Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nakrycia głowy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ubrania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 14-01-2010, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczko napisała:
Maja czy ta pierwsza fotka, to to o czym ja myślę? Podejrzliwa

Chyba tak Oczko.. Puszcza oko i na tamtym zdjęciu wcale nie jestem ja.

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Pinessska

Zodiak: Panna

PostWysłany: Czw 14-01-2010, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Majek napisała:

Majek ta jest super, bardzo mi się podoba. Sama mam podobną, ale ogólnie czapki rzadko nosze.

Podpis Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość

Sierpień 2009* Nasze Szczęście
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Sob 23-01-2010, 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Majek napisała:

Poza tym bardzo modne są u mnie takie czapki: Puszcza oko

Też widziałam kilka osób w takiej czapce. Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Magdalenaaa

PostWysłany: Sob 23-01-2010, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Majek ładna i orginalna jest ta czapeczka z uszkami .Poprostu bomba,pomysłowa,idealna do sportowego stroju.Udany zakup Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga

PostWysłany: Nie 24-01-2010, 1:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Magdalenaaa ja jej nie kupiłam, za dużo osób ją nosi, a ja wolę być trochę bardziej oryginalna. Mieszkam w małym mieście i nie chciałabym co rusz spotykać kogoś w tej samej czapce, która ja miałabym. Choć czapka też mi się podoba. Puszcza oko

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Nie 24-01-2010, 1:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie jedna babka z pracy ma identyczną. Mówiła, że jest świetna i baaardzo ciepła. Uśmiechnięta

Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Nie 24-01-2010, 1:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak jak nie pamietam kiedy ostatnio zima nosilam czapke tak tutaj aby cieplo w glowe i uszy no i jako tako ladnie. Puszcza oko

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Miśka

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Nie 24-01-2010, 2:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja od 2-3 lat noszę czapkę zimą prawie zawsze, bo jak odkryłam jej dobrodziejstwo to już nie umiem chodzić bez jak jest zimno. Jest o wiele cieplej! I uszka się chroni, także polecam. Nie wyglądam w czapkach rewelacyjnie, ale zawsze kupię jakąś taką w miarę, najważniejsze żeby było ciepło! Nie uwierzę jak ktoś mówi, że brzydko wygląda w czapce. Nie przyzwyczajony jest i tyle Złośliwa Dla każdego znajdzie się odpowiedni typ czapki w którym będzie mu w miarę do twarzy Śmiejąca się . Cały urok zimy, że można podziwiać odważnych co pomysłowe czapy zakładają Bardzo uśmiechnięta Ja kiedyś miałam taką z dużym pomponem, aktualnie mam takiego "smerfa".

Taka tylko fioletowa. Cool

Jak zmniejszyć to zdjęcie ktoś wie ? Neutralna

Podpis Dlaczego musimy słuchać głosu serca?
Bo tam skarb twój, gdzie serce twoje. (Alchemik)

Uwagi  Zmniejszyłam zdjęcie. Następnym razem pamiętaj o zmniejszeniu fotki Uśmiechnięta.
monika2222.
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 24-01-2010, 2:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Miśka zmniejsz to zdjęcie, bo się cały wątek rozjechał. Nie da się czytać. Smutna

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Magdalenaaa

PostWysłany: Sro 27-01-2010, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Miśka,fajowa czapka,ja też lubię czapki,tylko że bardziej dopasowane. Uśmiechnięta
Powrót do góry

miriam.

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Nie 10-06-2012, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie zakładam nic na głowę nigdy, jakoś czapki, kapelusze itp to nie dla mnie.

Podpis Nie starzeje się ten, kto nie ma na to czasu.
Powrót do góry

dagi13

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 22-03-2013, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie cierpię czapek i nigdy ich nie nosiłam, aż do tej zimy. Mam zwykłą czarną czapeczkę.
Powrót do góry

inek

PostWysłany: Pon 17-02-2014, 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czapki i wszelkie inne nakrycia głowy to jest coś czego najbardziej nie lubię i jak mogę tak ich unikam. Zimą zdecydowanie bardziej wolę nałożyć kaptur niż czapkę, no chyba, że już naprawdę porządnie przymrozi to wtedy ewentualnie na chwilę. Złośliwa

Podpis Kocha się za nic i mimo wszystko. Nie tylko wtedy gdy jest dobrze i pięknie.Serduszko
Powrót do góry

Divergent

PostWysłany: Wto 25-02-2014, 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nosze w zmie czapke, ale dopiero wtedy, kiedy jest naprawde zimno Złośliwa. Nie lubie miec czegos na glowie.
Powrót do góry

ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Wto 25-02-2014, 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czapki nosze z przymusu, bo nie lubię chorować w jesień lub zimę. Puszcza oko Tak poza tym to nie noszę.

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ubrania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

Skocz do: