Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nasze poranki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dagi13

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Świnia
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 21-03-2013, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Budzę się wcześnie, ale późno wstaję. Zawsze znajdę jakieś ciekawostki w TV, lub książkę do poczytania.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Prinzesska29

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Sob 23-03-2013, 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem typowym rannym ptaszkiem...wstaje 6 a max 7. Zaskoczona
Ja po wstaniu pierwsze co robie to zapalam swieczki na stoliku, włączam telewizorek. Potem otwieram netbooka i robie kawe. Gdy jest ladna pogoda otwieram na osciez drzwi balkonowe by slyszec spier ptakow.

Podpis Przyjaźń poznaję po tym, że nic nie może jej zawieść, a prawdziwą miłość po tym, że nic nie może jej zniszczyć.
Powrót do góry

ewunia198612

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 24-03-2013, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak idę do pracy to wstaję o 7:00 myję się, ubieram i wychodzę o 8:00 na tramwaj. Jem i piję dopiero w pracy.
Natomiast jeśli mam wolne to śpię do południa i nigdzie się nie spieszę.

Podpis "Człowiek szczęśliwy to taki, który nie chce tego, czego nie ma."

04.04.13 - najszczęśliwszy dzień w moim życiu <3
08.07.15
Powrót do góry

Margeritta90

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Koń
Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Wto 26-03-2013, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem dziwnym typem. Nie śpię po nocach, ale jeśli mam rano wstać to nie ma żadnego problemu Bardzo szczęśliwa. Budzik zadzwoni a ja już oczy jak 5zł Puszcza oko. Po nocach, kiedy nie mogę spać zazwyczaj czytam książkę albo coś rysuje. W nocy jest największa wena twórcza!
Powrót do góry

Ewa Miłowicz

PostWysłany: Wto 26-03-2013, 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A mi z roku na rok co raz trudniej idzie wstawanie... a jestem młoda! Niedawno mi stuknęła 20-ka! Czy ze mną wszystko jest ok??? Smutna(
Powrót do góry

dudi

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 09-04-2013, 7:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Budzik mam ustawiony na 6:00, przeważnie wstaję bez problemu, budzę męża, który wstaje zazwyczaj pół godz później, idę do toalety, myję się, maluję, ubieram, szykuje śniadanie, jemy je wspólnie i wspólnie wychodzimy do pracy.
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 09-04-2013, 8:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Budzik dzwoni o 6:05. Zazwyczaj drzemiemy jeszcze tak do 6:15-6:20. D. idzie wziąć prysznic, a ja albo idę zjeść płatki z mlekiem i dać kotu jeść albo jeszcze !ę. Około 6:30 idę wziąć prysznic, następnie się ubieram, susze włosy. Jeśli nie zjadłam wcześniej śniadania, to jem je teraz i robię śniadanie do pracy. Zazwyczaj jak ja przychodzę do kuchni, to D. już wychodzi.
Powrót do góry

AnnaKarenina

PostWysłany: Sro 10-04-2013, 9:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie ostatnio zaczął budzić komunikat: mamo! wyspałam się! Ale przecież możemy spać jeszcze ponad godzinę. Smutna Ale odkąd młoda ogarnęła samodzielne otwieranie drzwi, nie ma spania. Ale dzięki temu mamy dużo czasu na spokojne szykowanie do przedszkola.

Uwagi  Pamietaj o duzych literach i wielokropek to sa 3 a nie 2 kropki!!
Zuzka.
Powrót do góry

Malinka7

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koń
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Czw 04-07-2013, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja każdy swój poranek uwielbiam zacząć od jakiejś energicznej muzyki na rozbudzenie. Za czasów gdy pod moim prysznicem jeszcze działało radio to było mega. Teraz z reguły słucham sobie muzyki o w telewizji. Od razu dzień staje się piękniejszy. Szkoda tylko, że na tych popularnych stacjach radiowych i telewizyjnych zamiast muzyki muszę słuchać reklam albo jakiś głupot (np. pseudo inteligentne seriale na MTV - masakra)
Powrót do góry

Kitaj

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pią 05-07-2013, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzień zaczynam od łyka wody i potem kawy, bo bez tego nie ma co nawet wychodzić z domu.

Malinka - z tą muzyką to zależy, w soboty mamy czasem takie poranki, ale w tygodniu wstaje pierwszy, więc odpada. Uśmiechnięta
Powrót do góry

pretty woman

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Pią 05-07-2013, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie: siusiu ( Zakłopotana ), kawa i włączenie radia Vox albo Pin, a kiedy nie mam ochoty słuchać o korkach itp. to StarsTv i czysta muzyka, na pobudkę mają zawsze energiczne nuty. Uśmiechnięta
Powrót do góry

ira

PostWysłany: Pią 12-07-2013, 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kawka, radio i dopiero wtedy powoli sie budze:)
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Strona 13 z 13

Skocz do: