Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Niemcy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zagranica
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 22-02-2010, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sprawdzilam na NK i okazuje sie, ze istnieje konto "Piekne Polki z Hamburga" czy jakos tak, znajomych lacznie dwoje i jeszcze jedno chyba tylko z jednym znajomym. Chyba w wolnej chwili sprobuje z tym pomyslem. Uśmiechnięta

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

dodek240

Zodiak: Wodnik

PostWysłany: Czw 25-02-2010, 12:17    Temat postu: Rerereer Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U nas dobrze achh wiesz z dzieciaczkiem to sie jednak nienudzi Puszcza oko)) zawsze cos Bardzo uśmiechnięta czekamy na pogode w koncu ladniejsza zeby mozna bylo wyjscna dluzej ´jak na godzine Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 25-02-2010, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oj tak, wiem... Okropnie jest, brrr. Swoja droga - sliczna masz corcie, taka slodka jest, hihi. Puszcza oko Musimy sie zgadac co do spaceru, co Ty na to?

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

dodek240

Zodiak: Wodnik

PostWysłany: Nie 28-02-2010, 14:43    Temat postu: Spacerek Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ok jak tylko sie cieplej teobi Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

Lexie

Zodiak: Ryby

PostWysłany: Sro 05-05-2010, 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam z miejscowosci Höchst in Odenwald Uśmiechnięta jakies 70 km od Frankfurtu nad Mainem Uśmiechnięta
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 05-05-2010, 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witaj Lexie, co ciekawego porabiasz w Niemczech?

Powrót do góry

Lexie

PostWysłany: Sro 05-05-2010, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A wiec u mnie sprawa wyglada nastepujaco Uśmiechnięta Przed urodzeniem synka poagalam mezowi w prowadzeniu wlasnej dzialalnosci. Teraz kiedy Szymon jest na swiecie tez to robie ale raczej w mniejszym stopniu. Raczej mozna powiedziec ze obejmuje stanowisko "Kury domowej " Uśmiechnięta

Podpis 29.08.2007 (*)(*)(*)---- na zawsze w mojej pamieci
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 05-05-2010, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wyczytalam w Twoim powietaniu, ze masz 26 lat czyli tyle co ja. Puszcza oko
Dlugo jestes w Niemczech?

Powrót do góry

Lexie

PostWysłany: Sro 05-05-2010, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W listopadzie minie siedem lat Uśmiechnięta Chlopak z ktorym sie spotykalam chcial mnie miec blisko siebie Uśmiechnięta i tak juz mi sie zostalo Uśmiechnięta

P.S Ten chlopak jest od trzech lat moim mezem Uśmiechnięta Wiec oplacalo sie Puszcza oko

Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 05-05-2010, 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wow, siedem lat! Niezly szmat czasu. Uśmiechnięta Ja jestem dopiero 6 miesiecy...
Czyli jestes zona Niemca? Pytam, bo mieszkam z Niemcem. Puszcza oko

Powrót do góry

Lexie

PostWysłany: Sro 05-05-2010, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem zona polaka. Moj T. jest tu jakies 14 lat Uśmiechnięta Mysle ze jak skoncze robic szkole to za jakies 2 lata zejdziemy juz na stale do Polski. Szczeze to ciagnie mnie to mojego rodzinnego Krakowa Uśmiechnięta

A ty jak trafilas do niemiec?

Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 05-05-2010, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A wiec jednak Polak. Puszcza oko
A wiesz, spodziewalabym sie, ze jak sie juz dlugo mieszka w Niemczech to nie chce sie wracac. Ja tez jestem na etapie myslenia o powrocie, ale to glownie ze wzgledu na prace.
A znalazlam sie tu bo ja i moj T. pracowalismy dla jednej firmy, z tym ze ja w Polsce. Poznalismy sie, przyjechalam na impreze Depeche Mode i... po 9 miesiacach zamieszkalam tu na stale. Uśmiechnięta

Powrót do góry

Suzi

Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Czw 06-05-2010, 5:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witaj Lexie.
Fajnie ze kolejna osoba ktora mieszka w Niemczech pojawia sie na forum. Bardzo uśmiechnięta
Nasza Zanetka mieszka w Frankfurcie.
Powrót do góry

Lexie

PostWysłany: Czw 06-05-2010, 7:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam i ja Uśmiechnięta Fajnie wiedziec ze niedaleko mnie mieszka jeszcze ktos z tego forum Uśmiechnięta Moze w niedalekiej przyszlosci jakies spotkanie uda sie wykombinowac Uśmiechnięta

Powrót do góry

Joanna24

Zodiak: Rak

PostWysłany: Pią 14-05-2010, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam was wszystkie Kobietki Bardzo szczęśliwa ...Ja mieszkam w Hannover,i zyje mi sie dobrze.Naprawde piekne miasto...Ludzie W Niemczech sä calkiem inni niz u nas w Polsce,to fakt...Zawsze zadowoleni z zycia,nawet gdy jest zle.Uwielbiam ten kraj,i pozostaje tutaj na stale raczej...Choc tesknie za Polskä( nieda sie ukryc)...Narazie robie maly urlopik w moim rodzinnym miescie w Polsce a pozniej znowu Praca Puszcza oko Pozdrawiam was wszystkie!!!
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zagranica Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 6 z 11

Skocz do: