Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nasze poranki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
joasia_09

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Wto 07-08-2007, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem wiiieeelkim śpiochem i mogła bym spać do południa w wolych chwilach Bardzo szczęśliwa Jednak gdy wiem że muszę gdzieś iść wstaje 2 godziny szybciej aby spokojnie móc się wyszykować Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

czorna81

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 10-08-2007, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lubię leniuchować i spać Bardzo szczęśliwa ....zawsze mam problemy ze wstawaniem a zwłaszcza w wakacje Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa ,jestem śpioszek..lecz za niedługo wrzesień koniec laby..rutyna i poranne wstawanie wrrrrrrrr
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Schola

PostWysłany: Pią 10-08-2007, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ogólnie nie lubię długo spać, z reguły o 8 00 w weekendy już jestem na nogach. Mój mąż do 14 00 może spać Przewraca oczami
Powrót do góry

joasia_09

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pon 13-08-2007, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Schola a nie denerwuje Cię czasem że Twój luby tak długo śpi ??? Uśmiechnięta Jak można pogodzić śpiocha z rannym ptaszkiem ??? Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

agaat

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 13-08-2007, 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja to jestem taka, że sama lubię długo spać i nie znoszę jak mnie ktoś budzi. Ale jak jakimś dziwnym trafem sama wstanę wcześnie i ktoś śpi to robię wszystko, żeby tą osobę obudzić. Złośliwa To mój taki mały bzik. Puszcza oko
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 13-08-2007, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Schola napisała:
Mój mąż do 14 00 może spać Przewraca oczami

Ja również lubię długo spać, ale gdybym spała do 14 chyba głowa by mi po obudzeniu pękła Bardzo szczęśliwa

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

agaat

Zodiak: Ryby
Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 13-08-2007, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja do 14 sobie nie wyobrażam, bo cały dzień później byłabym nieprzytomna. Ja lubię spać do 10 - 11. Uśmiechnięta
Powrót do góry

dotka
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 14

PostWysłany: Pon 13-08-2007, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No to podzielę się doznaniami na ten temat zaobserwowanymi podczas urlopu. Hmmm nie cierpię wstawać przed ósmą. Jestem wściekła gdy powieka uniesie mi się o 7:55. To się nazywa wykorzystywanie wolnego czasu Puszcza oko
Powrót do góry

zwyklaa

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Wto 14-08-2007, 0:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

hmmm... moj poranek to jedno wielkie zamieszanie i kolomeja:D:Dbudzik piszczy przynajmniej 1.5 h przed wyjsciem nie zebym sie tak dlugo !:D:Dale nie lubi sie spieszyc z ranca bo wtedy jestem caly dzien nerwowa....i tradycyjnie kapiel...kawka...malowanie...a wszytkot o przy muzyce oczywsicie....by sie lepiej rozbudzic....
Powrót do góry

camisanegra

PostWysłany: Nie 16-09-2007, 0:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Długo śpię, ale jak trzeba wstać pomimo niewielkiej ilości snu- to też się idzie. Gorzej jak mam wolne, bo do 12-13 nie potrafię się dobudzić. Ostatnio (byłam zła trochę na na siebie,że więcej nie nastawiłam bo miałam w ten dzień coś załatwić ) nie obudził mnie budzik, tzn. zadzwonił. Ja nie usłyszałam choć stał przy uchu... Niezdecydowana . Teraz będę nastawiać wieżę na dużo decybeli, żeby mnie radio obudziło. Niepewny A do pracy wstawałam bez problem,u po 5 chodząc spać koło 23.

Podpis a taki sobie podpis
Powrót do góry

Cela84

Zodiak: Rak

PostWysłany: Nie 16-09-2007, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Od poniedziałku do piątku wstaje na 7,tzn ustawiam budzik,bo w tym czasie jeszcze potrzebuje 15 minut żeby wstać,potem biore prysznic układam włosy itd potem jem śniadanie i pije kawe ,pale papierosa i lece na autobus.W sobote i niedziele wstaje o 9 lub 10. Atomówka1
Powrót do góry

jotemka

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Nie 23-09-2007, 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja od pon do pt wstaje o 6 a w sobotki o 9
Powrót do góry

sweetgeneration

Zodiak: Panna

PostWysłany: Sro 26-09-2007, 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zrywam się z łożka jak tylko zadzwoni budzik, robię sobię śniaadanko, myję włoski , nom i wstepnie sie szykuje do wyjscia... Tak wieć potrzebują na wszystko 1 godz.
Powrót do góry

CyberMycha

Zodiak: Wodnik

PostWysłany: Wto 08-07-2008, 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zawsze wstaję po trzecim dzwonku- budzika w telefonie.. Bardzo smutna Ale wcześniej tulę się na moment do mojego P.. Uśmiechnięta Następnie korzystam z łazienki, ubieram się, zaglądam na forum, pocztę etc.. czasem jak nie zapomnę to coś zjem Złośliwa No a na koniec wychodzę do pracy.. buuu Smutna
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Suzi

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sro 09-07-2008, 8:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja wstaje zaraz jak zadzwoni pierwszy budzik czyli o 7,.razem z moim malzem,najpierw on kozysta z lazienki a pozniej ja. no a dalej to kawa,sniadanko i laptop. W soboty wstaje o roznych porach,zalezy o ktorej obudzi sie Bobo,a w niedziele o 8 bo ide po swieze buleczki...a malz spi do 12 i to mnie wkurza!!!! Diablica lub Bardzo wściekła
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 4 z 13

Skocz do: