Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Niemcy - cel podróży
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dorinda

PostWysłany: Wto 09-02-2010, 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nazwy miejscowości to jeszcze spróbuję poszukać, bo nie pamiętam. Polecam przejażdzkę drezyną (fajne mają trasy). Uważam że warto zwiedzić muzeum techniki w Berlinie (nasz smyk też był zachwycony) Z resztą z Berlina mam bardzo dobre wspomnienia. Przy okazji dni otwartych kolei zorganizowana była przejażdzka pociągiem retro z parowozem Berlin - Eberswalde - Berlin. Na pewno sa i inne warte uwagi trasy. No i wąskotorówka z Zitau (chyba) do Kurortu Oybin. Cukierek po prostu i cała trasa kolejki jest prześliczna. Niech moderatorki pozwolą na linka bo na tej stronie to i fotki fantastycznej góry, u podnóża której domki jak z makiety, a na szczycie ruinki zamku i klasztoru. Śliczności! Tu linka: dopiszcie www i zostawcie proszę Puszcza oko

.oybin.com/pl/oybin.html

Podpis Z pozdrowieniami dla wszystkich tutaj... Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

docha84

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 31-03-2010, 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Podczas wizyty w Hamburgu znajomy zabrał nas do Traventhal, nie widziałam jeszcze tak pięknej i zadbanej wioski Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 31-03-2010, 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O, a ja nie byłam jeszcze w Traventhal, w takim razie na pewno się wybiorę. Uśmiechnięta

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

Marlenka_1998

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sob 16-01-2016, 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lipsk... kawałek muru berlińskiego. Centrum BMW

Podpis Cześć ^^ Bardzo szczęśliwa jestem Marlena, mieszkam w Łodzi, 18 lat Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: