Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Nasze przydomowe ogródki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 21, 22, 23  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Kwiaty, rośliny ozdobne, ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rosalinda

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 6

PostWysłany: Czw 07-06-2007, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Madzia, z Ciebie też niezła ogrodniczka! Piękne zdjecia! Uśmiechnięta

Podpis 14 lipca 2007-początek nowego życia Zakochany
"Kocham Cię"- 27 października 2007 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

madzia

Zodiak: Skorpion
Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 07-06-2007, 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczywiście to nie jest tak, że ja wszystko robię sama przy ogródku Puszcza oko.

Podpis 06.03.2003 r. Zakochany
[*]
polnoc 31.12.2013/01.01.2014 - 'tak'
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 07-06-2007, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chciałabym taki przydomowy ogródek...
Dziewczyny wklejajcie jak najwięcej fotek, żebym mogła chociaż sobie popatrzeć Śmiejąca się

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

agaat

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pią 08-06-2007, 0:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dotka, Madzia śliczne macie warzywka. Na pewno będą przepyszne. Podziwiam Was, że macie zapał do tego. Ja to w ogóle dwie lewe ręce mam do takich rzeczy. Bardzo smutna
Powrót do góry

Rosalinda

PostWysłany: Pią 08-06-2007, 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agaat, ja tez obawiam się, że u mnie nic by nie urosło. Smutna Nie mam zbyt dużych talentów ogrodniczych, póki co za sukces uważam, że moje iglaki na tarasie jeszcze nie zdechły. Puszcza oko

Powrót do góry

dotka
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 14

PostWysłany: Pią 08-06-2007, 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

agaat napisała:
Dotka, Madzia śliczne macie warzywka. Na pewno będą przepyszne. Podziwiam Was, że macie zapał do tego. Ja to w ogóle dwie lewe ręce mam do takich rzeczy. Bardzo smutna

Ja też tak myślałam dopóki nie spróbowałam Uśmiechnięta Uśmiechnięta Wiele rzeczy robię na tzw. "czuja" i jakoś jest. Najskuteczniej człowiek się uczy na błędach.
Powrót do góry

agaat

PostWysłany: Pią 08-06-2007, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tylko ja chyba nie za bardzo za tym przepadam. Puszcza oko Jakbym miała swoje podwórko to raczej byłoby zasiane trawą i iglakami i drzewkami jakimiś najmniej pracochłonnymi. Puszcza oko Podziwiam, że macie do tego cierpliwość. Uśmiechnięta
Powrót do góry

dotka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pią 08-06-2007, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

agaat napisała:
Tylko ja chyba nie za bardzo za tym przepadam. Puszcza oko Jakbym miała swoje podwórko to raczej byłoby zasiane trawą i iglakami i drzewkami jakimiś najmniej pracochłonnymi. Puszcza oko Podziwiam, że macie do tego cierpliwość. Uśmiechnięta

No tak, ale o trawę by pięknie rosła też trzeba dbać: nawozić, przycinać, dosiewać. A drzewka wymagają trochę "ogracowania" (neologizm? Złośliwa ). By mieć wokół pięknie - to tak czy owak trzeba troszkę popracować. A ja pracę w ogrodzie traktuję jako swoiste odstresowanie. Kiedy machasz gracą lub grabiami - pozwalasz ulżyć swoim myślom. To bardzo ważne po ciężkim dniu harówki umysłowej w stresującej atmosferze.
Powrót do góry

Rosalinda

PostWysłany: Pią 08-06-2007, 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dotka napisała:
A ja pracę w ogrodzie traktuję jako swoiste odstresowanie. Kiedy machasz gracą lub grabiami - pozwalasz ulżyć swoim myślom. To bardzo ważne po ciężkim dniu harówki umysłowej w stresującej atmosferze.

Dotka, masz rację! Mój tata który ma bardzo odpowiedzialną pracę odpoczywa właśnie grzbiąc w ogrodzie. Właściwie całą wiosnę i lato spędza sadząc i pielęgnując rosliny i nawet nie chce nigdzie wyjezdzać na wakacje, bo mówi, że najbardziej odpoczywa przy swoich zieleninach. Coś w tym jest!

Powrót do góry

dotka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pią 08-06-2007, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Rosalinda napisała:
dotka napisała:
A ja pracę w ogrodzie traktuję jako swoiste odstresowanie. Kiedy machasz gracą lub grabiami - pozwalasz ulżyć swoim myślom. To bardzo ważne po ciężkim dniu harówki umysłowej w stresującej atmosferze.

Dotka, masz rację! Mój tata który ma bardzo odpowiedzialną pracę odpoczywa właśnie grzbiąc w ogrodzie. Właściwie całą wiosnę i lato spędza sadząc i pielęgnując rosliny i nawet nie chce nigdzie wyjezdzać na wakacje, bo mówi, że najbardziej odpoczywa przy swoich zieleninach. Coś w tym jest!

No właśnie Rosalinda - coś pewnie w tym jest Uśmiechnięta Innymi słowy: na stres polecam gracowanie, pielenie, sadzenie i podlewanie. Ale to tylko wtedy gdy jest ciepło. W zimowe popołudnia i wieczory - układanie w szafach i szafkach Uśmiechnięta
Powrót do góry

agaat

PostWysłany: Wto 12-06-2007, 0:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja na stresik lubię poopalać się na pięknej, zielonej trawce... Kurde mamy dużo miejsca na ogródki - mama od czasu do czasu coś tam grzebie, ale raczej nie jesteśmy rodzinką, która lubi zabawę w ziemi. Puszcza oko Aż wstyd się przyznać, bo mamy na wsi niezłe ranczo. Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

janka
Gość

PostWysłany: Sob 16-06-2007, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uśmiechnięta

Ja też bym mogła się pochwalić ogrodem, ale nie umiem wklejać fotki Bardzo smutna na forum

Razem z mężem walczymy na pow. 2500m2 z tym ,że warzywniak mamy 1300m2. Na pozostałej częsci są kwiaty oczko i dom.

Jednym minusem jest ziemia i susza. Wściekła
Powrót do góry

janka
Gość

PostWysłany: Pon 18-06-2007, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kod:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/51d118024b6e395a.htmlhttp://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/51d118024b6e395a.html :) moze udało mi się dajcie znać czy ,to jest to?
Powrót do góry

dotka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pon 18-06-2007, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

janka napisała:
Kod:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/51d118024b6e395a.htmlhttp://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/51d118024b6e395a.html :) moze udało mi się dajcie znać czy ,to jest to?

masz wiadomość na pw
Powrót do góry

janka
Gość

PostWysłany: Pon 18-06-2007, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kod:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/475f4cd86b7c4af6.htm

łe znowu coś źle zrobiłam l :(

Dołączone po 3 minutach sekundach:

[img]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/475f4cd86b7c4af6.html[/img]

Dołączone po 1 minucie 5 sekundach:

Smutna jutro postaram sie wysłać musze z tym przespać moje kochane Forumianki

Dołączone po 20 minutach:

Dołączone po 12 minutach 50 sekundach:

Usunęłam niepotrzebne informacje, które skopiowałaś z fotosika - Madzia.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Kwiaty, rośliny ozdobne, ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 21, 22, 23  Następny
Strona 3 z 23

Skocz do: