Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nigdy nie jest za późno

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 16-09-2015, 6:58    Temat postu: Nigdy nie jest za późno Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Super trio Meryl Streep (trzykrotna laureatka Oscara), Jonathan Demme (Oscar za "Milczenie owiec", "Filadelfia", "Rachel wychodzi za mąż") i Diablo Cody (Oscar za scenariusz do filmu "Juno") przedstawia historię starzejącej się gwiazdy rocka (Meryl Streep ), która w młodości porzuciła rodzinę na rzecz show biznesu. Teraz wraca na łono rodziny, a właściwie próbuje pozbierać jej szczątki. Nie jest przy tym pokorna i cierpliwa, tak jak współczująca nie jest jej rozwiedziona córka (Mamie Gummer).

Fabuła trochę przypomina "Idola" i to mnie powstrzymuje żeby iść do kina. A z drugiej strony jest Meryl Streep, która nawet najgorszy film uatrakcyjni swoją osobą. I tak się waham, czy iść, czy nie iść? Uśmiechnięta

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 16-09-2015, 8:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja sie zastanawialam, ale jednak odpuscilam. Jakos nie do końca przekonal mnie ten film.
Moze kiedys w domu obejrze.

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Sro 16-09-2015, 8:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tez jestem ciekawa tego filmu, ale poczekam i kiedys w domu obejrze Uśmiechnięta.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

pretty woman

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 16-09-2015, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To bym obejrzała, Meryl Streep uwielbiam. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: