Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nieulotne

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pretty woman

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 29-01-2013, 10:01    Temat postu: Nieulotne Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

"Pulsująca emocjami historia miłości Michała (Jakub Gierszał) i Kariny (Magdalena Berus), pary polskich studentów, którzy poznają się i !ą, podczas wakacyjnej pracy w Hiszpanii. Beztroski wakacyjny romans zostaje przerwany przez dramatyczne wydarzenie, które na zawsze odmieni życie bohaterów."
Premiera 8 lutego.

Film został zauważony na fastiwalu sundance. Moją uwagę zwracają młodzi aktorzy, który nabierają rozpędu. Berus świetnie zadebiutowała w roli Natalii w Bejbi blues, Gierszał ma koncie już kilka dość głośnych tytułów. Rodzime kino chyba naprawdę podnosi się z popiołów.

Uwagi  Poprawiłam post.
september.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Expansa

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Czw 31-01-2013, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gierszał i Berus wyglądają jak para idealna. Śmiejąca się Uwielbiam 'Wszystko co Kocham' i chętnie zobaczę kolejną produkcję. Zapowiada się dobre kino - Sundance nie w kij dmuchał. Uśmiechnięta Na pewno wybiorę się do kina.

Uwagi  Emotka na końcu zdania nie zastępuje kropki!

gieniusia.
Powrót do góry

pretty woman

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Czw 31-01-2013, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A nie masz wrażenia, ze są do siebie podobni jak rodzeństwo?
Powrót do góry

kineszka

PostWysłany: Czw 31-01-2013, 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie mogę sie doczekać seansu! Rewelacyjni aktorzy, podoba mi się tez strasznie to że akcja filmu toczy sie w Hiszpanii. Spodziewam sie pieknych krajobrazów.
Powrót do góry

Expansa

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sob 02-02-2013, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

pretty woman napisała:

Hahahaha, faktycznie coś w tym jest! Kurcze, nie mogę się już doczekać kiedy będzie w kinach Podejrzliwa.

Uwagi  Zdania rozpoczynamy z wielkiej litery.
Upominam o stawianie kropki na końcu zdania. Emotka jej nie zastępuje.
september.
Powrót do góry

Hokkaido

PostWysłany: Pon 11-02-2013, 0:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo ciekawa historia. Podoba mi się to, że fabuła jest tu jakby między dialogami. Że nie są najważniejsze słowa, tylko emocje, spojrzenia i gesty. Film jest przez to wieloznaczny. Byłam z przyjaciółką i każda z nas trochę inaczej go odebrała.
Powrót do góry

Malinka7

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koń
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pon 25-02-2013, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

pretty woman napisała:

Zgodnie ze znajomymi w kinie stwierdziliśmy, że faktycznie wyglądają jak rodzeństwo. Uśmiechnięta Także śmiesznie się składa.
Ale film i tak fajny, no a obsada...mówi sama za siebie. Gierszał młody talent, chyba żadnej roli się nie boi - a przynajmniej tak stwierdzam na podstawie jego wcześniejszych filmów oraz właśnie "Nieulotne". Każda rola była niełatwa i w każdej wypadł świetnie.
Berus też ma potencjał, nowa twarz, ale myślę, że się dopiero rozkręca. Uśmiechnięta Film warto obejrzeć. Puszcza oko

Uwagi  Proszę stawiać kropki na końcu zdania, emotka nie zastępuje kropki!!

gieniusia.
Powrót do góry

kineszka

PostWysłany: Czw 28-02-2013, 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Obejrzałam film, bardzo duże wrażenie zrobiła też na mnie muzyka, naprawdę ścieżka dźwiękowa jest rewelacyjna.
Powrót do góry

irishangel

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Czw 28-02-2013, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chyba się skuszę Uśmiechnięta. Głownie ze względu na 'Dominika' Uśmiechnięta.

Podpis Czasem ludzie patrzą na mnie jak na głupca- a ja jestem po prostu szczęśliwa!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

pmadziq

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Nie 03-03-2013, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tez na pewno wybiorę się do kina na ten film.
Oglądałam:"Wszystko co kocham", "Bejbi blues" Niezdecydowana i "Salę samobójców" oraz "Yuma". Śmiejąca się
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: