Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nasze poranki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 09-07-2008, 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio moje poranki wyglądają inaczej niż kiedy pracowałam.

Jak mąż ma na rano, to wstajemy około 5, ja szykuję śniadanko i robię mężowi kawkę a zaraz jak mąż wyjdzie do pracy to kładę się spać lub robię różne dziwne rzeczy jeśli zasnąć nie mogę.
A ja wstaję o różnych godzinach. Zaraz po przebudzeniu idę umyć zęby, i później leżę sobie w łóżku i rozmyślam Bardzo uśmiechnięta Potem idę po świeże pieczywo i szykuję sobie śniadanie.

Takie leniwe poranki Puszcza oko

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Katii
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pią 25-07-2008, 8:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój poranek zaczyna się od wypalenia papierosa i wypicia kawy. Potem toaleta, ubieranko. Ale jeśli mam gdzieś jechać to wstaję wcześniej, żeby
się naszykować. Uwielbiam brać rano szybki prysznic, bo to mnie stawia na nogi. Uśmiechnięta
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 25-07-2008, 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja zazwyczaj wstaję z budzkiem ale przestawiam go na coraz później, aż w zasadzie czasami mam już tylko pol godziny na wyjscie z domu
Wtedy biegam jak opętana: toaleta, jak zdążę to śniadanie, jakiś makijaz, spakowanko, prasowanie ubrań, coś na głowie i w drogę.

A jeśli mam poranek gdzie nie muszę się spieszyć, to na spokojnie wstaję kiedy chcę, toaleta, śniadanie, robię coś ze sobą aby wyjść do ludzi i jest dobrze Uśmiechnięta
Chociaż i tak najbardziej uwielbiam budzić się przy D. echh rozmarzyłam się..
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Gwiazdeczka

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 25-07-2008, 9:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak jeszcze studiowałam, to rano była pobudka (budzik dzwonił po kilka razy, bo zwlec się z łóżka nie mogłam Złośliwa ), potem prysznic, mycie i suszenie głowy, w między czasie odpalałam komputer to włączałam forum, potem się ubrałam też w międzyczasie, potem śniadanko, a potem do szkoły.
A teraz jak jestem u M. to rano z nim wstaje, M. idzie do pracy, ja jeszcze rano się pokręce w jego domu w szlafroku, potem łazienka, ubieram się, śniadanko, no i odpalam forum Bardzo szczęśliwa A w soboty to lubimy sobie tak dłużej w łóżeczku razem poleżeć, no i M. zazwyczaj robi dla mnie śniadanko Złośliwa

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 29-07-2008, 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój poranek - jak idę do pracy - to wstaję na ok. godzinę przed wyjściem, najpierw wizyta w łazience, potem ubieram się, jem śniadanie - tosty z dżemem albo płatki z mlekiem (takie szybkie śniadanie), odpalam laptopa, sprawdzam co dzieje się na świecie, sprawdzam maile, zaglądam na forum.. i na 10min przed rozpoczęciem pracy wychodzę z domu Uśmiechnięta

A jak nie idę do pracy, to czasem śpię dłużej, chodzę do południa w szlafroku i potrafię cały dzień leniuchować Puszcza oko ale czasem zdarzy mi się też zrobić coś pozytecznego.
Powrót do góry

Artifficial_Minds

PostWysłany: Wto 29-07-2008, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dotychczas wyglądało to tak..K. wstawał, szykował się do pracy..przed wyjściem dostawałam buzi i kawkę Uśmiechnięta
A teraz..ja wstaję wcześniej i idę pod prysznic, później wstaje K. i idzie po prysznic..ja w tym czasie robię kawkę i kanapki, później toaletka, makijaż, łyk kawy i pędzę na tramwaj..a K. wychodzi pół godziny później.. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Wto 29-07-2008, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wstaję o 6.30 i wszystko w biegu- najpierw robię śniadanko i herbatę, jak herbata stygnie- mycie i ubieranie. Potem jem, następnie makijaż i o 7.15 wychodzę na autobus, wysiadam z autobusu o 7.30, mam 10 minut, żeby dojść do pracy a o 8.00 zaczynam Uśmiechnięta
Wolałabym chodzić do pracy, ale mam strasznie daleko i z rana nie chce mi się chodzić, a z domu musiałabym wychodzić o tej samej porze...

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

martii

Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 30-07-2008, 9:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hmmm... ja różnie, ale ostatnio mam szybki sposób na poranki - dosłownie 30 min szykowania.

7:30 pobudka
7:45 - wreszcie wstaję
7:46 - wchodzę pod prysznica
7:54 - zaczynam resztę toalety: myję twarz, zęby, nakładam toniki i kremy na buzię, rozczesuję mokre włosy, szybkie suszenie włosów, malowanie rzęs, ewentualnie cienie
8:10 - szukam ubrania, zakładam, cos szybko zmienię, na dół schodze, szukam bucików
8:20 - odjeżdżam spod domu do pracy
8:42 - parkuje pod pracą, wrzucam kasę za parkometr
8:45 - zakupy śniadaniowe w sklepie
8:52 - siedzę przed kompem i zaczynam pracęPuszcza oko))
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 30-07-2008, 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Od kiedy nie pracuje to moje poranki sa w 2 rodzajach.
Albo wstaje z D i zabieram sie za robote w domu, pranie, gotowanie sprzatnie, albo tak jak dzis spie zeby sie wyspac i dopiero bawie sie w pania domu.
Po wstaniu obowiazkowy prysznic i zaraz potem kawka Bardzo szczęśliwa

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

gosiamalgos

Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Nie 03-08-2008, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Natomiast ja jak wstaję ..idę na śpiocha siusiu Uśmiechnięta potem wstawiam wodę na kawkę i oczywiście papierosek...jednak w trakcie zdążę włączyć już komputerek...Później dopiero jak dzieciaki wstaną biorę się za śniadanko dla nich,bo menio zjada już w pracy Uśmiechnięta

Podpis Przyjaciele są jak ciche anioły które podnoszą nas kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.
Powrót do góry

tatiana

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 03-08-2008, 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie to wyglada tak:
-wstaje z łózka w ciagu kilku sekund,po prostu otwieram oczy,wstaje,nigdy nie miałam z tym problemu,zupełnie nie rozumiem mojego M który potrzebuje godziny zeby wyjsc z łózka i jak budzik zadzwoni to nastawia go drugi raz Śmiejąca się i znów sie kładzie Przewraca oczami
-potem jest kawa+"kakałko" dla małej
-nastepnie prysznic,makijaz i to wszystko
-rzadko jadam sniadanie
Bez prysznica nie wyjde z domu,takie mam zboczenie i nic na to nie poradze.Nawet jak musze wstac wczesniej.Jak wyjde rano bez prysznica cały dzien czuje sie nieswieżo.Zwłaszcza ze mam takie włosy które sie bardzo szybko przetłuszczaja i musze je codziennie rano umyc bo w przeciwnym razie wygladam okropnie,no niestety,taki lajf. Śmiejąca się
Powrót do góry

inka

PostWysłany: Pon 04-08-2008, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja niestety jestem spiochem i nie wazne o ktorej rano mam wyjsc z domu to kilka razy moj budzik musi zadzialac.Pozniej blyskawiczny prysznic,przyspieszony krok na autobus i na dworcu kawa,ktora wypijam w pociagu.

Podpis "Jedyna milosc, ktora nas nigdy nie zdradzi, to milosc wlasna"_C.K.N._
Powrót do góry

lumos

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Pon 11-08-2008, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ostatnio bardzo wcześnię wstaję. Aż dziw, bo budzę się przed budzikiem Uśmiechnięta 6:00 rano to moja godzina kiedy otwieram oczy. Potem często biorę poranny prysznic i poranna toaleta, a potem szklanka wody mineralnej niegazowanej i wyszykowana mogę iść do pracy o 7:20
Jedyny mój problem to taki,że ja w sobotę i niedzielę też wstaję bardzo wcześnie Neutralna
Powrót do góry

Katia_2007

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pią 19-09-2008, 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moje poranki wyglądają tak:
-wstaje około 45min przed wyjściem a i tak mąż musi mnie poganiać
-poranna toaleta z myciem włosów (czego nie znoszę)
-schodzę do kuchni, mam przygotowaną już herbatkę przez męża, wypijam i wychodzimy.
Tak wygląda mój poranek, chyba muszę coś zmodyfikować żeby mieć troszkę więcej czasu rano bo wszystko robię biegiem.
Powrót do góry

bloondynka

PostWysłany: Pią 19-09-2008, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wstaję od razu jak się obudzę,bo nie lubię bezczynnie leżeć,jak wiem,że muszę wstać.
Idę do łazienki się myć,wychodzę nastawiam wodę na herbatę,ale ponieważ nie lubię czekać piję wodę.Zanim woda się zagotuje ja się trochę kręcę czyli np.włączam mtv,piszę smsy,dzwonię gdzieś.Gdy woda się zagotuje,zalewam i jem np.kanapkę z serem białym czy tam jogurt.Potem idę się malować i lecę na uczelnię i tam już spędzam cały dzień Podejrzliwa
A i jeszcze zapomniałam dopisać,że po pomalowaniu się ubieram heheehhehę

Podpis Kochaj i szalej i nie pytaj co dalej:)
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 5 z 13

Skocz do: