Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Niskie libido - brak ochoty na seks
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
azalia79

PostWysłany: Pon 11-03-2019, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

adamka napisała:
A powiedz mi jak zmieniłaś? Bo ja też mam problemy ,głowa mnie boli i strasznie woda odkłada mi się w organizmie.

Po prostu poszłam do swojej lekarki,powiedziałam że mam bóle głowy że libido mi spada i ona wtedy na podstawie wywiadu lekarskiego i badań dobrała mi inne pigułki. Teraz jest bezproblemowo. A tobie lekarz nie chce zmienić ? Czy nie pytałaś ? Bo jeżeli nie pytałaś to zrób to. Jeżeli pigułki nie pasują to należy zmienić je http://antykoncepcjanamiare.pl/pigulka-odbiera-ci-ochote-na-seks-zmien-tabletki/ To jest podstawa aby mieć przyjemność ze współżycia. Przecież po to się je zażywa aby mieć bardziej spontaniczny sex i nie myśleć o tym że można zajść w ciążę.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

adamka

PostWysłany: Wto 12-03-2019, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A jakie stosujesz pigułki?
Powrót do góry

azalia79

PostWysłany: Sro 13-03-2019, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja biorę belarę i bardzo jestem z nich zadowolona.
Powrót do góry

DietetykNaWalizkach

PostWysłany: Sro 10-04-2019, 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Może będzie to dość nietypowa porada, ale podpowiem Ci coś z perspektywy żywienia. Tak się składa, że pracuję jako dietetyk kliniczny z osobami, które starają się o dziecko więc również spotykam się z takim problemem. Po pierwsze na libido bardzo niekorzystnie wpływa stres. Dlatego polecam wzbogacić jadłospis przede wszystkim w magnez, wit. B6 oraz wit.C, czyli składniki, na które rośnie zapotrzebowanie podczas stresu. Oprócz tego w podnoszeniu libido sprawdzają się produkty w polifenole, a więc składniki, które dbają o dobry stan naczyń krwionośnych i ukrwienie. Jest to np. kakao, granat, zielona herbata, owoce dzikiej róży, borówki, papryka, brokuły, jarmuż.

Podpis Dietetyk kliniczny specjalizujący się w poradnictwie żywieniowym dla kobiet w ciąży i osób planujących dziecko - dietetyknawalizkach.pl
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: