Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nasze poranki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MademoiselleMonique

PostWysłany: Pią 19-09-2008, 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja wstaje 1,5 h przed wyjsciem.Czyli zazwyczaj o 6.30 Uśmiechnięta Lece do lazienki sie myc,czesac,malowac,potem ubranko,bizuteria i do kuchni herbatka,czasem sniadanko. Plecak na plecy i fruu. Uśmiechnięta

Podpis Serduszko `tylko wtedy wyjdę do słońca,kiedy Ty pójdziesz ze mną tak naprawdę do końca...` Serduszko
.{28.03.07}.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

madzia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 2

PostWysłany: Sob 20-09-2008, 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Teraz jak jest u mnie D. to nasze poranki wyglądają w ten sposób, że wstajemy razem, D. robi mi śniadanko, ja robię kawę/herbatę, szykujemy się i wychodzimy razem. D. jedzie ze mną do pracy i potem albo jedzie do siebie do mieszkania albo spotyka się z kumplami.

Podpis 06.03.2003 r. Zakochany
[*]
polnoc 31.12.2013/01.01.2014 - 'tak'
Powrót do góry

Gwiazdeczka

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 3

PostWysłany: Sob 20-09-2008, 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Teraz jak pracuję to w czwartek i w piątek wstaję razem z M., szykujemy się do pracy, jemy razem śniadanie a potem wspólnie jedzie do pracy, każdy do swojej, w poniedziałki jest identycznie. A we wtorki i środy to mam wolne i śpię ile się da, żeby nabrać sił na kolejny tydzień pracy. Bardzo szczęśliwa

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 21-09-2008, 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój poranek:
Wstaję 2-1.5 godziny przed wyjściem. Kawa, prysznic, ubranie się szybkie, bardzo rzadko śniadanie. Czasem rano znajdę czas na forum, ale zazwyczaj wszystko w biegu. T. przyjeżdża po mnie i jedziemy razem na uczelnię.
Jeśli nie jedziemy razem, to muszę wygospodarować czas na sprawdzenie, o której mam autobus i dojść na przystanek-wtedy się nie grzebię i nie marudzę. Bardzo szczęśliwa

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

koral

PostWysłany: Wto 23-09-2008, 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jesli mam rano zajecia to wstaje 30 minut przed wyjsciem, jednak zeby ogarnac sie w tak krotkim czasie musze sobie poprzedniego dnia wszystko przygotowac Uśmiechnięta

Podpis wierze,ze sie uda.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Wto 23-09-2008, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja przeważnie wstaję jakieś 40 minut przed wyjściem- zazwyczaj ok. 6.40. Szybkie mycie się, ubranie, herbata, śniadanie, lekki makijaż. I gotowa Puszcza oko

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sro 24-09-2008, 9:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O 5.55 budzik dzwoni Przewraca oczami Wstanie z łózka zajmuje mi minimum 5 minut. Potem siku i poranny rytuał - ważenie Złośliwa Potem mycie, co drugi dzień również włosów. Sniadanko - płatki z mlekiem lub jogurtem, nie piję ani kawy ani herbaty. Ząbki i ok. 6.50 wychodzimy z M. z domu, bo o 6.57 mamy autobus.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry

tomisia

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sro 24-09-2008, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zazwyczaj wstaje o 6 rano. Pierwsza rzecz jaka robie to KAWA ...
Wlaczam komputer i czytam wiadomosci ze swiata popijajac kawke z mleczkiem.
Potem jeszcze jedna kawka dla mnie i dla mojego Toma i wtedy tez go budze.
Po drugiej kawce dopiero ide do lazienki odprawic wszystkie "ceremonie" ... Ucieszony

Podpis Pies różni się od człowieka tym,
że szczeka, gdy gość wchodzi,
człowiek zaś obszczekuje go,
gdy już jest za drzwiami.
Powrót do góry

Rosalinda

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 6

PostWysłany: Sro 24-09-2008, 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziś miałam taki oto poranek-wstałam o 8.30, potem kąpiel, urocza konwersacja ze Smaluszkiem, telefony od A. i przyjaciółki, w międzyczasie pyszne grzaneczki i kawa. Uśmiechnięta Żyć nie umierać! Uśmiechnięta

Podpis 14 lipca 2007-początek nowego życia Zakochany
"Kocham Cię"- 27 października 2007 Zakochany
Powrót do góry

tatiana

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sro 24-09-2008, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja rano jestem niespecjalnie kontaktowa.Zeby sie obudzic potrzebuje godziny.Musi byc mocna kawa.Od razu po przebudzeniu lepiej do mnie nic nie mówic.I tak nie wiem co sie dzieje i jak sie nazywam Śmiejąca się Chyba nie jestem skowronkiem.
Powrót do góry

kleik

PostWysłany: Czw 25-09-2008, 1:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam bardzo ,,lekki" sen i wystarczy jakis głosniejszy dzwięk żeby mnie obudzic. Szybko tez zaczynam normalnie funkcjonowac, nie musze spędzac godziny na przewracaniu sie z boku na bok;P

Podpis sweet like sugar>Podejrzliwa
Powrót do góry

Ania8228

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Czw 25-09-2008, 8:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Już nie wstaję równo ze słońcem (5.50) Wykrzyknik wstaję o 7 i kwita. Jestem bardziej wyspana. Bardzo uśmiechnięta

Podpis Cuda się zdarzają Super!
Powrót do góry

Karolina_Maczek

PostWysłany: Sro 15-10-2008, 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wstaję między 5 a 6, błyskawiczna poranna toaleta (skrócona), zabieram sie do pracy, w międzyczasie czytam jakies ploty, popijam kawkę, lub herbatkę i tak do jakiejś 9. A potem łazienka again i doprowadzanie się do stanu w jakim mogę wyjść z domu;) I tak zaczyna się dzień...Uśmiechnięta

Podpis I always tell the truth. Even when I lie.
Powrót do góry

Kimi

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Czw 16-10-2008, 7:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kolej na mnie:
Wstaję o 5.40 od razu jak zadzwoni budzik, myję się, ubieram i lecę szybko z psem, wracam, wstawiam wodę na kawę i maluję się, piję kawkę, budzę Kacpra szukuję go i zawoże do przedszkola, w pracy jestem tak 7.20

Podpis Żona od 4.09.2004
Mama od 15.03.2006
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Czw 16-10-2008, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio moje poranki to jedna wielka walka z samą sobą i z chęcią pozostania w łóżku i posiadania całego świata głęboko w d... Złośliwa

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 6 z 13

Skocz do: