Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nie rozumiem tego ...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
olenka209

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Sro 29-06-2016, 17:12    Temat postu: Nie rozumiem tego ... Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam , mam kolezanke w 2 liceum, ostatnio poronila, strasznie to przezyla , zerwala z chlopakiem , imprezowala olala nauke itd ostatnio zmienila sie diamentalnie (chyba na lepsze) nie pije , nie pali , nie imprezuje , chce sie wyprowadzic z domu (to akurat rozumiem )ale jak pytam jak sie trzyma to mowi swietnie , mowi ze nie moze ciagle rozpaczac , ze to co bylo to nie cofnie tego , mowi ze stala sie silniejsza i ma inny poglad na pewne sprawy . Nie rozumiem tego , poronila niecaly miesiac , czy powinnam w to uwierzyc ze sie pozbierala czy nie ? A moze to ja szukam czegos w niej , no juz sama nie wiem , teraz stala sie az zapowazna jak na nia , tzn usmiecha sie , smieje ale jest inna ... Co ja mam teraz robic myslec , o poronieniu wiedzialam tylko ja , jej byly rodzice nie wiedzieli o niczym
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

Magda___Lena

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Czw 30-06-2016, 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie wiem jak to jest poronić. Myślę jednak, że taką stratę zawsze będzie się nosiło w sercu. Co konkretnie ci nie odpowiada w koleżance? To że dojrzała? Śmierć bliskiej osoby często sprawia, że dojrzewamy, a dziecko jest najbliższe matce.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Pią 01-07-2016, 6:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Każdy przezywa stratę na swój wlasny sposob. Daj koleżance przez to przejść. Jeśli nie chce o tym rozmawiać to po prostu przy niej bądź, nie prowokuj rozmowy. To jej sprawa w jaki sposób przezywa stratę dziecka. Nie nam oceniać jak powinna wyglądać żałoba, zwłaszcza jeśli możemy się jedynie domyślać, jak twoja koleżanka może się czuć.

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: