Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nasze postępy w odchudzaniu część II
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
blinka89

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pon 18-01-2010, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Majuulla ja odkąd jestem z J., czyli 3 lata przytyłam 15 kg. Wziął sobie dużą kobitę a teraz ma jeszcze większą Bardzo uśmiechnięta

No i teraz też się odchudzam!!

Podpis Kocham
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

pstryk

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 25-01-2010, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

blinko, ja w rok przytyłam chyba z dziesięć (aż boję się wejść na wagę) Widzę po ciuchach. Muszę coś z sobą zrobić, bo nie mogę patrzeć jak moje najfajniejsze ciuchy marnują się w szafie Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 26-01-2010, 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

pstryk napisała:
bo nie mogę patrzeć jak moje najfajniejsze ciuchy marnują się w szafie Puszcza oko

To chyba najlepsza mobilizacja. Uśmiechnięta

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

mimka

Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Czw 18-11-2010, 11:06    Temat postu: Nie jest łatwo Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No właśnie nie jest tak łatwo z tą motywacją.. zabieram sie za diety i ćwiczenia, porobie troche i mi sie nudzi i spowrotem jest to samo.. Sama już nie wiem co źle robie ;/ ostatnio znajoma podesłała mi stronke, na której ona sie zalogowała i podobno pomogla jej schudnąć. Sama sie zastanawiam czy tam nie spróbować, ale sama nie wiem.. Co o niej myślicie ?? 'zmiensienazdrowie', tak to jakos szło
Powrót do góry

Margoth

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 18-11-2010, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja tez postanowiłam troszkę zgubić i zabieram się do pracy tzn zabrałam się od wczoraj.

Waga wyjściowa 53kg.

Waga pożądana 49kg.

Dieta wysoko białkowa + basen + sauna.

Dodatkowo chce pozbyć się toksyn z organizmu.

Podpis " Znalazła pewna Pani aparat do bani......"
Żoneczka tygryska od 21.08.2010
01.06.2013 - 9 lat razem.
A w tym roku dostałam piękny prezent od Mikołaja!
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak

PostWysłany: Czw 18-11-2010, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tynka napisała:
Dodatkowo chce pozbyć się toksyn z organizmu.

Sauna, ziolowe herbatki, napewno pomoga.

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Margoth

PostWysłany: Pią 19-11-2010, 9:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka właśnie to stosuje. Słyszałam o jakiejś kawie, która jest lepsza od herbatek, ale zapomniałam nazwy Smutna

Powrót do góry

mimka

Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pią 19-11-2010, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Powiem wam że ja jakoś sie zraziłam do tych wszystkich herbatek, wydaje mi sie ze one po prostu nie działają... najbardziej irytują mnie te wszystkie przereklamowane slimcoffie itd- przecież to bujda.. próbowałam i nic to nei daje, jednak ćwiczenia, sauna, zdrowa dietka i motywacja to klucz do sukcesu
Powrót do góry

Margoth

PostWysłany: Pon 22-11-2010, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mimka ale my nie mówimy o herbatkach odchudzających tylko o herbatkach na detox Złośliwa

Powrót do góry

Żelka86

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 09-12-2010, 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja kiedyś ważyłam 95 kg udało mi sie rzucić do 60 kg. W miare możliwości staralam się utrzymac wage, i tak wachała się miedzy 65-60. Wszystko pod okiem lekarza. Ostatnio zauwazylam ze znowu powiekszył mi się brzuszek, wiec znowu dieta 1000kcl( jak dla mnie najlepsza) zero słodyczy, chipsów, fast foodów itp. i po tygodniu brzuszek praktycznie znikł. Oczywiście zielona herbata, na zmiane z czerwoną, troche ćwiczeń. A i mam w planach od stycznia na siłownie iść. Puszcza oko

Podpis " Miłość to dzielenie świata z drugą osobą..."
Powrót do góry

Efkalinka

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 04-05-2011, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja dieta 1000 kcal skończyła się anoreksją bulimiczną więc podchodzę do niej sceptycznie. Bardzo hamuje się metabolizm jeżeli stosujemy ją dłużej niż 2 tygodnie. Organizm po prostu się przyzwyczaja do tego, że ma mniej dostarczanego materiału energetycznego, więc wtedy mniej pracuje, stąd mniejszy spadek wagi na późniejszym etapie odchudzania.
Ja od dzisiaj, albo w sumie od jutra przechodzę na dietę wysokobiałkową, ale wiem, że trzeba przy niej bardzo dużo pić i dobrze jest ćwiczyć, a że ja lubię ruch na świeżym powietrzu to baaaardzo mnie to cieszy. Uśmiechnięta
Trzymajcie za mnie kciuki, bo mam na celowniku 12 kg. Uśmiechnięta

Uwagi  Dodałam kropki na końcu zdań, emotikony ich nie zastępują.
Majek.
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 04-05-2011, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Efkalinka napisała:
Organizm po prostu się przyzwyczaja do tego, że ma mniej dostarczanego materiału energetycznego, więc wtedy mniej pracuje, stąd mniejszy spadek wagi na późniejszym etapie odchudzania.

To sie akurat odnosi do kazdej diety. Dlatego trzeba urozmaicac cwiczenia.

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Efkalinka

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 04-05-2011, 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
To sie akurat odnosi do kazdej diety. Dlatego trzeba urozmaicac cwiczenia.

Zgadzam się. Jednak diety niskokaloryczne nie należą do najzdrowszych. Chyba, że ktoś potem potrafi bez problemu wrócić na twardy ląd bez efektu jo jo. Każdy ma inne doswiadczenia. Trzeba też pamiętać, że przy dietach bardzo niskokalorycznych nie powinno się dużo ćwiczyć, bo można się wykończyć. Szybko doprowadzić do porządnego osłabienia orgabizmu.
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 04-05-2011, 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Efkalinka napisała:
Trzeba też pamiętać, że przy dietach bardzo niskokalorycznych nie powinno się dużo ćwiczyć, bo można się wykończyć. Szybko doprowadzić do porządnego osłabienia orgabizmu.

Nie zgadzam sie. Ruch jest wskazany przy kazdej diecie, tylko wiadomo, ze jak jest sie na diecie 1000 kalorii nie mozna ich spalac 2000 bo to juz niebezpieczne. Powinno sie jednak spalac wiecej, niz sie spozywa. Puszcza oko

Powrót do góry

Efkalinka

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 04-05-2011, 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dieta poniżej 1000 kcal nie powinna mieć w towarzystwie intensywnych ćwiczeń. Organizm spala kalorie przy wszystkich czynnościach w ciągu dnia, co każdy wie. A taka ilość kalorii na cały i to np aktywniejszy dzien to bardzo mało. Dodatkowo nie dostarczamy zbyt wielu nowych i jeszcze chcemy to spalać. Dwa tygodnie można wytrzymać. Mnie to po kilku miesiącach doprowadziło do takiego wyczerpania, że podczas odkurzania prawie mdlałam. O żadnych ćwiczeniach nie było mowy. Dopiero po tym usłyszałam od lekarza, że przy takiej diecie ćwiczenia co najwyżej delikatne. Czyli jak ktoś ma do zrzucenia 5 kg to ok, ale jak już dużo więcej to polecam coś bardziej przemyślanego. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

Skocz do: