Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nienawistna ósemka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 20-11-2015, 8:37    Temat postu: Nienawistna ósemka Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dwaj łowcy głów, próbując znaleźć schronienie przed zamiecią śnieżną, trafiają do Wyoming, gdzie wplątani zostają w splot krwawych wydarzeń.

Nowy film Quentina, premiera 15 stycznia. Wybieracie się? Czy nie przepadacie za jego filmami?
Ja na pewno idę. Na Quentina mogę w ciemno i wiem, że zawsze wyjdę zadowolona. Uśmiechnięta

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

pretty woman

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 04-12-2015, 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Django było mega, wiec liczę, że ósemka też. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Gaga

PostWysłany: Pią 15-01-2016, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja wybieram się dopiero po weekendzie a byłaś juz, jakie wrażenia?
Powrót do góry

ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Pią 15-01-2016, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mamy iść z M. ale boję się czy wysiedzę 3 h. Na Django ledwo dałam radę do końca. Złośliwa

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

pretty woman

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 18-01-2016, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ZieloneOczko napisała:
Mamy iść z M. ale boję się czy wysiedzę 3 h. Na Django ledwo dałam radę do końca. Złośliwa

Dla mnie to jeden z tyc filmów, kiedy wychodzisz z kina i dziwisz się kiedy ten czas minął! Moze pierwsze 30 minut orzydługie, ale jeszcze czlowiek jest swieży, więc patrzy w ten snieg, jak koniom spod kopyt sypie się śnieg - epickie ujęcie. Puszcza oko
Oczywiście krwi jest duzo, bardzo, pod koniec już nie jestesm w stanie patrzeć na jedyną w ósemce nienawistnych kobietę. Złośliwa Channig Tatum nie ginie tak w pierwszych minutach, tkai spojler, bo wszystkie koleżanki pytają. Puszcza oko

Dołączone po 1 minucie 8 sekundach:

pretty woman napisała:
Dla mnie to jeden z tyc filmów, kiedy wychodzisz z kina i dziwisz się kiedy ten czas minął! Może pierwsze 30 minut przydługie, ale jeszcze czlowiek jest swieży, więc patrzy w ten snieg, jak koniom spod kopyt sypie się śnieg - epickie ujęcie. Puszcza oko
Oczywiście krwi jest duzo, bardzo, pod koniec już nie jestesm w stanie patrzeć na jedyną w ósemce nienawistnych kobietę. Złośliwa Channig Tatum nie ginie tak w pierwszych minutach, tkai spojler, bo wszystkie koleżanki pytają. Puszcza oko
Powrót do góry

ovel24

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Czw 21-01-2016, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zgadzam się w 100% z tym że tego czasu nie czuć. Byłam na Nienawistnej w miniony weekend i muszę powiedzieć że odbiór tego filmu zależy od tego na ile jest się fanem/fanką twórczości QT... Ja uwielbiam filmy Quentina to też jestem zachwycona Nienawistną ale rozumiem że niektórym tego typu produkcję mogę nie podejść pod poczucie estetyki (chodź zdjęcia i muzyka -genialne). Co do długości filmu muszę powiedzieć że jest jakby na odwrót... przez pierwszą godzinę film się dłuży... a kolejne dwie mijają jak 30min Uśmiechnięta
Powrót do góry

malakobietka

PostWysłany: Pon 25-01-2016, 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Byłam, widziałam, polecam Puszcza oko A tak serio to ja jestem zdecydowanie po tej stronie barykady, która jest z seansu bardzo zadowolona (swoja drogą nie jestem jakąś wielką fanką Tarantino, ale jakoś żadnego filmu nie ominęłam). Jest klimat, jest rewelacyjne aktorstwo, jest genialna muzyka, jest dobry scenariusz. Nie mam się do czego przyczepić Uśmiechnięta

Podpis Duma jest zawsze idiotycznym gestem, jeśli przyjąć punkt widzenia człowieka praktycznego.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: