Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nasze nicki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nieaktywna1

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pią 08-07-2011, 7:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

doma - od imienia
A 1994, od roku narodzin. Nie mialam pomyslu wiec takie pierwsze lepsze wymysliłam. Puszcza oko

BĄBLU! Ty DŻASTO Ty! Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

fari786

PostWysłany: Pon 11-07-2011, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moj nick to zdrobnienie mojego imienia

Podpis poswiecaj tyle czasu na ulepszanie siebie,abys nie mial go na krytyke innych
Powrót do góry

Anna26

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pon 11-07-2011, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój nick to imię i wiek (w momencie zalogowania się na forum), a że lata lecą, wiek się zmienia, i przy nicku już jest nieaktualny.

Podpis "Na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie(...),na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie- wybieram Ciebie."
Powrót do góry

Alessa

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Nie 21-08-2011, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

adzia88 napisała:
Otóż jak moja siostra byla malenka, to moje imię - Agnieszka było dla niej za trudne to powiedzenia i mówiła na mnie własnie Adzia

Syn mojego kuzyna jak był malutki to do swojej cioci też mówił Adzia, tyle, że ona ma na imię Kamila. Puszcza oko

Jeśli chodzi o mój nick to ma związek z moją miłością do włoskiej piłki nożnej. pilka Po pierwsze jest to włoska wersja mojego imienia. Ale też się to wzięło od pewnego filmiku z moim ulubionym piłkarzem Alessandro Del Piero. Bardzo szczęśliwa
http://www.youtube.com/watch?v=gnRkXQQ67Iw
Powrót do góry

yakamoz

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 21-08-2011, 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też uwielbiam włoską piłkę, czego mój R. nie potrafi pojąć. Złośliwa

Podpis Żal, że się za mało kochało, że się myślało o sobie ...
Choćby się łzy wypłakało, to teraz wszystko za mało ...
Powrót do góry

Alessa

PostWysłany: Nie 21-08-2011, 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

yakamoz napisała:
Też uwielbiam włoską piłkę, czego mój R. nie potrafi pojąć. Złośliwa

Fajnie wiedzieć. Bardzo szczęśliwa U mnie moja mama tego nie potrafi przyjąć do wiadomości, jak to jej córka może mieć takie zainteresowania i cały czas mi powtarza, że jeszcze mi przejdzie (A to już tyle lat). Puszcza oko A uwielbiasz tak ogólnie, czy masz jakiś ulubiony klub. Ja uwielbiam ogólnie całą, ale mam też swój ulubiony klub . Złośliwa

Co do twojego nicku, to dopiero dzisiaj go "doczytałam" bo od początku myślałam, że ty jesteś yamakoz a nie yakamoz. Puszcza oko
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 22-08-2011, 8:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój nick będzie ciężko wytłumaczyć, ale w 100% się z nim identyfikuję. Puszcza oko

Scoto - z angielskiego mroczny, mrok itp. Słówko zaczerpnięte z jednej książki Kinga, w której nazwano tak galerię. To tak w skrócie, a co oznacza dla mnie? Połączenie właśnie tego mroku i artystycznej duszy, która gdzieś tam we mnie tkwi. Często widać to w tym co piszę i jak i ogólnie w zainteresowaniach. Może dla niektórych to naciągane, ale tym właśnie jest dla mnie mój nick. Złośliwa
Powrót do góry

yakamoz

Zodiak: Wodnik
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 22-08-2011, 8:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Alessa napisała:
Fajnie wiedzieć. Bardzo szczęśliwa U mnie moja mama tego nie potrafi przyjąć do wiadomości, jak to jej córka może mieć takie zainteresowania i cały czas mi powtarza, że jeszcze mi przejdzie (A to już tyle lat). Puszcza oko A uwielbiasz tak ogólnie, czy masz jakiś ulubiony klub. Ja uwielbiam ogólnie całą, ale mam też swój ulubiony klub . Złośliwa

Ja lubię ogólnie włoską piłkę i styl jakim grają. Uśmiechnięta Ale już nie robimy OT, bo nie na temat piszemy. Uśmiechnięta

Podpis Żal, że się za mało kochało, że się myślało o sobie ...
Choćby się łzy wypłakało, to teraz wszystko za mało ...
Powrót do góry

Tuśka.

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Nie 28-08-2011, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój nick to sposób w jaki mówi do mnie i mama, i mąż. W domu jestem właśnie Tusią, Tuśką.
Powrót do góry

sunflower

PostWysłany: Nie 28-08-2011, 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pewnie sporo Was pamięta mnie pod nickiem "Ona".
Jak się rejestrowałam to nie myślałam że tak długo tutaj z Wami będę i dlatego poprosiłam Administrację o zmianę.
Sunflower, dlatego bo bardzo lubię kwiaty, a w szczególności słoneczniki. Uśmiechnięta

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

stokrotka411

PostWysłany: Wto 30-08-2011, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój poszedł spontanicznie, bez szczególnego sentymentu...
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Linka

PostWysłany: Wto 13-09-2011, 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Od Pauli Złośliwa

Podpis Talking with quite confidence will always beat screaming with obvious insecurity.
Powrót do góry

Joanna85

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pią 16-09-2011, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moje imię plus rocznik.
Bardzo uśmiechnięta

Podpis Mam 2 córeczki ;
M..... ur. 10.06.2006
H..... ur. 29.05.2008
Powrót do góry

Matylda

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pon 19-09-2011, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nick potrzebny wiec wymyslilam, zupelny przypadek. Zazwyczaj uzywalam innego, ale z roznych wzgledow juz nie bede Niezdecydowana

Podpis Qui bibit, dormit; qui dormit, non peccat; qui non peccat, sanctus est, ergo – qui bibit, sanctus est.
Powrót do góry

karolakb

Zodiak: Koziorożec
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 26-09-2011, 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Od mojej pracy Uśmiechnięta jest bardziej anonimowy niż ten którego używam w innych przypadkach, w zasadzie sama nie wiem dlaczego akurat tutaj użyłam tego Uśmiechnięta

Podpis Życie jest jak truskawki, gdy już są chcemy się nimi nasycić!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Następny
Strona 17 z 19

Skocz do: