Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nietykalni

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Sob 14-04-2012, 14:11    Temat postu: Nietykalni Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cytat:
Driss jest imigrantem z kryminalną przeszłością, który mieszka w szarych blokowiskach na paryskich przedmieściach. Aby uzyskać prawo do zasiłku musi przedłożyć urzędowi świadectwa od pracodawców, którzy go nie zatrudnili. Mężczyzna pojawia się na kolejnej rozmowie, ubiegając się o posadę osobistego pielęgniarza dla sparaliżowanego milionera, Philippe. Pomimo braku doświadczenia zawodowego, wymaganego wykształcenia i stosownych referencji zostaje zaangażowany.
Film oparty na faktach autentycznych.

Według mnie to chyba najlepszy film jak w życiu widziałam. Niesamowita komedia przeplatana z poruszającym serce losem prawie całkowicie sparaliżowanego milionera. Francois Cluzet, który wciela się w tą rolę dla mnie jest mistrzem. Cała jego gra aktorska sprowadza się jedynie do mimiki twarzy. Nigdy w życiu nie widziałam, by czyjeś emocje można było tak odczytać tylko z oczu. Jestem pod wielkim wrażeniem filmu i chyba pójdziemy na niego jeszcze raz, a na pewno kupimy, gdy będzie w sprzedaży na dvd. Puszcza oko
Polecam wszystkim. Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

inka

PostWysłany: Sob 16-06-2012, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To jest film, ktory na dlugo zapisuje sie w pamieci i do ktorego bede czesto wracala.
Pocecam!!!

Podpis "Jedyna milosc, ktora nas nigdy nie zdradzi, to milosc wlasna"_C.K.N._
Powrót do góry

martta

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Nie 17-06-2012, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzięki Wam obejrzałam ten film, i naprawdę rewelacja. Warto obejrzeć!

Podpis "Niedojrzała miłość mówi: 'Kocham cię, ponieważ cię potrzebuję'. Dojrzała miłość mówi: 'Potrzebuję cię, ponieważ cię kocham'."

T. Zakochany
Powrót do góry

Smerfetka007

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Nie 17-06-2012, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

martta napisała:
Dzięki Wam obejrzałam ten film, i naprawdę rewelacja. Warto obejrzeć!

Tak jak ja. Uśmiechnięta Bardzo mi się film podobał i polecam każdemu. Nawet mężowi się podobał, a ogólnie nie lubi takich filmów.

Podpis Codziennie budze sie piękniejsza, ale dzis to juz przesadziłam... Puszcza oko
Powrót do góry

MaleństwO
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 19-11-2012, 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Również mnie zachwycił ten film. Uśmiechnięta Chętnie w wolny wieczór wrócę do Niego. Cool

Podpis KIEDYŚ BĘDĘ OKROPNIE SZCZĘŚLIWA!!! Pełna marzeń i niezapomnianych wrażeń!!!

luty i wrzesień 2013!!!
styczeń 2016!!! taktak
Powrót do góry

dotka
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 14

PostWysłany: Pon 08-04-2013, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Doskonały film. Polecam miłośnikom kina z przesłaniem.
Powrót do góry

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Świnia
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 09-04-2013, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja go oglądałam w szkole na religii. Bardzo szczęśliwa Super film! Polecam każdemu. Uśmiechnięta W przekazie jest prosty, pokazuje dużo i pięknie. Śmiejąca się
Powrót do góry

anna99

PostWysłany: Czw 20-11-2014, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przedwczoraj oglądałam. Rewelacja! Gorąco polecam.

Nie jest to pusta komedia, jakich wiele, bardziej nawet komedio-dramat. Mimo, że kino francuskie, którego nie jestem wielką fanką, to jednak muszę stwierdzić, że to jeden z lepszych filmów, które widziałam w tym roku. Jak ktoś jeszcze nie widział, to bardzo, bardzo warto.
Powrót do góry

Bajabusia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Czw 20-11-2014, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Widziałam chyba 3 razy, a wczoraj obejrzałam z przyjaciółką do wina Puszcza oko
Obie płakałyśmy jak bobry. Cudowny film! Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

zakladka

PostWysłany: Nie 30-11-2014, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeden z najlepszych filmów jakie widziałam. Wszystko w nim idealne: aktorzy, scenariusz, muzyka, zdjęcia - trudno się do czegoś doczepić. Chętnie go jeszcze kiedyś obejrzę.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: