Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nietypowe miejsca na seks
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ryskaa

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sro 28-07-2010, 6:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Auto, plaża, przymierzalnia, prysznic.. ale to raczej norma Złośliwa Ostatnio byłam ze znajomymi i chłopakiem w Berlinie. Niedaleko bramy Branderburskiej znajduje się nie mały ogólnodostępny labirynt.. "przez przypadek" się razem z moim zgubiliśmy, a reszty można się domyśleć Złośliwa

Podpis "Thanks God, I'm a woman"
r*
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

NIKITA

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sob 31-07-2010, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ostatnio czytając przewodniki "Dziki seks", "Gorący seks", oraz "Pikantny seks" dokształciłam się i .... po lubiłam seks w plenerze Zakłopotana Zakłopotana

Podpis Zawsze trzeba podejmować ryzyko.
Tylko wtedy uda nam się pojąć,jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki jakie niesie nam los...
Powrót do góry

Namiastka

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Nie 01-08-2010, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nikta a skad wzielas ow przewodniki ? ;P
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

NIKITA

Zodiak: Baran

PostWysłany: Pon 02-08-2010, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Swego czasu Cosmopolitan wydawał takie przewodniki Puszcza oko)) ale sądzę, że napewno na internecie byś je gdzieś znalazłaPuszcza oko

Podpis Zawsze trzeba podejmować ryzyko.
Tylko wtedy uda nam się pojąć,jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki jakie niesie nam los...
Powrót do góry

azar

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Wto 03-08-2010, 6:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hym...
w pociągu,
na stole,
w lesie,
w samochodzie,
w wannie,
na parapecie,

Podpis "Bądź niczym bijące źródło, nie zaś jak staw, w którym zawsze stoi ta sama woda."
Powrót do góry

Malwina...

PostWysłany: Czw 05-08-2010, 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uśmiechnięta las, nieogrodzony balkon na wprost sasiadów(myślałam,że spadniemy:P), toaleta w restauracji, pralka, prysznic,samochód, wanna łąka, warszawski peron pkp:), pociąg(aż mi serce mocniej bije jak sobie przypomnę Bardzo uśmiechnięta ) hotelowy korytarz na wprost kamery, krzaczki w parku itp
więcej grzechów nie pamiętam:P
Powrót do góry

Wisienkaa987

Zodiak: Panna

PostWysłany: Czw 05-08-2010, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Marzy mi się w windzie, na plaży, na środku mostu na awaryjnych Bardzo szczęśliwa Natomiast "mamy" za sobą ławkę w parku, łąkę, prysznic, półkę skalna, auto Bardzo szczęśliwa Więcej już nic innego niż łóżko nie przychodzi mi do głowy;)

Podpis Bo wreszcie przyszedł maj
Zrobiło się gorąco
Ktoś teraz o mnie dba
Przeszłość upiłam słońcem
Powrót do góry

elyzka

PostWysłany: Pią 06-08-2010, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Samochód, parking w lesie, na kocyku na plaży - standard Złośliwa
Ale jakoś nigdy nie udało mi się "dojść" w takich dziwnych miejscach. Potrzebuje spokoju, wygody i świadomości że nikt nas nie podejrzy. A jak to jest u Was? Zakłopotana (przepraszam, że tak wprost pytam, ale nie wiem, czy coś jest ze mną może nie tak. ogólnie orgazm przychodzi mi z oporem, a w miejscach publicznych mogę o nim zapomnieć). Jest przyjemnie z tego względu, że on jest napalony ale ja czuje wtedy tylko lekką adrenalinę.
Powrót do góry

Namiastka

Zodiak: Byk

PostWysłany: Pią 06-08-2010, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Elyzka mam identycznie ;P
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

AG

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pią 13-08-2010, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W samochodzie, po zjeździe z głównej trasy (żeby było intymnie...) Puszcza oko
Powrót do góry

Dolloress

PostWysłany: Sro 25-08-2010, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja mam w sumie nie długi staż w tej dziedzinie:)heh ale od razu jak poznałam mojego faceta poczułam że u nas nie tyle co iskrzy ale "wali piorunami namiętności"od razu zaczęliśmy ekstremalnie(no przynajmniej dla mnie)-a może na tyle byłam już wygłodzona że dałam ponieść sie instynktom-czyli:
-łóżko, podłoga,auto(las,droga,nad jeziorkiem) wanna, prysznic, pralka-niezły kwadrans w łazience kiedy za drzwiami była moja siostra i ciągle się krzątała
-przykład wspaniałego orgazmu, kiedy spaliśmy w hotelowym pokoju pełnym ludzi-ranek między jednym a drugim dniem wesela-w pokoju spał mój brat, siostra i znajoma:D
-pod moim domem-wieczorem(bałam się że ktoś wyjdzie, ale wszyscy oglądali tv)
-i na łace jak daw zające(uroczy piknik z puentą Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

kasienka-pl

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pią 17-09-2010, 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W pociągu, w autobusie, w samochodzie, na ulicy, w jeziorze, w kuchni na koloniach letnich, na chodniku, a poza tym różna domowe miejsca...
Chciałabym spróbować w saunie Bardzo szczęśliwa

Podpis "Jeżeli ktoś nie kocha Cię tak jakbyś tego chciał, nie oznacza to, że nie kocha Cię z całego serca i ponad życie"
Powrót do góry

furia

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sro 23-05-2012, 1:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Łąka, czyjś sad (okropnie dużo nadgniłych owoców i brzęczące pszczoły), toaleta pociągowa, strych znajomych na imprezie sylwestrowej, pieszczoty w zapchanym korytarzu pociągu, jakieś 10 minut przed wyjściem, wokół nas tabun ludzi szykujących się do wyjścia, bo pociąg był akurat na dość popularnej trasie, autobus, właściwie pks (zmuszeni byliśmy do przerzucenia się na ten środek transportu poalkoholowo). Ale w miarę czytania, dochodzę do wniosku, że i tak nudy. Bardzo szczęśliwa

Ostatnio zmieniony przez furia dnia Sro 23-05-2012, 21:24, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Krych

Zodiak: Rak
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Sro 23-05-2012, 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My próbowaliśmy w samochodzie. Stwierdziliśmy że za dużo gimnastyki. W zasadzie to kochamy się u mnie na działce. Kiedyś musimy spróbować w lesie gdzieś między drzewami. Złośliwa

Podpis 18.06.2011r poznaliśmy się.
19.04.2012r Nasze zaręczyny.
??.??.????r Nasze ślub.
Powrót do góry

wysokie_obcasy

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 11-09-2012, 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U nas, oprócz tych miejsc, które często się tu przewijały, była jeszcze ławeczka na siłowni. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Skocz do: