Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Naturalne metody planowania rodziny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Czw 13-01-2011, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O moj ty smutku. Zszokowana Bez obrazy ale podstawy biologii tu się kłaniają. Masakra!

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

asia91

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Czw 13-01-2011, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oj tak trzeba przyznać, ale wiecie faceci są z Marsa nie wymagajmy od nich takich cudów. Śmiejąca się

Podpis 16.08.2007 się poznaliśmy inlove
20-10-2010 się zaręczyliśmy Kwiatek
30-07-2011 będziemy sobie ślubować Serduszko
Powrót do góry

dede22

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kot
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 13-01-2011, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Heheh dobre było to z tamponem i wyciąganiem go przy sikaniu. A swoją drogą kobiety jak by to było? Sikamy i wyciągamy jego i potem takiego " w takim stanie" wsadzamy z powrotem? Przewraca oczami Przewraca oczami

A słyszałam żeby plemniki dobrze dotarły tam gdzie mają dotrzeć po stosunku powinno się leżeć z nogami do góry tzw. "swieca" może tego spróbuj, może to jakies bzdety, bo większości kobiet bez tych nóg się udaje, ale jak u Ciebie to nie działa to może spróbuj tak?

Podpis 16.08.2005r - Początek z moim A Uśmiechnięta :*

05.06.2008 => Narodziny naszej córeczki.
godz: 08:00 Uśmiechnięta Uśmiechnięta Uśmiechnięta
Powrót do góry

asia91

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Czw 13-01-2011, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dede22 tak tak słyszałam o tych nogach do góry , ale ja mam tyłozgięcie macicy i tez czytałam, ze trzeba po stosunku leżeć na brzuchu z poduszką pod brzuchem przez pół godziny.
Szczerze jescze nie próbowałam. Jakoś mało wiarygodne mi się to zdaje.

Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 13-01-2011, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hm...coś mi się tu nie zgadza.

Najpierw pisałaś w wątku tyłozgiecie macicy , że to lekarz ci powiedział o tej poduszce, teraz piszesz, że czytałaś o tym?

A poza tym piszesz, że już się kilka miesięcy stracie a w/w wątku pisałaś że chodzisz do gina po recepty na tabsy i ze zdania: "Powiedział tez że gdy bede starać się o dziecko to pozycja musi być od tył i potem trzeba leżeć 15 min. na brzuchu z poduszką pod brzuchem. " stwierdziłam, że jeszcze się nie starałaś wtedy, a post był pisany 10 stycznia. Niezdecydowana

Może ja coś źle zrozumiałam, no ale jakieś takie sprzeczności wyszły.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

asia91

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Czw 13-01-2011, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Po tabletki nie anty(bo takich nigdy nie jadłam) dostałam tabletki na jajeczkowanie bo coś tam było nie tak, a o tym że dowiedzialm sie od ginekologa o tyłozgieciu jest prawdą, tylko że ja zawsze po każdym lekarzu siedze na necie przez 3 godziny i szukam wszytskiego co on powiedzial czy to prawda i co o tym pisze. A z lekarzem o tym że nie moge zajść w ciąże nie rozmawialm, z tego co się na czytałam to wszędzie pisze że dopiero po 2 latach lakarz wysyła na dokładniejsze badania. Więc tak tylko podpytałam go czy mogę kmiec jakieś problemy.

Mam nadzieje ze wszytsko wyjaśniłam bo nie chce żeby ktos myślał że kity wciskam.

Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 13-01-2011, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A no widzisz i teraz jest jasne. Uśmiechnięta
Mam nadzieje,że cie nie uraziłam, po prostu źle zrozumiałam.

A skoro dostałaś tabletki na jajeczkowanie, to znaczy, że trzeba troche poczekać skoro jakies zaburzenia w tym temacie są. Najlepiej przy wizycie u gina powiedz, że rozpoczęłaś starania i z pewnością coś ci doradzi jeszcze.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

asia91

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Czw 13-01-2011, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Powiedział ze mi się zrobiła jakaś cysta i powiedział ze sama zejdzie i dał mi tabletki na jajeczkowanie, potem kazał zmierzyć temp. w pochwie i wtedy miałam wiedziec czy ono już bylo czy nie.

Nie nie obraziłąm sie, bo o co, musiałam żle cos napisac:).

Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 13-01-2011, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Asia a jak nazywają się te tabletki? Podejrzliwa Na cystę, to całkiem mozliwe, że dostałaś właśnie tabletki anty.

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 13-01-2011, 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja od grudnia stosuje nmpr. Obserwuje sie i mierze temperature.
Zobaczymy czy przyniesie jakies efekty.
Powrót do góry

asia91

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Czw 13-01-2011, 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edzia nie pamiętam jak sie nazywaja ale jutro Wam napisze, tylklo że ja je miałam zazywać przez 5 dni tylko i tylko co miesiąc.

Powrót do góry

yakamoz

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 13-01-2011, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Poczytałam sobie troszkę o NPR. Fajna sprawa w ogóle się tym zainteresować nawet wyłączając antykoncepcję i planowanie, bo można dokładnie poznać swoje ciało. Ale czy można zaufać tej metodzie tego jeszcze nie wiem ... Póki co znalazłam dwa fajne portale, które warto poczytać i Domowy Poradnik NPR. Sama nauka na pewno nie zaszkodzi, a jak już będę wiedzieć o tym jak najwięcej i nauczę się rozpoznawać swoje ciało to będziemy myśleć nas taką antykoncepcją. Choć pewnie zaczniemy stosować NPR jako antykoncepcję, kiedy fakt posiadania dziecka nie będzie nas tak przerażał. Uśmiechnięta Póki co chyba przerzucimy się na prezerwatywy niestety. Skonsternowana

Podpis Żal, że się za mało kochało, że się myślało o sobie ...
Choćby się łzy wypłakało, to teraz wszystko za mało ...
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Czw 13-01-2011, 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edzia napisała:
Asia a jak nazywają się te tabletki? Podejrzliwa

No ja tez jestem bardzo ciekawa.
A skad lekarz wiedzial, ze potrzebujesz takie tabletki? Mialas monitoring cyklu?

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 13-01-2011, 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

asia91 napisała:
Oj tak trzeba przyznać, ale wiecie faceci są z Marsa nie wymagajmy od nich takich cudów. Śmiejąca się

Moim zdaniem to nie są cuda, żeby facet wiedział którędy kobieta sika, a którędy rodzi dziecko. Złośliwa

Co do tych metod, to myślę że są dla par, które dopuszczają w większym stopniu możliwość posiadania dziecka. Puszcza oko
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 13-01-2011, 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Van'yess napisała:

Co do tych metod, to myślę że są dla par, które dopuszczają w większym stopniu możliwość posiadania dziecka. Puszcza oko

Otóż to. Puszcza oko

Myślę też, że nmpr jako metoda antykoncepcji lepiej sprawdza się u kobiet, które mają regularny cykle i w miarę regularny tryb życia.

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

Skocz do: