Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Naturalne metody planowania rodziny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 10-06-2012, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Słyszałyście może o metodzie Billingsa? Dla mnie byłaby najwygodniejsza, bo nie trzeba mierzyć temperatury, ale ciekawa jestem jak ze skutecznością.

Podpis Złośliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

dud@

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Małpa
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 20-06-2012, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z naturalnymi metodami jest jak z życiem jak sobie pościelesz tak się wyśpisz....
Ja na śluzie nie mogę polegać bo u mnie nie jest o to takie jasne i oczywiste. No i wolę nie polegać tylko na moich mocno subiektywnych odczuciach. Mam komputer cyklu i od 7 z powodzeniem robi u mnie za antykoncepcję.

Podpis miłego dzionka życzy Dud@
Powrót do góry

Hedone

PostWysłany: Pon 27-05-2013, 9:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na samym śluzie nie warto polegać - lepiej łączyć kilka metod np. śluz i temperature, albo wspomagać się techniką - jak komputerki cyklu. Tylko przy wyborze ostatniego uważajcie, aby sprawdzić czy to na pewno do antykoncepcji czy jedynie termomert - sprawdzajcie certyfikaty itd.

A że nazwa :metody planowania rodziny: - to wynika stąd, że te naturalne metody nie blokują owulacji, czyli płodność jest zachowana. A w planach dziecko możesz mieć za xnaście lat, nie trzeba od razu.

Podpis [...] gdzie niewiedza jest rozkoszą,
Szaleństwem jest być mądrym.
(Thomas Gray)
Powrót do góry

kiciaricia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Wto 23-02-2016, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Od zawsze miałam problem z gospodarką hormonalną w organizmie. Bałabym się, że cykl zawiedzie. Po moich przejsciach nie mam do niego zaufania.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Skocz do: