Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nasze poranki
Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agaat

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 17-05-2007, 9:22    Temat postu: Nasze poranki Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak wyglądają Wasze poranki? Co Was budzi i co robicie zaraz po przebudzeniu? Wolicie wstać wcześniej i zbierać się powoli, czy w ostatniej chwili zrywacie się z łóżka?
Ja zazwyczaj wstaję w ostatniej chwili. Piję kawę przy komputerze, nie jem śniadania i słucham radia. To tak w skrócie. Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Jewel

Zodiak chiński: Świnia
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Czw 17-05-2007, 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zawsze wstaję godzinę przed wyjściem. Pierwsze co to lecę do komputera potem mycie i śniadanko. W trakcie pisanie postów maluję się.

Podpis Serduszko Razem od 11.02.2005 Serduszko
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Czw 17-05-2007, 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zazwyczaj wygląda to tak, że dzwonią 3 budziki w odstępach 30 minutowych, na trzeci podnoszę głowę i odzyskując wzrok próbuję sobie przypomnieć na którą mam do pracy. Jak już to przekalkuluje to albo idę spać na kolejne 30 minut, albo wstaję z wielkim żalem opuszczając cieplutką kołderkę i mięciutką podusię. Zakochany (No i męża oczywiście. Bardzo szczęśliwa )
Potem jeszcze na ślepo idę po papierocha, chyba że mam dzień dobroci dla organizmu wtedy idę od razu do łazienki. I w zależności od tego czy mam tego papierosa czy nie to albo kończę palić albo od razu przystępuję do porannej toalety (mycie, malowanie, czesanie etc). Bardzo szczęśliwa Następnie (jeśli nie paliłam idę po śniadanie) się ubieram i wychodzę. No często też ostatnie 10 minut przeznaczam na wyjście z psem, zależy jak się wieczór dogadam z małżem. I tak oto wygląda mój fantastycznie nudny i całkowicie zwyczajny poranek.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 17-05-2007, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Palę, palę ale tylko jak:
1. Mąż nie widzi - bo mnie za to goni. Bardzo szczęśliwa
2. Nie jestem u teściów, bo oni od razu podstawiają śniadanie pod nos i nie wypada nie zjeść. Śmiejąca się

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 17-05-2007, 9:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Smakuje, nie smakuje, ale za to budzi. Bardzo szczęśliwa
Moja koleżanka też tak wczesnie wstaje. Podziwiam ją.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

agaat

PostWysłany: Czw 17-05-2007, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie no - włosy to rano w kucyk, bo na nic innego nie ma czasu. Puszcza oko
Dwie godziny wcześniej? Zszokowana Przecież to jeszcze dużo spania by było. Zszokowana
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 17-05-2007, 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak, ale on wyznaje że tak powiem zupełnie inne "zasady" niz ja. Dla mnie papieroch jest "dobry" na wszystko. Puszcza oko U niego natomiast jest odwrotnie. Jesli się czegoś rano nie napije, lub nie zje, to nie zapali, jeśli nie będzie mieć picia (w jakiejkolwiek porze dnia) to nie zapali, jak jest zdenerwowany to też nie itd. Tak na opak wszystko jak u mnie. Bardzo szczęśliwa

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

mako.mako

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 17-05-2007, 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój poranek wygląda tak:

-jak zadzwoni budzik to go wyłączam i leżę sobie jeszcze jakieś 5 minutek

- potem zwlekam się z łóżka i lecę do łazienki

- potem włączam radio!!! bez niego nie obudzę się

- potem nastawiam wodę na kawkę

- potem malowanko i odpalam na chwilkę forum

i już jestem spóźnioooona Złośliwa I tak codziennie Puszcza oko

aaa i nic rano nie jem, śniadanie jem w pracy z reguły ok 11
Powrót do góry

agaat

PostWysłany: Czw 17-05-2007, 9:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Obawiam się, że gdybym wyłączyła budzik, to bym zasnęła i obudziła się dawno spóźniona.
Mako masz podobnie jak ja z porannym jedzeniem. Puszcza oko
Powrót do góry

j_lo

Zodiak: Lew

PostWysłany: Czw 17-05-2007, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja wstaje zazwyczaj godzine wcześniej, chyba że myje głowę rano to jeszcze wcześniej Smutna Budzi mnie budzik w telefonie, ale nie wstaje od razu tylko leże jeszcze 10min Złośliwa Niby mam dużo czasu żeby zjeść i sie umyć, ale i tak sie nigdy nie wyrabiam Przewraca oczami

Podpis ...::: Mówię do chwili zatrzymaj się, jesteś zbyt piękna aby odejść :::...
Powrót do góry

agaat

PostWysłany: Czw 17-05-2007, 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jewel zapewniam Cię, że piwko bez papierosów jest zdecydowanie lepsze. Już 3 lata papierosa nie paliłam - a jarałam jak smok przez całe liceum i 1 rok studiów. I to paczka dziennie obowiązkowo szła. To był taki bunt. Teraz już nawet nie pamiętam jak to jest. Puszcza oko
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 17-05-2007, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja zapomniałam dodać, że jeśli się za szybko wyrobię to już przygotowana do wyjścia kładę się jeszcze na tych kilka minutek które mi zostały. Śmiejąca się

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

agaat

PostWysłany: Czw 17-05-2007, 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Efrell w ubraniu i makijażu? Śmiejąca się Śmiejąca się Śmiejąca się Śmiejąca się
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 17-05-2007, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tia i pełnym uczesaniu itd. Bardzo szczęśliwa

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

mako.mako

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 17-05-2007, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jak rano myję głowę to niestety też muszę wstać 1,5h wcześniej Bardzo smutna Masakra Smutna
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 1 z 13

Skocz do: