Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Nasze poranki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maja_82

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pią 16-07-2010, 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój poranek: przestawianie budzika co 5 minut, potem popłoch że już tak późno... bieganie po mieszkaniu, układanie w włosów, meliska na nerwy, makijaż w aucie na światłach.... zależy jak się trafią oczy zawsze maluję w pracy Bardzo smutna
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

moreover

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pon 19-07-2010, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie to przeważnie jak rano budzik zadzwoni to jeszcze ze trzy razy na drzemkę nacisnę a potem zaczyna się szalona bieganina.... toaleta, śniadanie, ubranie się i strzała do pracy Bardzo szczęśliwa ale czasem wstanę o tyle wcześniej że wszytko na spokojnie zrobię (co rzadko się zdarza)
Powrót do góry

mitoma

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pon 19-07-2010, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Codziennie rano, mój mąż mnie ściąga z łóżka i muszę to przyznać, kawa zawsze na mnie czeka. Jeśli przypadkiem nie ma go w domu, dzwoni do mnie dopóki się nie obudzę. Prosta przyczyna, żaden budzik na mnie nie działa. Mój P. może powiedzieć coś szeptem i od razu otwieram oczy. Się uzależniłam Bardzo szczęśliwa. Potem prysznic, makijaż i do pracy. Tam kolejna kawa.
Zauważyłam teraz, pisząc to, że sporo rozmawiamy przy tej porannej kawie Uśmiechnięta.

Uwagi  Poprawiłam błędy i interpunkcję.
Oczko.
Powrót do góry

floo

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pon 19-07-2010, 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja wstaje pierwsza - robię kawę ie do łazienki. Uśmiechnięta

Potem ściele łóżko iii jadę do pracy. Uśmiechnięta
Powrót do góry

brunecia

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Nie 05-12-2010, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja wstaję 2h przed autobusem. Najpierw odpalam kompa potem ide robić śniadanko i kawkę. Potem włączam filmik i jem śniadanie, potem ide się umyć i robić makijaż potem ubieranie się a następnie w zależności od pozostalego czasu, albo dokańczam oglądać film albo lece na busa. Uśmiechnięta
Powrót do góry

stokrotka80

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Nie 23-01-2011, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja lubię sobie pospać, więc budzik dzwoni ze 3 razy zanim zwlokę się z łóżka. Potem łazienka, ubieranie, makijaż. Śniadania nigdy nie jem. Wskakuję w samochód i jazda do pracy. Staram się być wcześniej w pracy z 10 minutek, żeby mieć czas na plotki z koleżanką i na wypicie kawki. thumbup

Uwagi  Poprawiłam interpunkcję.
Oczko.
Powrót do góry

Marlen18

Zodiak chiński: Małpa
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 24-01-2011, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zawsze nastawiam sobie budzić 5 minut przed ostatecznym "wstaniem", aby móc sobie te 5 minut jeszcze spokojnie poleżeć i zaplanować nadchodzący dzień. Uśmiechnięta Później wstaje, myje się, ubieram, przygotowuje i wychodze. Śniadanie rzadko jem.
Powrót do góry

Margoth

Zodiak: Byk
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 24-01-2011, 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak nie muszę sie zerwać o świcie to zawsze nastawiam budzik na 2 godziny przed wyjściem, bo muszę mieć czas się obudzić. A tak to codziennie od poniedziałku do piątku wstaje ok 6:10 robie małżowi śniadanie i śniadanie do pracy potem zamykam za nim drzwi i idę jeszcze położyć się na 30 min tak poleżeć wtedy tez dobudzam się i nic nie jest na szybkiego, bo ja wręcz nienawidzę porannego pośpiechu!

Podpis " Znalazła pewna Pani aparat do bani......"
Żoneczka tygryska od 21.08.2010
01.06.2013 - 9 lat razem.
A w tym roku dostałam piękny prezent od Mikołaja!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

dede22

PostWysłany: Pon 24-01-2011, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hehehe....fany temat.
No więc ja na codzień, to wyłączam budzik na jeszcze 5 min, i po tym wstaje (6:00) lece do łazienki tam schodzi mi ok 20 min i do pracy. A jak mam wolne, to ok 9 się budzę, przeciągam się, naciągam i wszystko co możliwe i wstaje ok 11 z łóżka, zabieram się za śniadanko i pałętam w piżamach do południa (chyba że coś mam do załatwienia, to wtedy inaczej)

Podpis 16.08.2005r - Początek z moim A Uśmiechnięta :*

05.06.2008 => Narodziny naszej córeczki.
godz: 08:00 Uśmiechnięta Uśmiechnięta Uśmiechnięta
Powrót do góry

yakamoz

PostWysłany: Pon 24-01-2011, 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio to jest tak. O 6:10 dzwoni budzik, załączam 3 drzemki. Wstaję o 6:45. W łazience siedzę 10 minut z zegarkiem w ręku, później stawiam mleko na kakao i w tym czasie się ubieram i robię śniadanie do pracy. Ok 7 zalewam kakao i piję do 7:05. A potem wychodzę do pracy. Uśmiechnięta

Podpis Żal, że się za mało kochało, że się myślało o sobie ...
Choćby się łzy wypłakało, to teraz wszystko za mało ...
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 24-01-2011, 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ostatnio nie cieszę się nowym dniem. Chyba dlatego, że mam coraz mniej czasu i każdy dzień wygląda tak samo. Smutna

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

dzidzia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 24-01-2011, 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wstaje 6.00 mimo, iż zawsze mam budzik nastawiony budzę się sama przed nim. Myję włosy, jem, piję kawę, ubieram się i 6.45 wychodzę do pracy.
Czasami gdy zawożę R do pracy na 6 to wstaje 5.30. Ale nie sprawia mi to żadnych trudności.

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 24-01-2011, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

yakamoz napisała:
Ok 7 zalewam kakao i piję do 7:05. A potem wychodzę do pracy. Uśmiechnięta

Yakamoz a języka sobie nie poparzysz jak od zalania do wypicia mija tylko 5 minut Złośliwa ?
Powrót do góry

yakamoz

PostWysłany: Pon 24-01-2011, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie, bo pilnuję temp. takiej do picia. Nie lubię gorącego bo się robi kożuch. Złośliwa Choć przyznaję, że kilka razy nie dopilnowałam i musiałam gorące wypić i język sparzyłam. Uśmiechnięta

Podpis Żal, że się za mało kochało, że się myślało o sobie ...
Choćby się łzy wypłakało, to teraz wszystko za mało ...
Powrót do góry

dede22

PostWysłany: Wto 25-01-2011, 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dzidzia - Czasami gdy zawożę R do pracy na 6 to wstaje 5.30. Ale nie sprawia mi to żadnych trudności.[b]

Jak ja Ci zazdroszcze, ja od kilki lat wstaje przed 6 i nie mogę się przyzwyczaić, ciągle wstaje nie wyspana, i wstaje bo musze.

Podpis 16.08.2005r - Początek z moim A Uśmiechnięta :*

05.06.2008 => Narodziny naszej córeczki.
godz: 08:00 Uśmiechnięta Uśmiechnięta Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następny
Strona 11 z 14

Skocz do: