Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nasze pociechy galeria część V
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 06-03-2013, 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Smerfetka007 napisała:
Jak widać na zdjęciach - pogryziony klapek, brak listwy, zdarta tapeta... Niezdecydowana

Tą tapetę dojrzałam, sad moje pytanie. Puszcza oko Myślałam, że tak było jak się wprowadziliście, ale jak napisałaś o butach zimowych... Widzę, ze nie jest różowo. Tym bardziej, że wynajmujecie to mieszkanie.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Smerfetka007

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sro 06-03-2013, 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

aurinko napisała:
Tą tapetę dojrzałam, sad moje pytanie. Puszcza oko Myślałam, że tak było jak się wprowadziliście, ale jak napisałaś o butach zimowych... Widzę, ze nie jest różowo. Tym bardziej, że wynajmujecie to mieszkanie.

No niestety... Niezdecydowana Ale za to jak jest ktoś z nią w domu to jest najukochańszym rudzielcem na świecie. Uśmiechnięta

Podpis Codziennie budze sie piękniejsza, ale dzis to juz przesadziłam... Puszcza oko
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 06-03-2013, 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Smerfetka007 napisała:
No niestety... Niezdecydowana Ale za to jak jest ktoś z nią w domu to jest najukochańszym rudzielcem na świecie. Uśmiechnięta

Niefajnie.
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 06-03-2013, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Smerfetko, jaka ona sliczna! Bardzo przypomina mi moja kochana Sarcie, gdyby nie ogon bylyby jak siostry. Nasza tez psocila jak byla mala, zjadala buty na potege, ale jej przeszlo. Puszcza oko Adoptowaliscie ja?

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Sro 06-03-2013, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Smerfetka fajna sunia. Uśmiechnięta A gryzie wszystko jak Was nie ma? Na pewno z tęsknoty.
Powrót do góry

Smerfetka007

PostWysłany: Czw 07-03-2013, 7:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aikaterina napisała:
Smerfetko, jaka ona sliczna! Bardzo przypomina mi moja kochana Sarcie, gdyby nie ogon bylyby jak siostry. Nasza tez psocila jak byla mala, zjadala buty na potege, ale jej przeszlo. Puszcza oko Adoptowaliscie ja?

Nie jest ze schroniska. Wzięliśmy ją od pani, której się urodziło 11 takich urwisów. Uśmiechnięta

Blondynko tak tylko jak jest sama to gryzie.

Podpis Codziennie budze sie piękniejsza, ale dzis to juz przesadziłam... Puszcza oko
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 07-03-2013, 8:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Smerfetka007 napisała:
Blondynko tak tylko jak jest sama to gryzie.

U nas by to nie przeszło, bo by sobie właściciel odliczył od zadatku albo musielibyśmy remontować/kupować nowe.
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 07-03-2013, 8:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

aurinko napisała:
Tym bardziej, że wynajmujecie to mieszkanie.

Nasze koty też troche nabroiły w przedpokoju i co z tego? Wszystko da sie naprawić przecież. Przynajmniej my mamy taki zamiar jak bedziemy sie wyprowadzać.

Jaka Figa już jest duża. Zszokowana Ja sie zatrzymałam na etapie małej kulki, a tu prosze - duże psisko. Bardzo uśmiechnięta

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 07-03-2013, 8:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Adzia napisała:
Nasze koty też troche nabroiły w przedpokoju i co z tego? Wszystko da sie naprawić przecież. Przynajmniej my mamy taki zamiar jak bedziemy sie wyprowadzać.

No ja bym nie chciała zmieniać tapet czy mebli komuś, bo to już nie są takie małe koszta. Wystarczająco już za sam wynajem płacimy. Puszcza oko My akurat mamy malowane ściany i meble własne, więc tutaj nie ma co się zniszczyć na szczęście.

Kocica dziś w nocy zabrała się za pranie - bo po co on tam wisi. Śmiejąca się Pół suszarki wylądowało na podłodze.
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 07-03-2013, 8:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Smerfetko - ale urosła! Zszokowana

To gryzienie powinno jej minąć z czasem. Dawałaś jej maskotki, zabawki dla psów itp.? Nie działa?
Powrót do góry

Smerfetka007

PostWysłany: Czw 07-03-2013, 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

scoto napisała:
Smerfetko - ale urosła! Zszokowana

To gryzienie powinno jej minąć z czasem. Dawałaś jej maskotki, zabawki dla psów itp.? Nie działa?

Ma piłki, jakieś gumowe dziwadła, maskotki które uwielbia. Ostatnio kupuję jej kości takie wędzone. Nie wiem czy nie jest na nie za mała, ale gryzie je z wielką namiętnością. To działa, kiedy jesteśmy w domu. Wtedy się tym zajmuje, przynosi żeby się z nią bawić, rzucać, ciągnąć.

Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 07-03-2013, 9:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

aurinko napisała:
No ja bym nie chciała zmieniać tapet czy mebli komuś, bo to już nie są takie małe koszta. Wystarczająco już za sam wynajem płacimy. Puszcza oko My akurat mamy malowane ściany i meble własne, więc tutaj nie ma co się zniszczyć na szczęście.

Dla mnie to, że się zgodzili na zwierzeta jest bezcenne, więc koszt 1 czy 2 rolek tapety do przedpokoju to dla mnie nic. Przedpokoik mamy maleńki, wiec nie zbiedniejemy przez to. Puszcza oko

Smerfetko ale tv dalej jej zostawiacie wlaczony, czy juz nie?

13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 07-03-2013, 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Smerfetko oby jej szybko minęło. Pies u rodziców Daniela, mimo, że ma już 4 lata, to nadal broi jak jest sam. Szczególnie jak sam zostaje na podwórku. Zniszczone drzwi wejściowe, donice, krzaki wykopywane niejednokrotnie. Jemu chyba dopiero na starość minie. Przewraca oczami

Adzia napisała:
Dla mnie to, że się zgodzili na zwierzeta jest bezcenne, więc koszt 1 czy 2 rolek tapety do przedpokoju to dla mnie nic. Przedpokoik mamy maleńki, wiec nie zbiedniejemy przez to. Puszcza oko

U nas nie było zastrzeżenia, że zwierząt nie można mieć, więc nie pytaliśmy nawet. Choć tak jak pisałam wcześniej, gdybyśmy nie mieli swoich mebli itp, to kot by raczej u nas nie został.
Powrót do góry

Smerfetka007

PostWysłany: Czw 07-03-2013, 9:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Adzia tak, tv włączony zostaje. Uśmiechnięta No i przez "dłuższy" (jak na nią) czas nic nie zniszczyła. A wczoraj nawet tv nie pomógł. Nie wiem czy coś jej z tych butów nie zaszkodziło, bo dziś jest jakaś dziwnie spokojna i jeść nie chce... Mam nadzieję, że jej minie.

Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 07-03-2013, 9:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Może ją zwyczajnie brzuch boli. Poobserwuj. Uśmiechnięta
Jak miała okazję do brojenia, to ją wykorzystała. Na przyszłość chowajcie wszystkie buty.

13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 3 z 13

Skocz do: