Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nepal i Himalaje - każda z nas może

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mandragora

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 30-11-2016, 18:13    Temat postu: Nepal i Himalaje - każda z nas może Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cześć,
dawno tu nie zaglądałam, ale zajrzałam, bo chciałam się czymś podzielić Uśmiechnięta

w ubiegłym roku spędziłam dwa miesiące w Nepalu. Odbyłam z koleżanką trekkingi do Everest Base Camp i Annapurna Base Camp, Pokharę, Kathmandu znam już jak własną kieszeń.
Od tamtej pory prowadzimy zbiórkę dla poszkodowanej w trzęsieniu ziemi rodziny. Pochwalę się, że udało nam się już przesłać rodzince 6tys. złotych Uśmiechnięta
 Akcja trwa jeszcze do końca stycznia.

Jeżeli któraś z Was jest zainteresowana naszą wyprawą lub pomocą, zapraszam na fejsbuka naszego wydarzenia:
(trzeba wpisać "Polska pomaga rodzinie z Nepalu!")

I na mojego bloga:
natwdrodze.wordpress.com

Jeśli macie pytania po prostu piszcie i pytajcie o wszystko przez Fejsa, znajdziecie mnie w wydarzeniu, o którym piszę wyżej. Jestem Natalia Puszcza oko

Pomogę i odpowiem na wszystkie. 
No i zachęcam Was do wyjazdu w Himalaje - przeżycie nie do opisania...
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: