Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nasze postępy w odchudzaniu część II
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sensitive1988

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pią 17-05-2013, 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

scoto napisała:
Ale po ciuchach widzę efekty i to chyba cieszy najbardziej.

Oczywiście, jak wszystkie spodnie z tyłka spadają, nawet co co za małe były Śmiejąca się.

Majek, z wytrwałością u mnie różnie. Ostatnio najbardziej na rowerku lubię jeździć bo filmy mogę sobie obejrzeć Złośliwa. Wcześniej głównie robiłam cardio, ćwiczenia na brzuch i pośladki.

Podpis "Czasem z dnia na dzień zmienia się wszystko..."

Stronger than yesterday...
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 17-05-2013, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lis P90X, efekty bardzo widoczne, bo i trening bardzo trudny. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 17-05-2013, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gizmowa napisała:
Lis P90X, efekty bardzo widoczne, bo i trening bardzo trudny. Uśmiechnięta

No to szacun! Ale to od stycznia go robisz? Czy wcześniej coś innego? Ile dni jeszcze? Uśmiechnięta
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 17-05-2013, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wcześniej Chodakowska, Tiffany, czasem Mel B.
Teraz mam przerwę w ćwiczeniach, a że robię z A. to muszę czekać do poniedziałku, bo jest chory i mi się udusi podczas ćwiczeń. Złośliwa

Ale ogólnie polecam, bo naprawdę ćwiczenia są super, dają w kość, ale tak przyjemnie. Puszcza oko
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Pią 17-05-2013, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lis a napisz coś więcej o bokwa? Moja znajoma instruktorka zumby ostatnio zrobiła licencje na to też, to jest coś podobnego do zumby?

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 17-05-2013, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Majek napisała:
Lis a napisz coś więcej o bokwa? Moja znajoma instruktorka zumby ostatnio zrobiła licencje na to też, to jest coś podobnego do zumby?

Wg mnie bokwa jest mniej taneczna, zawiera dość proste kroki i układy, które odpowiadają literom alfabetu. Do tego dołączone są elementy boksu i trochę tańca afrykańskiego + okrzyki, które ułatwiają wczucie się w nastrój bokwy. Jest to bardzo energetyczne, spala dużo kalorii, pot płynie po plecach - mnie się bardzo podoba i polecam. Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Pią 17-05-2013, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Okrzyki? Musi to super wszystko wyglądać. Uśmiechnięta

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 17-05-2013, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Majek napisała:
Okrzyki? Musi to super wszystko wyglądać. Uśmiechnięta

Jeszcze trochę mamy opory, żeby krzyczeć pełną parą, ale jest coraz lepiej. I to naprawdę pomaga i dodaje siły. Uśmiechnięta
Powrót do góry

kamii334

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pon 16-02-2015, 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Powiedzcie mi, jakie są wasze diety? To coś z internetu czy specjalnie dopasowane przez dietetyka menu?

Ja odchudzałam się sama, nie daje to efektów i nie mam motywacji.
W przyszłym tygodniu umówiłam się na wizytę u dietetyka, zobaczymy co on poradzi...
Powrót do góry

Malwina...

PostWysłany: Sro 23-09-2015, 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Odchudzałam się sama, ograniczyłam węglowodany, smażone potrawy i poszukuje mniej kalorycznych zamienników. Nie jem słodyczy, majonezu, śmietany itp. Schudłam ponad 10kg.

Podpis " To nie brak informacji. To brak odwagi, by pojąć to, co wiemy, i wyciągnąć wnioski."
Powrót do góry

zania112
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 6

PostWysłany: Czw 01-10-2015, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uu Malwina to sporo. A poleciałas tak na samym odstawieniu nadmiaru węglowodanów?

Podpis ---"Zdrowie jest tym czynnikiem, który dodaje wartości wszystkim zerom w życiu."---
Powrót do góry

Malwina...

PostWysłany: Pią 02-10-2015, 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Myslę, że to połączenie kilku czynników. Głownie węglowodany i tłuszcz, niestety jadłam sporo smażonych rzeczy. Co ciekawe jedzac zdrowe rzeczy, a dosyć kaloryczne (np łosoś, orzechy) waga nadal spada.

Podpis " To nie brak informacji. To brak odwagi, by pojąć to, co wiemy, i wyciągnąć wnioski."
Powrót do góry

ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Sob 12-03-2016, 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chciałam odświeżyć trochę wątek, bo zamierzamy się z M wziąć za siebie i potrzebujemy wsparcia. :p

Doszliśmy niestety do takiego momentu w swoim życiu, którego nie da się już ignorować, zwłaszcza u M. Umówiliśmy się do dietetyka prywatnie i idziemy w piątek.
Pani doktor stwierdziła, że zważy i zmierzy nas oboje i ułoży nam dpowiednią diete i dopasujemy ćwiczenia, które możemy wykonywać.
Boję się tej wizyty, troche ze względu na M. który nigdy nie lubił gadać o swojej tuszy zwłaszcza z obcymi osobami, a trochę ze względu na siebie, bo ostatnio mi się mocno przytyło i aż boje się wchodzić na wagę. Złośliwa

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Czw 02-06-2016, 9:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z postępów w odchudzaniu wyszło tyle,że M stracił 5 kg. Odstawił głównie chleb i tłuste rzeczy, troche wiecej jemy warzyw i owocow. Duzo więcej się rusza i to przynosi największe efekty. Dwa-trzy razy w tygodniu maszeruje 20-30 minut.

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sro 07-12-2016, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem na czyms w rodzaju diety od polowy pazdziernika. Jem mniej, odstawilam cole (najwieksze wyrzeczenie dla mnie) i nie jadam prawie slodyczy - jedynie kiedy mam wielka ochote. Efekt na dzien dzisiejszy: -5 kg.

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

Skocz do: