Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nasze poranki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maja_82

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pią 16-07-2010, 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój poranek: przestawianie budzika co 5 minut, potem popłoch że już tak późno... bieganie po mieszkaniu, układanie w włosów, meliska na nerwy, makijaż w aucie na światłach.... zależy jak się trafią oczy zawsze maluję w pracy Bardzo smutna
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

moreover

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pon 19-07-2010, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie to przeważnie jak rano budzik zadzwoni to jeszcze ze trzy razy na drzemkę nacisnę a potem zaczyna się szalona bieganina.... toaleta, śniadanie, ubranie się i strzała do pracy Bardzo szczęśliwa ale czasem wstanę o tyle wcześniej że wszytko na spokojnie zrobię (co rzadko się zdarza)
Powrót do góry

mitoma

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pon 19-07-2010, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Codziennie rano, mój mąż mnie ściąga z łóżka i muszę to przyznać, kawa zawsze na mnie czeka. Jeśli przypadkiem nie ma go w domu, dzwoni do mnie dopóki się nie obudzę. Prosta przyczyna, żaden budzik na mnie nie działa. Mój P. może powiedzieć coś szeptem i od razu otwieram oczy. Się uzależniłam Bardzo szczęśliwa. Potem prysznic, makijaż i do pracy. Tam kolejna kawa.
Zauważyłam teraz, pisząc to, że sporo rozmawiamy przy tej porannej kawie Uśmiechnięta.

Uwagi  Poprawiłam błędy i interpunkcję.
Oczko.
Powrót do góry

floo

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pon 19-07-2010, 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja wstaje pierwsza - robię kawę ie do łazienki. Uśmiechnięta

Potem ściele łóżko iii jadę do pracy. Uśmiechnięta
Powrót do góry

brunecia

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Nie 05-12-2010, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja wstaję 2h przed autobusem. Najpierw odpalam kompa potem ide robić śniadanko i kawkę. Potem włączam filmik i jem śniadanie, potem ide się umyć i robić makijaż potem ubieranie się a następnie w zależności od pozostalego czasu, albo dokańczam oglądać film albo lece na busa. Uśmiechnięta
Powrót do góry

stokrotka80

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Nie 23-01-2011, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja lubię sobie pospać, więc budzik dzwoni ze 3 razy zanim zwlokę się z łóżka. Potem łazienka, ubieranie, makijaż. Śniadania nigdy nie jem. Wskakuję w samochód i jazda do pracy. Staram się być wcześniej w pracy z 10 minutek, żeby mieć czas na plotki z koleżanką i na wypicie kawki. thumbup

Uwagi  Poprawiłam interpunkcję.
Oczko.
Powrót do góry

Marlen18

Zodiak chiński: Małpa
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 24-01-2011, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zawsze nastawiam sobie budzić 5 minut przed ostatecznym "wstaniem", aby móc sobie te 5 minut jeszcze spokojnie poleżeć i zaplanować nadchodzący dzień. Uśmiechnięta Później wstaje, myje się, ubieram, przygotowuje i wychodze. Śniadanie rzadko jem.
Powrót do góry

Margoth

Zodiak: Byk
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 24-01-2011, 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak nie muszę sie zerwać o świcie to zawsze nastawiam budzik na 2 godziny przed wyjściem, bo muszę mieć czas się obudzić. A tak to codziennie od poniedziałku do piątku wstaje ok 6:10 robie małżowi śniadanie i śniadanie do pracy potem zamykam za nim drzwi i idę jeszcze położyć się na 30 min tak poleżeć wtedy tez dobudzam się i nic nie jest na szybkiego, bo ja wręcz nienawidzę porannego pośpiechu!

Podpis " Znalazła pewna Pani aparat do bani......"
Żoneczka tygryska od 21.08.2010
01.06.2013 - 9 lat razem.
A w tym roku dostałam piękny prezent od Mikołaja!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

dede22

PostWysłany: Pon 24-01-2011, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hehehe....fany temat.
No więc ja na codzień, to wyłączam budzik na jeszcze 5 min, i po tym wstaje (6:00) lece do łazienki tam schodzi mi ok 20 min i do pracy. A jak mam wolne, to ok 9 się budzę, przeciągam się, naciągam i wszystko co możliwe i wstaje ok 11 z łóżka, zabieram się za śniadanko i pałętam w piżamach do południa (chyba że coś mam do załatwienia, to wtedy inaczej)

Podpis 16.08.2005r - Początek z moim A Uśmiechnięta :*

05.06.2008 => Narodziny naszej córeczki.
godz: 08:00 Uśmiechnięta Uśmiechnięta Uśmiechnięta
Powrót do góry

yakamoz

PostWysłany: Pon 24-01-2011, 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio to jest tak. O 6:10 dzwoni budzik, załączam 3 drzemki. Wstaję o 6:45. W łazience siedzę 10 minut z zegarkiem w ręku, później stawiam mleko na kakao i w tym czasie się ubieram i robię śniadanie do pracy. Ok 7 zalewam kakao i piję do 7:05. A potem wychodzę do pracy. Uśmiechnięta

Podpis Żal, że się za mało kochało, że się myślało o sobie ...
Choćby się łzy wypłakało, to teraz wszystko za mało ...
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 24-01-2011, 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ostatnio nie cieszę się nowym dniem. Chyba dlatego, że mam coraz mniej czasu i każdy dzień wygląda tak samo. Smutna

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

dzidzia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 24-01-2011, 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wstaje 6.00 mimo, iż zawsze mam budzik nastawiony budzę się sama przed nim. Myję włosy, jem, piję kawę, ubieram się i 6.45 wychodzę do pracy.
Czasami gdy zawożę R do pracy na 6 to wstaje 5.30. Ale nie sprawia mi to żadnych trudności.

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 24-01-2011, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

yakamoz napisała:
Ok 7 zalewam kakao i piję do 7:05. A potem wychodzę do pracy. Uśmiechnięta

Yakamoz a języka sobie nie poparzysz jak od zalania do wypicia mija tylko 5 minut Złośliwa ?
Powrót do góry

yakamoz

PostWysłany: Pon 24-01-2011, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie, bo pilnuję temp. takiej do picia. Nie lubię gorącego bo się robi kożuch. Złośliwa Choć przyznaję, że kilka razy nie dopilnowałam i musiałam gorące wypić i język sparzyłam. Uśmiechnięta

Podpis Żal, że się za mało kochało, że się myślało o sobie ...
Choćby się łzy wypłakało, to teraz wszystko za mało ...
Powrót do góry

dede22

PostWysłany: Wto 25-01-2011, 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dzidzia - Czasami gdy zawożę R do pracy na 6 to wstaje 5.30. Ale nie sprawia mi to żadnych trudności.[b]

Jak ja Ci zazdroszcze, ja od kilki lat wstaje przed 6 i nie mogę się przyzwyczaić, ciągle wstaje nie wyspana, i wstaje bo musze.

Podpis 16.08.2005r - Początek z moim A Uśmiechnięta :*

05.06.2008 => Narodziny naszej córeczki.
godz: 08:00 Uśmiechnięta Uśmiechnięta Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny
Strona 11 z 13

Skocz do: