Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nasze poranki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 17-05-2007, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

mako.mako napisała:
Ja jak rano myję głowę to niestety też muszę wstać 1,5h wcześniej Bardzo smutna Masakra Smutna

Mako ja myje wieczorem, ale rano pierwsze co robie to wlaczam prostownice Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Czw 17-05-2007, 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nigdy (w tyg. roboczym) nie myję rano głowy. Chyba bym oszalała.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

agaat

Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 17-05-2007, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Efrell ja też nie myję rano, jak się gdzieś śpieszę. Za dużo czasu to zajmuje. Uśmiechnięta
Powrót do góry

mako.mako

Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 17-05-2007, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
mako.mako napisała:
Ja jak rano myję głowę to niestety też muszę wstać 1,5h wcześniej Bardzo smutna Masakra Smutna

Mako ja myje wieczorem, ale rano pierwsze co robie to wlaczam prostownice Puszcza oko

Ja nie myję wieczorem bo wtedy wieczorem na drugi dzień bym miała takie przyklapnięte włosy a jak umyję rano to wtedy pójdę 2 dni do pracy Puszcza oko

Czasem też prostuję włosy i wtedy szybko je układam bo tylko szuszę suszarą i do boju ruszam z prostownicą Puszcza oko
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 17-05-2007, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
mako.mako napisała:

Ja sobie zawsze obiecuję że bede rano prostować i z reguły olewam to i wolę pospać te 10 minut dłużej. Tłumacząc się sama przed sobą jeszcze, że przynajmniej włosy będą zdrowsze. Śmiejąca się Ale obiecałam sobie że jak kupię wreszcie normalną ceramiczną prostownicę, to będę walczyć z lenistwem porannym.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 17-05-2007, 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

efrell napisała:

Ja sobie zawsze obiecuję że bede rano prostować i z reguły olewam to i wolę pospać te 10 minut dłużej. Tłumacząc się sama przed sobą jeszcze, że przynajmniej włosy będą zdrowsze. Śmiejąca się Ale obiecałam sobie że jak kupię wreszcie normalną ceramiczną prostownicę, to będę walczyć z lenistwem porannym.

Ja mam taka ceramiczna. Niestety ja wieczorem wyprostuje wlosy to rano i tak mam fale Przewraca oczami Zeby ich nie meczyc wieczorem tylko susze a rano prostuje, czasami musze nawet poprawic tuz przed wyjsciem do pracy, tak tu wilgotno...
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 17-05-2007, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka to Cię akurat rozumiem. Nie wytrzymałabym chyba przy większej wilgotności powietrza niż jest w Polsce. No chyba, żebym się ogoliła na łyso. Bardzo szczęśliwa

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 17-05-2007, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jest tak wilgotno, ze w naszym ostatnim domu ksiazki zaczely mi "falowac" a co dopiero wlosy...
Powrót do góry

agaat

Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Czw 17-05-2007, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A czy osoby, które nie piją kawy piją rano herbatkę, czy co? Bo ja sobie nie umiem wyobrazić poranka bez kawy. Puszcza oko Pytam głównie Agatkę. Puszcza oko
Powrót do góry

pl35

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Czw 17-05-2007, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dla mnie rano zaczyna się jak się robi jasno ( jak ciemno to liczę ze to noc). Budzi mnie oczywiście Tomek. Karmienie. Potem karmienie z drugiej piersi. Przysypiamu na troszkę. I znów karmienie z obydwu. W okolicach 7 przylatuje Zuza i już muszę być czujniejsza oaby swoimi uściskami nie zadusiła tomka. Włanczamy minimini i Zuza dostaje kaszkę. Jak Tomek śpi to i ja przysypiam - jak nie to oczywiście karmię. Potem sie zwlekam doazienki gdzie dopada mnie Zuza. Mycie, ubieranie, jedno dziecko na przewijak i ubieranie, drugie dziecko na przewijak i ubieranie. Potem lekkie ogarnięcie chałupy i pozamykanie możliwie wszystkich drzwi - bo Zuzka sprząta po swojemu. Około 9 mogę zajrzeć do lodówki co nie znaczy ze mogę spokojnie coś zjeść.
I tak to już jest- ale przetrwamy Bardzo szczęśliwa .
Powrót do góry

Rosalinda

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 6

PostWysłany: Czw 17-05-2007, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie wstawanie zalezy od rozkladu dnia. Pracuje w wolnym zawodzie wiec roznie to bywa. Na ogól nie musze wstawac na budzik i wtedy budze sie na ogól na 2-3 godz przed wyjsciem (okolo 7.30-Cool i wtedy na wszystko mam czas. Mycie, herbatka, poczta, sniadanie na koncu bo nie umiem jesc tak od razu po wstaniu. Ale jesli jade do radia to wtedy budzik na 7 rano, brrrr, no i w godzine musze byc gotowa, makijaz, te sprawy. Szczerze mowiac niecierpie tego, szczegolnie w zimie, kiedy o 7 jest jeszcze ciemno.
A kiedy mam totalnie wolne to wtedy rano lubie robic porzadki w domu a potem cwiczyc.

Podpis 14 lipca 2007-początek nowego życia Zakochany
"Kocham Cię"- 27 października 2007 Zakochany
Powrót do góry

Aneta

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Czw 17-05-2007, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam od dawna pewien schemat działania rano...

...dzwoni budzik i zawsze conajmniej dwie drzemki, wychodzę z łóżka, podchodzę do radia i je włączam pijąc wodę, ze szklani co stoi obok, odsłaniam okna, siadam do komputera sprawdzić co się w nocy zmieniło, idę wstawić wodę na herbatę, mówię M. która godzina, poranna toaleta, następnie staje przed szafa i myślę co wrzucić na siebie, mówię M. która godzina, ubieram się, maluję się, mówię M. która godzina, idę zrobić śniadanie, mówię M. która godzina, siadam do komputerka znów na trochę - zaczynam krzyczeć na M., że już czas wstawać. lecę do pracy... Uśmiechnięta
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 5

PostWysłany: Czw 17-05-2007, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niecierpie budzików, ich odgłos denerwuje mnie na cały dzien, wiec jak dzwoni budzik od razu lece go wyłązczyc i wstawiam wode na kawe, nigdy w zyciu nie usłyszałam drugiego budzika.

Ubieram sie ,pije kawke o 4 rano, ale najpier fajka i dopiero wode wstawiam Puszcza oko

Jewel ty mówisz,żebys nie mogła rano fajki, ja czasami w nocy wstaje na papieroska Puszcza oko

Wypijam kawke przy radiu, szykuje sie i wychodze, tak wygląda mój poranek teraz Bardzo smutna
Powrót do góry

Agata

Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 17-05-2007, 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

agaat napisała:
A czy osoby, które nie piją kawy piją rano herbatkę, czy co? Bo ja sobie nie umiem wyobrazić poranka bez kawy. Puszcza oko Pytam głównie Agatkę. Puszcza oko

Już odpowiadam Uśmiechnięta

Dzwoni budzik i od razu zrywam się z łóżka. Gdybym choć chwilkę poleżała to na bank bm zasnęła i spóźniła się na autobus.
Lecę do łązienki, myję zęby, maluję rzęsy, ubieram się. Skłądam łóżko, sprzątam w pokoju (nie znosze jak wychodzę do pracy i mam w pokoju bajzel Diablica lub Bardzo wściekła ) i wychodze d omu. W drodze na przystanek wstępuję do mamy do sklepu i gadam z Nią chwilkę i później jak zwykle lecę na autobus bo się oakzuje, że za długo rozmawiałyśmy Bardzo uśmiechnięta .
W domu nic nie jem i nic nie piję. Śniadanie jem w pracy około 10, a mineralną piję kiedy popadnie.

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

Aneta

Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Czw 17-05-2007, 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

agaat napisała:

Ja zawsze piję rano herbatę z cytrynką Bardzo szczęśliwa I po przebudzeniu lecę do uchni wstawić właśnie na nią wodę - tak jak inni na kawę Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Następny
Strona 2 z 13

Skocz do: