Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Nasze cele.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Nasze codzienne zmagania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Sob 11-07-2009, 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie podobnie jak u Madzi, z tą zmianą, że życie z K. Puszcza oko.
Bardziej "krótkoterminowe"- to znalezienie pracy dającej większą stabilizację.
I chciałabym prawko zrobić... Ale to chyba jak znajdę prace Puszcza oko.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Sob 11-07-2009, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

- Zobaczyć się z rodzinką, której nie widziałam 10 miesięcy
- Spędzić mile urlop
- Uzbierać pieniążki na nowe autko dla mnie (stare już mi się nudzi)
- Wychować córeczki
Uśmiechnięta Uśmiechnięta Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 11-07-2009, 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moim celem jest nauczenie się egoizmu i stawiania siebie na pierwszym miejscu. Oczywiście w zdrowych proporcjach Puszcza oko.
Oprócz tego ukończenie studiów, i znalezienie pracy odpowiadającej moim kwalifikacjom. No.... najpierw może jeszcze odnalezienie i dokształcenie tych kwalifikacji Puszcza oko.

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

ptycha

PostWysłany: Nie 12-07-2009, 1:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Widzę, że generalnie nie macie celów długoterminowych - tak, jak ja.
Powrót do góry

Barbi

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 12-07-2009, 7:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja rowniez nie mam celow dlugoterminowych ale mam kilka takich na szybko Bardzo szczęśliwa .

Dokonczyc budowe domu,zmienic prace albo awansowac i dziecko.Niekoniecznie w tej kolejnosci.
Powrót do góry

Kath

PostWysłany: Nie 12-07-2009, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moim najbliższym celem jest znaleźć stałą pracę najlepiej w urzędzie a to trochę trudne jak się nie ma znajomości.
W przyszłości założyć rodzinę ale najpierw muszę spotkać kogoś z kim będę tego chciała.
Więcej myśleć o sobie, nie być taką naiwną i we wszystko wszystkim nie wierzyć. Stać się bardziej niezależną ale to jest związane z pracą. Ogólnie nie stać w miejscu i rozwijać się.
Kiedyś chciałabym trochę po podróżować.
Długoterminowych planów jeszcze nie mam.
Powrót do góry

lamia

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 15-10-2009, 16:07    Temat postu: Mój cel Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja chcę być szczęśliwa. Cele zmieniają się. Jedne osiągamy, inne są niedoścignione, ale przede wszystkim liczy się szczęście i nie warto robić nic wbrew sobie. Fakt studiowanie nie koniecznie musi wiązać się z radością chodzenia przez pięć lat na zajęcia, ale już cel czyli zdobycie dyplomu cieszy. tak więc róbcie wszystko byleby być szczęśliwymi.
Powrót do góry

MeYa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Czw 15-10-2009, 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Super temat, bardzo wiele można dowiedzieć się o innych foremkach Śmiejąca się.

Zdecydowanie nasze cele pozostają w ścisłym związku z priorytetami w naszym życiu. Czasem jednak może być tak, że zapatrujemy się na cele i sukcesy innych, że w końcu gubimy się w swoich.

Nie chce nikogo zanudzić - ale ja tam, mam całą wizję siebie w głowie dotyczącą teraźniejszości i przyszłości co przekłada się na gromadkę celów. (Nic nie daje większej radości jak świadomość realizacji swoich celów i marzeń. Z drugiej strony najgorsza jest bierność i brak jakiegokolwiek postępu w tym temacie. Chociaż myślę, że jeżeli określimy konkretne cele i jesteśmy zmotywowani - sposoby same pojawią się na drodze do ich osiągnięcia. )

Dołączone po 6 minutach 24 sekundach:

Re Mój cel

lamia napisała:
[...] Fakt studiowanie nie koniecznie musi wiązać się z radością chodzenia przez pięć lat na zajęcia, ale już cel czyli zdobycie dyplomu cieszy. tak więc róbcie wszystko byleby być szczęśliwymi.[...]

Uważam, że należy stawiać sobie cele z których realizacji (nie tylko finalnego rezultatu) będziemy czerpać satysfakcję.

Podpis „Jeżeli nie wiesz dokąd idziesz trudno Ci będzie tam dojść”.
"Mądrość musisz sam z siebie, własną dobyć pracą" A.M.
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Czw 15-10-2009, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A moje to raczej związane z pisaniem.Książka ,opowiadania cos w tym stylu ale jeszcze nie teraz.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

DariaAngel

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Czw 15-10-2009, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cel długoterminowy mam jeden: przeżyć życie tak, żeby na jego końcu móc powiedzieć - nie żałuje niczego Bardzo uśmiechnięta Cele krótkoterminowe zostały niedawno mocno zweryfikowane. Obecnie jest jeden, znaleźć pracę.
Powrót do góry

grisalle

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pią 16-10-2009, 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cel: nie stać w miejscu, ciągle iść do przodu, nawet pod prąd
Powrót do góry

irishangel

Zodiak: Koziorożec
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 16-10-2009, 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cel na dziś: wyspać się Bardzo szczęśliwa .

Podpis Czasem ludzie patrzą na mnie jak na głupca- a ja jestem po prostu szczęśliwa!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

grisalle

PostWysłany: Sob 17-10-2009, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Doskonale Cię rozumiem, ja też tak czasami mam - że tylko wyspanie się liczy Uśmiechnięta
Powrót do góry

MaleństwO
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion

PostWysłany: Pon 30-11-2009, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio moim cele jest pomóc mamie w rozwodzie i wyjściu ze stanu rozpaczy i strachu..mam nadzieje, że się to uda.

Podpis KIEDYŚ BĘDĘ OKROPNIE SZCZĘŚLIWA!!! Pełna marzeń i niezapomnianych wrażeń!!!

luty i wrzesień 2013!!!
styczeń 2016!!! taktak
Powrót do góry

grisalle

PostWysłany: Sob 30-01-2010, 11:17    Temat postu: Nowe cele Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam nowy cel przed sobą - przyciągać same pozytywne myśli Uśmiechnięta i przestać narzekać. Wierzę że mi się uda Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Nasze codzienne zmagania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
Strona 2 z 11

Skocz do: