Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nasze cele.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Nasze codzienne zmagania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Magda___Lena

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Czw 16-06-2016, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To ja mam taki bardzo długoterminowy cel - chciałabym by moje dzieci wyrosły na porządnych ludzi, wychować je tak, by się nie wstydzić, by być dumną i nie chodzi mi tutaj o doktoraty i dyplomy, bo myślę, że można równie dobrze można się wstydzić lekarza, co nie wstydzić sprzątaczki. Po prostu chodzi mi o to, by byli dobrzy, na tyle na ile potrafią, założyli rodziny, mieli pracę, nikomu nie szkodzili, by nie sprawiało im radości co przez co inni płaczą.

A z tych krótkoterminowych. Chciałabym kupić samochód, mój własny, malutki, taki mój, wyjechać gdzieś na kilka dni z całą rodzinką, dokończyć w końcu czytanie książki.

Ja nawet mam cel na dziś, a nawet cele:
Wyzdrowieć, bo mnie jakieś przeziębienie dopadło.
Ogarnąć, w senie pochować rzeczy, bo zmienialiśmy meble, posprzątać też przy okazji, może łóżko postawić pod inną ścianą, bo zawsze mnie ciekawiło, jakby wyglądało po tej drugiej stronie i czy nie byłoby wtedy lepiej.

Myślę też, że każdy ma jakiś cel i to w każdym dniu, tylko są to tak drobne cele, że się ich nie zauważa. Moimi często jest "byle się nie spóźnić". Łatwiej dostrzec materie, taką dużą, typu dom, mieszkanie, samochód, lepiej płatna praca, jakiś wyjazd, niż takie zwykłe: obudzić się szczęśliwą i wyspaną, a zasnąć równie szczęśliwą i zmęczoną ze świadomością, że się dnia nie zmarnowało.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Nefja

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Czw 16-06-2016, 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam taki jeden prosty cel, być szczęśliwa i robię wszystko, żeby go realizować. A na to składa się cała masa mniejszych i większych celów. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

kasamai

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Wto 25-04-2017, 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja marzę o studiach zagranicą. Ostatnio koleżanka podesłała mi ciekawą stronę gdzie można znaleźć najważniejsze informacje na temat studiowania w Anglii https://studiujwanglii.pl/. Są tam informacje na temat uczelni, kierunków, opinie innych studentów. Pomagają nawet w załatwieniu pożyczki Uśmiechnięta Na razie to takie ciche marzenie, ale mam nadzieję, że uda się je zrealizować.
Powrót do góry

Alicja1990

PostWysłany: Sro 26-04-2017, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Studia za granicą erazmus bardzo fajny pomysł sama byłam w Filandii polecam choć jest zimno Uśmiechnięta
Powrót do góry

Conchita

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 16-05-2017, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moim celem życiowym jest wieść spokojne życie u boku męża i dziecka o które się staramy, mieszkanie we własnych czterech kątach z psem i dwoma kotami i wykonywanie pracy która sprawia nam przyjemność.
Powrót do góry

88Maja

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 27-09-2017, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja chciałabym w końcu wykończyć nasz wymarzony dom.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Nasze codzienne zmagania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Strona 11 z 11

Skocz do: