Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nasze postępy w odchudzaniu część II
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 04-05-2011, 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak dla mnie dieta, gdzie nie mozna cwiczyc nie ma sensu. Sama dieta, dieta nie glodowka, nic nie daje.

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Efkalinka

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Czw 05-05-2011, 7:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To jest bardzo indywidualna sprawa. Schudnąć się da. Sama schudłam bez ćwiczeń. Ale zgadzam się, że ćwiczenia są potrzebne, bo ciało po takiej diecie nie wygląda najlepiej jak się nie ćwiczy.
Powrót do góry

blinka89

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pią 17-06-2011, 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie jak zawsze były wielkie plany, postanowienia. No i co? Jak zwykle nie wyszło. Smutna
Nigdy mi się nie udaje!!!
Ale mam nadzieję, że w końcu się zmobilizuję.... kiedyś. Smutna

Podpis Kocham
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

sunflower

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pią 17-06-2011, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Blinka - co się stało że się poddałaś ?

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

Chicitaaa

Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sro 09-11-2011, 0:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Widze,ze temat troszke ucichl, ale moze czas go odswiezyc?? Puszcza oko Kazdej z WAS Gratuluje spadkow (nawet tych najmniejszych) i trzymam kciuki za dalsza walke i oby do celu... Za mna rowniez spadek i to az 31 kg. Bardzo szczęśliwa Diete zaczelam 7 lutego 2011 i mam jeszcze przed soba ok.12 kg...ale co to jest w porownianiu tych juz zgubionych. Bardzo szczęśliwa Ktos walczy ze mna?? Do Sylwestra niedaleko, wiec trzeba sie "wbic" w piekna sukieneczke. Podejrzliwa Mam nadzieje, ze chociaz troszke was zmotywowalam. Puszcza oko

Uwagi  Prosze pamietac o interpunkcji, emotka nie zastepuje kropki.
Zuzka.
Powrót do góry

zania112
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 6

PostWysłany: Nie 25-12-2011, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Osiągnęłam swój cel -8 kg.

Dziękuję wszystkim za wsparcie i wiarę we mnie Uśmiechnięta.

Podpis ---"Zdrowie jest tym czynnikiem, który dodaje wartości wszystkim zerom w życiu."---
Powrót do góry

PaulinkaW

PostWysłany: Nie 25-12-2011, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wow! Gratuluję Wam wszystkim! 8 kilo robi wrażenie. Uśmiechnięta Ja ostatnio przybrałam, bo trochę sobie odpuściłam, przestałam chodzić na basen no i zaczęłam trochę więcej jeść. Mimo, że pilnuję aby nie jeść późno, widzę dużą zmianę gdy odstawię np. słodycze. No i postanowienie noworoczne- wrócić do cotygodniowego chodzenia na basen!

Uwagi  Pamiętaj, że zdanie kończymy kropką i zaczynamy wielką literą.
Lisanne.
Powrót do góry

Margoth

Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 06-02-2012, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sisi napisała:
Czytaj: Margoth zniknie.Złośliwa

Oj tam oj tam... Będzie sexy w bikini Złośliwa.

Podpis " Znalazła pewna Pani aparat do bani......"
Żoneczka tygryska od 21.08.2010
01.06.2013 - 9 lat razem.
A w tym roku dostałam piękny prezent od Mikołaja!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

sunflower

PostWysłany: Sob 07-04-2012, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przez stresy jem mniej i przez to schudłam 5 kg, chciałabym ten wynik utrzymać więc trzymajcie kciuki! Uśmiechnięta.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

sensitive1988

Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pon 29-04-2013, 7:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W wątku o SB nie będę pisać bo dietę skończyłam Uśmiechnięta. Ogółem kolejny kilogram na minus, z boczków i brzucha też mi trochę zeszło Uśmiechnięta. Efekty widać, koleżanki ze szkoły mnie bardzo chwaliły, co mnie bardzo ucieszyło Śmiejąca się.

Podpis "Czasem z dnia na dzień zmienia się wszystko..."

Stronger than yesterday...
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 30-04-2013, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ponownie zrzucam kilogramy. Od 3 tygodni jem zdrowo, choć mało urozmaicam, bo jak wracam do domu z pracy, idę na siłownię, a jak wracam z siłowni, to już nie mam siły gotować. Puszcza oko
Chcę zrzucić tyle, żeby ważyć 55kg. Na razie 3kg mi ubyło.
Powrót do góry

dudi

Zodiak: Waga

PostWysłany: Sob 04-05-2013, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi spadło 3 kg nie wiem jak i nawet kiedy, więc waże teraz niecałe 50 kg.
Powrót do góry

sensitive1988

PostWysłany: Czw 09-05-2013, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie waga stoi, ale znowu zatrzymała mi się woda w organizmie przez Małpa. Generalnie zmieniłam ćwiczenia na brzuch i już widzę efekty Śmiejąca się. Co prawda jeszcze trochę do płaskiego brzucha, ale nie dam się bo nadal nie jestem zadowolona Przewraca oczami.
Co do diety to bez zmian. Jem prawie wszystko Uśmiechnięta.

Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 09-05-2013, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sensi a co robisz na brzuch?
Powrót do góry

sensitive1988

PostWysłany: Czw 09-05-2013, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ćwiczę z Mel B i robię cardio 20 min., w którym 6 ostatnich minut to są ćwiczenia na brzuch, a po nich zaraz zabieram się za ABS.

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

Skocz do: