Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Nawracająca grzybica w ciąży

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ciężarówki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
avelina

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 05-04-2017, 19:08    Temat postu: Nawracająca grzybica w ciąży Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Szlak już mnie trafia. Jestem w 32tc i właściwie non-stop jest jakas infekcja. Pierwszy raz dostałam nystatyne, pomogła, ale po kilku dniach problem wrocil i tak ciagle. Tantum rosa nie pomaga, bo problem jest w srodku, i jak tylko wyplynie wszystko na zewnatrz to swedzi mnie niemilosiernie. Myje sie tylko pod prysznicem, tylko woda(bez mydla). Co moge bez recepty kupic bo wizyta dopiero za dwa tygodnie. Zauwazylam ze nasila sie po slodyczach, na ktore mam wyjatkowa ochote w ciazy. Doradźcie coś!
[/code]

Podpis 25.11.2010 r. - uklęknąłPuszcza oko
08.09.2012 r. - nasz ślub:*
22.02.2014 r. - Zuzia:)
04.06.2017 r. - Zosia:)
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Kate29

PostWysłany: Czw 06-04-2017, 8:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moze kora debu pomoze?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

maja18
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Czw 06-04-2017, 8:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja miałam to samo i tylko Pimafucin mi pomagał ale on na receptę.
Ja używałam też provag żel do mycia okolic intymnych i trochę pomagało.

Podpis Zuzanna 11.02.2017
Największa miłość!
Powrót do góry

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 06-04-2017, 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja bym spróbowała się szybciej dostać do swojego lekarza (np między pacjentami), niech przepisze coś bo samemu to słaba kombinacja.
Powrót do góry

avelina

PostWysłany: Czw 06-04-2017, 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kora dębu? A to jest jakaś herbatka? Gdzie to kupić? Udało mi się dostać dziś do lekarza, mam nadzieje ze coś poradzi.

Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Czw 06-04-2017, 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

avelina napisała:
Kora dębu? A to jest jakaś herbatka? Gdzie to kupić? Udało mi się dostać dziś do lekarza, mam nadzieje ze coś poradzi.

Do kupienia w aptece za pare zlotych. Stare sposoby naszych babc Puszcza oko. Mozna sie podmywac, robic nasiadowki. Mi zawsze na takie kobiece problemy pomaga i zazwyczaj tylko jej uzywam Puszcza oko.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

avelina

PostWysłany: Nie 07-05-2017, 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kora dębu niestety nie pomogła. Myślę, że u mnie był to już za poważny stan. Dostałam nystatyne i oczywiście ulga juz po pierwszym dniu. Na razie jest ok. Może dotrwam jakoś do porodu.

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ciężarówki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: