Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nasze nicki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ritanova

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 06-10-2010, 16:00    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Standardowo jest paulanova
Imię i nova jako, że był to nick do nowej skrzynki pocztowej. Zakładając forum był o dziwo zajęty, więc dla przekory zostałam ritą a żeby było coś z przeszłości jest i nova:) Dla potwierdzenia /link usunięty/

Podpis REKLAMA. Czytaj regulamin.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Abyss

PostWysłany: Nie 28-11-2010, 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Abyss ponieważ lubię znaczenie tego słowa : przepaść, otchłań, czeluść a poznałam je dzięki piosence Slayer'a - Seasons In The Abyss.Bardzo uśmiechnięta

Podpis Pukam do drzwi kamienia.
-To ja wpuść mnie.

-Nie mam drzwi- mówi kamień.
Powrót do góry

Żelka86

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 29-11-2010, 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uwielbiam żelki Puszcza oko a 86 to od roku w którym się urodziłam Puszcza oko

Podpis " Miłość to dzielenie świata z drugą osobą..."
Powrót do góry

sandromeda

Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sob 12-02-2011, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A mój nick wziął się stad, że zawsze uwielbiałam grę Heroes 3, a moim ulubionym bohaterem był Sandro.Uśmiechnięta Przekształcając to na formę żeńską wyszło: Sandromeda.Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

ol_ka1981
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 12-02-2011, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój nick to nic innego, jak kompozycja dwóch pierwszych liter nazwiska i imienia. Połączyłam to i wyszło ol_ka. Uśmiechnięta Liczba 1981, to rok mojego przyjścia na świat. Uśmiechnięta Ot, i cała tajemnica moiego nicku. Złośliwa

Ostatnio zmieniony przez ol_ka1981 dnia Sob 12-02-2011, 13:58, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

maja18
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sob 12-02-2011, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój nick to moje drugie imię, mówią tak na mnie wszyscy.
A 18 to wiek, jaki miałam jak się logowałam na te forum (nie pomyślałam, że przecież się starzeję ale 18 zostało to tak mnie podbudowuje Bardzo szczęśliwa).

Podpis Zuzanna 11.02.2017
Największa miłość!
Powrót do góry

ol_ka1981
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 12-02-2011, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak naprawdę mam na imię Kasia, ale Kaś jest od zatrzęsienia. A tak jest bynajmniej jakaś odmiana. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

anhedonia89

Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pią 25-02-2011, 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

swego czasu sluchalam namietnie Kasi Kowalskiej, w sumie niedawno <zwlaszcza> i spodobała mi się ta piosenka o tytule mojego nicku Bardzo szczęśliwa .
Powrót do góry

Barbie26

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Wto 01-03-2011, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój nick może sie kojarzyć z plastikową laleczką, pustą panienką ale niewiele to ma wspólnego ze mną... Ale od kiedy pamietam wołali za mną Barbie ze względu na długie blond włosy i moje największe utrapienie czyli niedowagę... Nigdy nie byłam obrażalska i takie przezwisko nie robiło na mnie wrażenia więc myślę, że i tutaj się przyjmie Puszcza oko
Powrót do góry

asia91

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 01-03-2011, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Asia91 moje imię oraz liczba do której mam sentyment, zawsze i wszędzie ją gdzieś wtrynię. Bardzo szczęśliwa

Podpis 16.08.2007 się poznaliśmy inlove
20-10-2010 się zaręczyliśmy Kwiatek
30-07-2011 będziemy sobie ślubować Serduszko
Powrót do góry

lunafly

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Czw 03-03-2011, 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lunafly to chyba z sentymentu do motyli i tego,że ostatnio czasem pracuję na nocną , tak więc bliżej mi do nocnego motyla a swoją drogą uwielbiam piosenkę ' Hijo de la luna'- Legenda o Księżycu.
Nie zamieszczę linka, ale same sobie poszukajcie i posłuchajcie.

Podpis  Wiosna idzie..
Nasze Zaręczyny - 24 grudzień 2010
Nasz Wielki Dzień- 6 sierpień 2011 Zakochany
Powrót do góry

graszka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Nie 19-06-2011, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam na imię Grażyna , a " graszka " mnie nazywają znajomi Uśmiechnięta

Podpis Najpiękniejsze chwile przeżywamy wtedy... Gdy dowiadujemy się, że Ktoś nas kocha.
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Nie 19-06-2011, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dzastek bo mam na imię Justyna. Znajomi mówią na mnie dżasta, a gdzieś kiedyś usłyszałam, że jestem świrek- dżastek. Śmiech do łez I to dzastek mi się spodobało. Crazy
Powrót do góry

wonderofnature

Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 20-06-2011, 9:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja przewrotnie nazwałam siebie cudem natury Złośliwa .

Podpis "Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić.
Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem."
/Albert Camus/
Powrót do góry

famme-fatale

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Czw 07-07-2011, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja to jestem troche taka famme fatale, faceci potrafia za mna szalec,a ja okrutna ich odrzucam, albo wykorzystuje do wykonania ciut roboty mniej, no coz,ale kocham jednego Bardzo szczęśliwa

Podpis "Przyszłość — to coś, co staje się w nas dziś."
Czesław Banach
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następny
Strona 16 z 19

Skocz do: