Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Nowości jedzeniowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Porady i pytania kulinarne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 04-11-2010, 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gienia kupiłam w Polsce te "Twoje" batoniki, są bardzo smaczne. Uśmiechnięta

Dołączone po 4 godzinach 59 minutach 20 sekundach:

Dziś pierwszy raz jadłam białe michałki - dla mnie to nowość, i już wiem, że będą moim nałogiem. Puszcza oko

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Czw 04-11-2010, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

"Klasyczne" michałki uwielbiam, więc koniecznie muszę spróbować tych białych Uśmiechnięta. Coś czuję, że będzie dobrze Śmiejąca się.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Anna26

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Wto 16-10-2012, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio skusiliśmy sie na pomysł na (z winiar) soczystą pierś z kurczaka w ziołach prowansalskich z papirusem. Pycha. Uśmiechnięta

Podpis "Na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie(...),na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie- wybieram Ciebie."
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Wto 16-10-2012, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Anna26 napisała:
Ostatnio skusiliśmy sie na pomysł na (z winiar) soczystą pierś z kurczaka w ziołach prowansalskich z papirusem. Pycha. Uśmiechnięta
Ten drugi smak też jest pycha, bo jadłam. Bardzo szczęśliwa

A Białe Michałki uwielbiam, mniam. Zakłopotana
Powrót do góry

CharlotteTheChocolate

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Sro 31-05-2017, 21:43    Temat postu: Nowości produktowe Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja ostatnia ulubiona nowość: kapary w oleju od OLE! Występują w kilku wersjach, np. z ziołami lub marynowanym pieprzem. Uwielbiam je w zestawieniu z łososiem.
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Wto 30-01-2018, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moim ostatnim odkryciem są mono przyprawy z knorr Uśmiechnięta Jestem zakochana po uszy w ich aromacie i intensywności. Są wprost rewelacyjne.
Powrót do góry

silverlucky

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sro 28-02-2018, 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jakis czas temu kupilam w Netto taką marynate w sloiczku, chyba Knorra. Są różne wersje, fajny sposob zeby inaczej i sprawnie przyzadzic mieso Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

basssia

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Czw 11-10-2018, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Próbowałyście tego smaku tymbarka? To chyba jakaś nowość, całkiem spoko ten smak Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Porady i pytania kulinarne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

Skocz do: