania seksu jest naprawdę tego warta Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: