Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Niegojące się ranki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
avelina

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Nie 20-08-2017, 17:04    Temat postu: Niegojące się ranki Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny mam taki problem. 2 miesiące temu urodziłam. Od tamtej pory kilka razy pojawiły mi się na skórze takie jakby pęcherzyki napełnione wodą, które pękały, woda się wylewała i zostawała ranka, która przysychała naokoło tworzył się znowu taki pęcherzyk z wodą, pękał i ranka dalej była. Pierwszy raz pojawiło mi się to między udami, było to na tyle nieprzyjemne że zaklejałam sobie to plastrem. Ciocia poleciła mi Triderm, który świetnie sobie z tym radzi - jak posmaruję to po około tygodniu ranka się goi. Martwi mnie jednak sam fakt, że coś takiego pojawia się na moim ciele. Takie pęcherzyki miałam 2, ale np. jak zostanie mi ranka po jakiejś krostce, pryszczyku to sprawa wygląda podobnie. Aktualnie mam też na śluzówce w nosie opryszczkę (nie pierwszy raz) i zamiast się zagoić to paskudzi mi się coraz bardziej. Posmarowałam tym tridermem i jest oczywiście lepiej, ale nie sposób ciągle się tym smarowaćNiezdecydowana. Oczywiście planuję wizytę u dermatologa z tym, ale obecnie przebywam za granicą i tu nie mam takiej możliwości, może któraś z Was miała coś podobnego?

Podpis 25.11.2010 r. - uklęknąłPuszcza oko
08.09.2012 r. - nasz ślub:*
22.02.2014 r. - Zuzia:)
04.06.2017 r. - Zosia:)
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: