Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Nie wiem co zrobić postarac sie, poczekac, czy odpuscic?

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Kobiet :: Strona Główna -> ''Smutno mi'' | ''Jestem zła'' | ''Mam Problem''
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
saandeerkaaa

PostWysłany: Czw 24-03-2016, 14:35    Temat postu: Nie wiem co zrobić postarac sie, poczekac, czy odpuscic? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cześć,
pierwszy raz korzystam z tego typu "pomocy", ale nie mam z kim o tym porozmawiac bo moje przyjaciółki mogłyby dziwnie zrozumieć całą sytuację.
Zacznę od tego, że jestem osobą która bardzo szybko się przywiązuję do ludzi. Korzystam z aplikacjii BADOO żeby poznać swojego rodzaju "księcia", którego w dzisiejszych czasach ciężko spotkać.
Sprawa wygląda tak: poznałam pewnego mężczyzne, ma 24 lata, zamknął niedawno własną działalność teraz szuka planu na następną. Poznaliśmy sie na wyżej wspomnianym portalu. W ten sam dzień kiedy zaczeliśmy pisać przyjechał w okolice mojego domu na spacer, ale że było zimno to siedzieliśmy w jego samochodzie. Rozmawialiśmy o wszystkim, bardzo był ciekaw co lubię robić, czym się interesuję itp. po 30 min musiał wracać do domu (dochodziła 23) bo rano miał kolejne rozmowy w sprawie inwestycji. Dodam, że dzieli nas jakieś 20 min drogi samochodem. Następnego dnia strasznie pokłóciłam się z mamą i wyszłam z domu, pisałam z nim wtedy. Zadzwonił dla mnie po taksówkę żebym do niego przyjechała a nie włóczyła się po dworze, zapłacił za nią i przygotował mi kolację. Długo leżeliśmy w łózku rozmawiając, przytulił się do mnie i oglądaliśmy jakiś program w telewizji. Nagle jakoś tak wyszło, że się przespaliśmy ze sobą. Jednak całą noc mnie do siebie przytulał, rano jak się obudził dalej próbował mnie poznać, odwiózł mnie do domu i na pożegnanie pocałował. Napisałam do niego wieczorem, że w podzięce za przenocowanie i za to, że mimo iż nie chciałam to zapłacił za taksówkę, to po świętach chciałabym zaprosić go na obiad. Chwilkę o tym pisaliśmy nagle przestał odpisaywać. Wczoraj napisał 4 wiadomości(on pierwszy sie odezwal a mi odrazu pojawil sie usmiech na twarzy) i tez nagle przestał się odzywać. Teraz nie wiem, czy mam czekac do po swietach i zaprosic go na ten obiad czy zapytac sie czy dla niego to byl tylko jednorazowy numerek... Nie mam pojecia dlatego proszę o pomoc... wiem że ludzie mają gorsze problemy... ale od 1,5 roku z nikim tego nie robiłam... i czuje sie szczesliwa a zarazem smutna... Chciałabym zeby wyszlo z tego coś więcej bo jest to bardzo madry facet, na dodatek 4 lata starszy.
prosze pomozcie.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

jacuna13

PostWysłany: Wto 12-04-2016, 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Facet nie traktuje Cię poważnie. Tak mi się wydaje. Gdyby było inaczej nie myślał by, że jesteś na jego skinięcie.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Kobiet :: Strona Główna -> ''Smutno mi'' | ''Jestem zła'' | ''Mam Problem'' Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: