Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Niemcy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zagranica
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 22-02-2010, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sprawdzilam na NK i okazuje sie, ze istnieje konto "Piekne Polki z Hamburga" czy jakos tak, znajomych lacznie dwoje i jeszcze jedno chyba tylko z jednym znajomym. Chyba w wolnej chwili sprobuje z tym pomyslem. Uśmiechnięta

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

dodek240

Zodiak: Wodnik

PostWysłany: Czw 25-02-2010, 12:17    Temat postu: Rerereer Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U nas dobrze achh wiesz z dzieciaczkiem to sie jednak nienudzi Puszcza oko)) zawsze cos Bardzo uśmiechnięta czekamy na pogode w koncu ladniejsza zeby mozna bylo wyjscna dluzej ´jak na godzine Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 25-02-2010, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oj tak, wiem... Okropnie jest, brrr. Swoja droga - sliczna masz corcie, taka slodka jest, hihi. Puszcza oko Musimy sie zgadac co do spaceru, co Ty na to?

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

dodek240

Zodiak: Wodnik

PostWysłany: Nie 28-02-2010, 14:43    Temat postu: Spacerek Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ok jak tylko sie cieplej teobi Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

Lexie

Zodiak: Ryby

PostWysłany: Sro 05-05-2010, 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam z miejscowosci Höchst in Odenwald Uśmiechnięta jakies 70 km od Frankfurtu nad Mainem Uśmiechnięta
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 05-05-2010, 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witaj Lexie, co ciekawego porabiasz w Niemczech?

Powrót do góry

Lexie

PostWysłany: Sro 05-05-2010, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A wiec u mnie sprawa wyglada nastepujaco Uśmiechnięta Przed urodzeniem synka poagalam mezowi w prowadzeniu wlasnej dzialalnosci. Teraz kiedy Szymon jest na swiecie tez to robie ale raczej w mniejszym stopniu. Raczej mozna powiedziec ze obejmuje stanowisko "Kury domowej " Uśmiechnięta

Podpis 29.08.2007 (*)(*)(*)---- na zawsze w mojej pamieci
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 05-05-2010, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wyczytalam w Twoim powietaniu, ze masz 26 lat czyli tyle co ja. Puszcza oko
Dlugo jestes w Niemczech?

Powrót do góry

Lexie

PostWysłany: Sro 05-05-2010, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W listopadzie minie siedem lat Uśmiechnięta Chlopak z ktorym sie spotykalam chcial mnie miec blisko siebie Uśmiechnięta i tak juz mi sie zostalo Uśmiechnięta

P.S Ten chlopak jest od trzech lat moim mezem Uśmiechnięta Wiec oplacalo sie Puszcza oko

Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 05-05-2010, 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wow, siedem lat! Niezly szmat czasu. Uśmiechnięta Ja jestem dopiero 6 miesiecy...
Czyli jestes zona Niemca? Pytam, bo mieszkam z Niemcem. Puszcza oko

Powrót do góry

Lexie

PostWysłany: Sro 05-05-2010, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem zona polaka. Moj T. jest tu jakies 14 lat Uśmiechnięta Mysle ze jak skoncze robic szkole to za jakies 2 lata zejdziemy juz na stale do Polski. Szczeze to ciagnie mnie to mojego rodzinnego Krakowa Uśmiechnięta

A ty jak trafilas do niemiec?

Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 05-05-2010, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A wiec jednak Polak. Puszcza oko
A wiesz, spodziewalabym sie, ze jak sie juz dlugo mieszka w Niemczech to nie chce sie wracac. Ja tez jestem na etapie myslenia o powrocie, ale to glownie ze wzgledu na prace.
A znalazlam sie tu bo ja i moj T. pracowalismy dla jednej firmy, z tym ze ja w Polsce. Poznalismy sie, przyjechalam na impreze Depeche Mode i... po 9 miesiacach zamieszkalam tu na stale. Uśmiechnięta

Powrót do góry

Suzi

Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Czw 06-05-2010, 5:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witaj Lexie.
Fajnie ze kolejna osoba ktora mieszka w Niemczech pojawia sie na forum. Bardzo uśmiechnięta
Nasza Zanetka mieszka w Frankfurcie.
Powrót do góry

Lexie

PostWysłany: Czw 06-05-2010, 7:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam i ja Uśmiechnięta Fajnie wiedziec ze niedaleko mnie mieszka jeszcze ktos z tego forum Uśmiechnięta Moze w niedalekiej przyszlosci jakies spotkanie uda sie wykombinowac Uśmiechnięta

Powrót do góry

Joanna24

Zodiak: Rak

PostWysłany: Pią 14-05-2010, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam was wszystkie Kobietki Bardzo szczęśliwa ...Ja mieszkam w Hannover,i zyje mi sie dobrze.Naprawde piekne miasto...Ludzie W Niemczech sä calkiem inni niz u nas w Polsce,to fakt...Zawsze zadowoleni z zycia,nawet gdy jest zle.Uwielbiam ten kraj,i pozostaje tutaj na stale raczej...Choc tesknie za Polskä( nieda sie ukryc)...Narazie robie maly urlopik w moim rodzinnym miescie w Polsce a pozniej znowu Praca Puszcza oko Pozdrawiam was wszystkie!!!
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zagranica Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 6 z 11

Skocz do: