Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nasze postępy w odchudzaniu część II
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 08-12-2016, 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No to całkiem ładny efekt, brawo Ty Bardzo szczęśliwa.
Ja co chwila próbuję, ale jakoś rady nie daję, po kilku dniach wracam do starych nawyków żywieniowych niestety.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 08-12-2016, 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziekuje, brawo ja. Złośliwa

Do tej pory mialam ten sam problem, ale to dlatego, ze zawsze stosowalam typowe diety: wyrzeczenia i ograniczenia, ktorych nie moglam i nie chcialam na zawsze przestrzegac. A teraz sie tylko przestawilam i nie planuje zmian. Jem wszystko, nawet i cole pije (od poczatku diety dwa razy), ale mam okreslone pory i wyjatkowe sytuacje. Puszcza oko

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 08-12-2016, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ale ja też nie stosuję żadnych diet, po prostu próbuję jeść mądrze. No ale nie za bardzo umiem się motywować i to jest chyba największy problem.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 08-12-2016, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja motywacja ma na imie maz. Złośliwa Jest razem ze mna na diecie i jak mnie bardzo do czegos zakazanego ciagnie to mnie strzela po palcach i od razu mi lepiej. Crazy

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 08-12-2016, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fajnie Ci Uśmiechnięta. Mojego całe dni nie ma w domu, więc... Złośliwa

S. King
Powrót do góry

monisia7

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Wto 13-12-2016, 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja się zmobilizowałam wiosną i od tamtego czasu poszło 8kg Bardzo szczęśliwa Drugie tyle planuję do końca lipca Złośliwa
Powrót do góry

melrose

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 11-01-2017, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny, macie problemy z zaparciami? Bo mnie męczą od jakiegoś czasu Smutna
Powrót do góry

tęczowababka

PostWysłany: Pon 30-01-2017, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lekarstwem jest błonnik. Czy zjadasz dużo produktów zawierających błonnik?
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

Skocz do: