Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nasze poranki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 5

PostWysłany: Czw 17-05-2007, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

jak rano wstaje to pociesza mnie to,że mam godzinke na spokojne wypicie kawy, przeanalizowanie dnia itp, nie mogłabym leciec do pracy na wariata, mimo,ze wstaje o 4, wole wstac wczesniej i sobie posiedziec Śmiejąca się
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

dotka
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 14

PostWysłany: Czw 17-05-2007, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Budzik dzwoni o 6 rano - ale ja otwieram jedno oko i go wyłączam i potem jeszcze drzemię 15 minut..zaczynam stękać, narzekać że muszę wstać i wtedy mój jęk budzi męża, który zazwyczaj lituje się nad moim losem i mówi że zawiezie mnie na przystanek. W ten sposób mogę jeszcze pół godzinki podrzemać. Kiedy jest za 15 siódma (a ja autobus mam o 7:20) to już się zrywam na równe nogi i zaczynam latać jak opętana żeby zdążyć. Mam dokładnie 20 minut, żeby się umyć uczesać i zrobić kanapki dzieciom....Mistrzostwo świata...
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 5

PostWysłany: Czw 17-05-2007, 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Właśnie tego nie znosze, jestem strasznie punktualna, az do przesady, bo zawsze jestem za duzo przed czasem,

Jak mam wollne a R. wstaje o 5 i słysze te budziki raz po raz to krew mnie zalewa i nie raz dostanie z łokcia Puszcza oko Śmiejąca się
Powrót do góry

madzia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 18-05-2007, 0:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak wygląda mój poranek?

Może opisze go na zasadzie tego jak jest teraz, chodzę na praktyki więc mam stałe godziny, a jak mam zajęcia to zmieniają sie tylko godziny, a czynności pozostają bez zmian.

Rano 6:30 budzik, budzi mnie zawsze głos D. nagrany na komórce: 'Kochanie, pora wstawać'.
Staram się od razu wstać, załączam komputer, robię sobie herbatkę, myję się, ubieram, maluję, czeszę. Czasem uda mi się napisać jakieś kilka słów na forum.
Wychodzę z domu zazwyczaj na ostatni moment, gdzie za jakieś 4 minuty mam autobus, czasem zdążę czasem nie Niezdecydowana.

Podpis 06.03.2003 r. Zakochany
[*]
polnoc 31.12.2013/01.01.2014 - 'tak'
Powrót do góry

Ally

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Sro 06-06-2007, 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja wstaję o 5.50.
Właczam komputer i idę się myć.
potem szybko mała kawka, maluję się, czeszę.
Zbieram graty i ok 7.00 wychodzę.
Powrót do góry

Xavier

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Nie 22-07-2007, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przez wakacje pozwalam sobie długo posiedzieć, bo nie mam obowiązków Uśmiechnięta Zazwyczaj ogladm Tv lub czytam do późna średnio kładę się koło 2-3, a wstaję ok 9-10. Leżę jeszcze przez kilka minut, wstaję, toaleta, ubieram się i śniadanko przed TV.
Powrót do góry

niesia

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Nie 22-07-2007, 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój poranek przez ostatnie pięć miesięcy jest każdego dnia identyczny. Budzę się ok. piątej, a właściwie budzi mnie Rafał do jedzenia. Po opróżnieniu obydwu piersi idziemy jeszcze spać na godzinkę. O szóstej wstaje G do pracy i my też zwalamy się z łóżka. Wykorzystuje moment na poranną toaletkę. Jemy śniadanko. Zazwyczaj zanim wstanie Nikola mamy już posprzątane. Więc kiedy się obudzi dostaje śniadanko i ogląda minimini a w tym czasie Rafał kolejny raz idzie spać (ja mam czas na neciku posiedzieć) Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

joanna1984

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Wto 24-07-2007, 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeśli idę do pracy na rano wstaje przed 5 żeby sie na spokojnie wyszykować, wypic cos ciepłego,. W pozostałe dni wstaje równo z dzieckiem, czyli tak między 7 a 8. Ze zwaleniem sie z łóżka nie mam większych kłopotów. No chyba, że po odsypianiu nocki Śmiejąca się
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 24-07-2007, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój poranek na szczęście nie zaczyna się zbyt wcześnie, zazwyczaj wstaję około 9. Po wcześniejszym obudzeniu mnie przez Mojego D. gdy wychodzi do pracy. Ale udaje mi się potem zasnąć Uśmiechnięta
Ostatnio straszny śpioch się ze mnie zrobił.

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

janka
Gość

PostWysłany: Wto 24-07-2007, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uśmiechnięta Mój poranek jest prawie codziennie taki sam -czyli nudny. Wstaję ,schodzę na dół i już mam uszykowane śniadanie przez mojego W . Potem "planowanie" co robimy? Myśli a pracy jest .

Są jednak inne poranki kiedy wyjeżdzam ,to jak w młynie wszystko w biegu ,azeby zdążyć na przystanek . ALE MUSZĘ WYPIĆ KAWĘ. !!!!!!!!!!!! Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

pati11

PostWysłany: Czw 26-07-2007, 9:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dzis wstalam pozno, czyli niedawno. no i jak kazdy dzien zaczynam rutynowo od sprawdzania internetu - poczta, fora, nowosci na 10am.tv, znowu fora, gadu-gadu i tak do poludnia pewnie Uśmiechnięta
Powrót do góry

litka01

PostWysłany: Czw 26-07-2007, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie każdy ma tak dobrze jak ty Uśmiechnięta Ja wstaję codzienni o 7 i mam dokładnie wyliczony czas na wszystko. Prysznic, makijaż, ubranie i już mnie nie ma. Nawet w weekendy nie mogę dłużej pospać Bardzo smutna
Powrót do góry

Kasiula30

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Czw 26-07-2007, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja wstaję codziennie o 6,00 rano, biorę prysznic, piję kawkę, robię makijaż w tym czasie i o 7,00 wychodzę z domu do pracy. A jak mam wolne soboty co człowiek by sobie pospał to czasami wstaję o 5 rano Zszokowana

Podpis "Jedna nadzieja daje więcej siły niż dziesięć wspomnień..."
Powrót do góry

Barbi

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 26-07-2007, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja sama budze sie okolo 7 -8 chyba,ze pracowalam do poznego wieczorka dzien wczesniej.Zaczynam od kawy,internetu.Potem prysznic,sniadanko,ploteczki przy kuchennym stole z kolezankami z domu.
A pozniej jesli mam na 11 to do pracy a jesli na pozniejsza godzine to ide do parku albo na zakupy.
Powrót do góry

Shannen

PostWysłany: Czw 26-07-2007, 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedy idę na rano do pracy to wstaję ok. 4:30 Diablica lub Bardzo wściekła (niestety tak wcześnie). Jestem strasznę guzdrałą, wiec potrzebuję dużo czasu,żeby się przyszykować. Śniadanko jem obowiązkowo.
W dni kiedy mam wolne lub idę na noc do pracy - wstaję ok. 8-9 tej.
(czasami zdarza mi się wstać później- ponieważ lubię późno chodzić spać.)
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 3 z 13

Skocz do: