Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nasze poranki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Różowa Pantera

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pon 12-04-2010, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja również kiedyś wstawałam wcześniej i lubiłam po woli sobie wszystko zrobić, miałam czas na śniadanie, układanie włosów, spokojne wypicie kawy, a teraz wszystko robię w pośpiechu bo gniję do ostatniej chwili Smutna
No nie mogę się podnieść z łóżka, o której bym się nie położyła jestem wiecznie nie wyspana Smutna A jak już wstanę to szybko tylko toaleta, kawa w biegu, coś przegryźć chociaż zazwyczaj na szybko jem tylko płatki z mlekiem, albo kupuje po drodze jogurt i zajadam w pracy z bakaliowymi Vitalisami. Próbuje sobie jakoś tłumaczyć rano, że przecież jak wcześniej wstanę to będę mogła na spokojnie wszystko zrobić, bez pośpiechu, lepiej się będę czuła, ale moje lenistwo i tak bierze górę Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 12-04-2010, 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja wlasnie przeciwnie - wreszcie wstaje wczesniej. Kiedy mieszkalam i pracowalam lub uczylam sie w Polsce wstawalam tak pozno jak to mozliwe, byle tylko zdazyc naszykowac sie do wyjscia. Jak przeprowadzilam sie tu potrafilam spac i do 12, brak pracy i zajecia... A teraz wstaje o 6.30 i jestem niesamowicie rzeska, a moj dzien jest cudownie dlugi. Polubilam wczesne wstawanie. Uśmiechnięta

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

Polka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pon 12-04-2010, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja byłam zawziętą fanką spania, uwielbiałam nawet w ciągu dnia urządzić sobie drzemkę, ale od jakichś kilku miesięcy sama- bez budzika, bez względu o której mam wyjść, wstaję w okolicach 7 Uśmiechnięta i bardzo mi to odpowiada. Dzień jest dłuższy, a i ja jakoś rano mogę się bardziej zmobilizować do szybkiej toalety, śniadania i wyjścia.
Powrót do góry

kitenka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 15-04-2010, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ehh dla mnie poranek to jakaś katorga ;/ Wieczorem zazwyczaj nastawiam budziki na 6. Zazwyczaj mnie nie budzą. I tak oto mam dwie wersje Uśmiechnięta
1. Jednak jakimś cudem obudzę się o 6, spalam papieroska, idę do łazienki, myję się i włosy, suszę, ubieram, kolejny papierosek, maluję, daję kotu jeść, budzę mojego Miśka, i wybiegam z domu Uśmiechnięta
2. Bardziej prawdopodobne, wstaję o 7 jak budzik kolejne drzemki oznajmia, patrzę na zegarek, wyskakuję z łóżka, spalam szybko papierosa, w trybie przyspieszonym się myję, myję włosy, ubieram, palę, maluję, budzę Miśka, daję kotu jedzonko i wybiegam z domu z mokrymi włosami a za dwie godziny mam szopę na głowie:)

Tak czy tak, spóźniona jestem, ale jakim cudem to ja nie wiem Uśmiechnięta A śniadanie jem w pracy przy kawce Uśmiechnięta
Powrót do góry

azar

PostWysłany: Wto 11-05-2010, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nienawidzę poranków, może poza tymi kiedy budzi mnie słońce świecące w oczy (raczej powieki), świergot ptaków i ciepły powiew z uchylonego okna. Generalnie rano jestem niepozbierana, chaotyczna, zaspana. Pewnie dlatego, że nie pracuję i nie muszę nigdzie się śpieszyć, poza wyprawieniem córki do szkoły. Perspektywa kolejnego nudnego dnia spędzonego w kuchni nie przysparza mi powodów do radosnego wstawania. Do kitu

Podpis "Bądź niczym bijące źródło, nie zaś jak staw, w którym zawsze stoi ta sama woda."
Powrót do góry

may
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 13-05-2010, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Od kiedy siedze w domu wygląda to tak:
wstaje, kawka, śniadanko, forum, ćwiczenia, sprzątanie. Uśmiechnięta

Podpis 05.11.2007 - Jesteśmy razem! inlove
01.06.2010 - Zaręczyny! inlove
08.09.2012 - Powiemy "TAK" inlove
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 13-05-2010, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moje poranki to teraz:
Wstaję, włączam laptopa, robię kawę, przeglądam forum, jem śniadanko, a później w zalezności co tego dnia muszę zrobić to staram się robić Bardzo szczęśliwa

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

narkeli

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 04-06-2010, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja wstaję dosyć wcześnie. Od razu idę do łazienki, kiedy już się umyję wołam mojego MIśka, który jeszcze śpi (zazwyczaj wychodzimy z domu razem). W trakcie jego prysznica ja się maluję i ubieram, jeśli jest na to czas robię nam kanapki (czas jest średnio 2-3 razy w tygodniu:))

Co innego w dzień wolny. Śpimy z P. tyle ile się da (zazwyczaj gdzieś do 10 - 11). Ja zazwyczaj budzę się trochę wcześniej i czytam w łóżku książkę. Potem wstaje, prysznic (czasem we dwójkę Zakłopotana ) i razem robimy śniadanie, często do śniadania oglądamy jakiś film lub serial, a czasem planujemy sobie resztę dnia. A potem robimy to co akurat było zaplanowane lub zaplanujemy przy śniadaniu.

Podpis bycie lwem to nie jest kwestia grzywy
Powrót do góry

Zielona Panna

PostWysłany: Pią 04-06-2010, 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie poranki to koszmar. Smutna Pracuje na zmiany więc jakoś nie mogę się przyzwyczaić do wstawania rano... Ale jak już wypadnie poranna zmiana to wygląda to mniej więcej tak:
1.4.30 dzwoni budzik mojej Pomyłki, ja udaję że nie słyszę i dalej śpie.
2. Około 4.50 zostaje siłą wyciągnięta z łóżka i również siła wstawiona pod prysznic. Suszenie włosów i kitka, albo warkocz.
3. 5ta z minutami wyczołguję się z łazienki, zakładam na siebie cokolwiek (i tak w pracy się przebieram), termokubek z kawusią w dłoń i wychodzę z domku.
4. Makijaż i kolejne próby obudzenia się następują już w samochodzie.
5. Mniej więcej 5.40 jesteśmy w pracy, szybkie przebieranko i zaczynamy zabawę...
Gdyby nie moja Pomyłka to nigdy w życiu bym się nie wyrabiała na czas do pracy. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 04-06-2010, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zielona Panna makijaż w samochodzie? Zszokowana Mam nadzieję, ze nie na miejscu kierowcy? Podejrzliwa

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Balbinka

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Pon 28-06-2010, 7:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio miewam niemiłe poranki, nie umiem dłużej pospać, bo ogarniają mnie negatywne myśli i jestem zestresowana, mam tak od czwartku. Generalnie to jesli rano mam coś poważnego zrobić, np. wyjść gdzieś, to lepiej do mnie nie rozmawiać, bo jestem bardzo opryskliwa i marudna. Nie zwykłam również spotykać się z kimś o wczesnych porach.
Powrót do góry

Cukiereczek : *

Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Czw 01-07-2010, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moje poranki dzielą się na:
10 miesięcy jest w następującym planie:
- wstaje
- łazienka (zęby, oczy)
- ubrać się
-spakować do szkoły : (
- zjeść bananka-prawie zawsze jem banany na śniadanie ; ]
- uczesać włosy, pomalować rzęsy czasem trochę cieni błyszczyk i wsiooo

a wstaje tak godzinę wcześniej, jak myje rano głowę to jeszcze + 15 minut.

Ale jak się przeprowadze to bedę musiała wstawać z 2 godziny wczeniej bo na dojazd do szkoły bedzie z godzinę : (
Powrót do góry

jagoda23

Zodiak: Bliźnięta

PostWysłany: Sob 03-07-2010, 0:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moje poranki wyglądają tak jak je ustali mój synek Bardzo szczęśliwa Czyli przeważnie o 6 mam pobudkę Bardzo smutna . Mleko, zmiana pampersa, śniadanie, mycie, ubieranie i spacerek z rana około 9 Zszokowana
Powrót do góry

Cassablanca

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pią 09-07-2010, 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój poranek:
- budzi mnie dzwonek "Monday morning"
- Łazienka (prysznic, mycie ząbków, włosków)
- Makijaż
- Szybkie śniadanie
- Wyjście do pracy
- A w pracy kawka na dzień dobry

Podpis Jeśli chcesz otrzymywać od innych coś wartościowego, dawaj najpierw innym szczerze to co masz w sobie najpiękniejszego.
Powrót do góry

crazy191

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sob 10-07-2010, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sprawdź swoje iq i porównaj z IQ Brada Pitta i innych gwiazd.

usunięte

Uwagi  Reklama na forum, bez zgody Administracji, jest zabroniona!
Edzia.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następny
Strona 10 z 13

Skocz do: